Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29

WYNIKI | FOTO 1 | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4 | FOTO 5


ŚWIĄTECZNE ZAWODY PŁYWACKIE DZIECI
roczników 1994, 1995 i 1996
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OŻARÓW MAZOWIECKI

Czwartek, 15 XII 2005 r. godz. 10:00 ÷ 14:00
50 m. stylem dowolnym dziewcząt 1996
1.Dyakowska Maja96ORKA CIECHANÓW00:36,2
2.Ostojska Karolina96UKS AMPREL00:36,5
3.Zapendowska Karolina96BUKS W-WA00:39,9
4.Fitz Patrycja96GOSiR PIASECZNO00:39,9
5.Kiliańska Martyna96BUKS W-WA00:40,6
6.Miłkowska Justyna96SOCHACZEW00:41,6
7.Dulińska Wiktoria96GOSiR PIASECZNO00:41,6
8.Misztal Dorota96UKS REKIN00:41,7
9.Furmaniuk Aga96BUKS W-WA00:42,4
10.Nienałtowska Natalia96UKS JAGIELLONKA00:42,5
11.Michalska Ewa96ORKA CIECHANÓW00:42,5
12.Białowąs Karolina 96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:43,2
13.Maciejewska Marta96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:44,3
14.Gralewska Kalina96PUKS PŁOŃSK00:44,5
15.Szustak Małgorzata96PUKS WOLA00:44,9
16.Macander Marta96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:50,5
17.Raboszuk Justyna96UKS JAGIELLONKA00:50,9
18.Rasińska Wiktoria96ORKA CIECHANÓW00:52,1
19.Świercz Paulina96PUKS PŁOŃSK00:55,7
50 m. stylem dowolnym chłopców 1996
1.Marudzińki Kamil96ORKA CIECHANÓW00:33,9
2.Hołubiec Maciej96UKS REKIN00:34,8
3.Kuskowski Adam96ORKA CIECHANÓW00:36,3
4.Różyński Janek96UKS"SKALAR" URSUS00:36,3
5.Męcina Jakub96GOSiR PIASECZNO00:38,5
6.Tlak Adam96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:38,7
7.Szydłowski Artur96MEDUZA W-WA00:39,2
8.Pośniak Bartek96UKS JAGIELLONKA 00:41,0
9.Fiderkiewicz Szymon96GOSiR PIASECZNO00:41,4
10.Kolasa Jan96GOSiR PIASECZNO00:41,4
11.Wawrzyn Adrian96ORKA SOCHACZEW00:41,4
12.Wojda Wiktor96UKS "SKALAR" URSUS00:41,6
13.Ignaczak Bartosz96GOSiR PIASECZNO00:41,6
14.Sarnecki Eryk96MEDUZA W-WA00:41,7
15.Pikor Michał96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:42,1
16.Walczak Aleks96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:42,6
17.Sobala Jakub96GOSiR PIASECZNO00:42,8
18.Szymaniak Mariusz96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:43,5
19.Raźny Jakub96MEDUZA W-WA00:44,1
20.Smętkowski Michał96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:45,5
21.Wakuliński Robert96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:47,0
22.Witkowski Emil96PUKS PŁOŃSK00:47,3
50 m. stylem dowolnym dziewcząt 1995
1.Biernacka Katarzyna95ORKA SOCHACZEW00:33,0
2.Jagoda Julia95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:33,2
3.Piwek Asia95KS POLONIA W-WA00:35,0
4.Barcicka Martyna95UKS ANPREL00:35,2
5.Kowalska Sylwia95ORKA CIECHANÓW00:35,3
6.Kanak Dominika95UKS REKIN00:37,1
7.Dąbrowska Paula95GOSiR PIASECZNO00:37,5
8.Wiśnios Zofia95GOSiR PIASECZNO00:38,5
9.Jurczewska Wiktoria95UKS ANPREL00:38,6
10.Czaplicka Weronika95ORKA SOCHACZEW00:38,7
11.Kobecka Marta95UKS ANPREL00:38,8
12.Lenart Dominika95GOSiR PIASECZNO00:38,9
13.Gordon Natalia95MEDUZA W-WA00:39,1
14.Adamenko Ada95KS POLONIA W-WA00:39,2
15.Bolc Agnieszka95ORKA CIECHANÓW00:41,1
16.Węglińska Magdalena95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:41,3
17.Kowalska Katarzyna95PUKS PŁOŃSK00:41,6
18.Rumin Tosia95KS POLONIA W-WA00:41,9
19.Parjaszewska Dominika95UKS JAGIELLONKA00:42,4
20.Gzowska Oliwia95KS POLONIA W-WA00:43,2
21.Oślak Martyna95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:44,5
50 m. stylem dowolnym chłopców 1995
1.Jaworski Kacper95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:31,1
2.Staniszewski Mateusz95GOSiR PIASECZNO00:31,8
3.Ćwiek Kacper95BUKS W-WA00:32,0
4.Bartosiewicz Jakub95MOSiR SOCHACZEW00:33,3
5.Radosław Kober95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:34,7
6.Duriasz Adam95BUKS W-WA00:34,7
7.Zawiślański Maciej95BUKS W-WA00:35,0
8.Bednarz Aleksander95KS POLONIA W-WA00:35,1
9.Dyakowski Filip95ORKA CIECHANÓW00:35,2
10.Bąk Michał95PUKS PŁOŃSK00:36,1
11.Szymczyk Kornel95KS POLONIA W-WA00:36,1
12.Kowalczuk Ignacy95GOSiR PIASECZNO00:36,1
13.Dorosz Adam95KS POLONIA W-WA00:36,6
14.Rosiak Daniel95ORKA SOCHACZEW00:36,8
15.Cholewo Krzysztof95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:37,1
16.Skalski Mikołaj95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:37,4
17.Michalski Michał95MEDUZA W-WA00:37,5
18.Sawa Mikołaj95ORKA CIECHANÓW00:37,5
19.Dłużewski Mateusz95KS POLONIA W-WA00:37,6
20.Sprycha Tomek95KS POLONIA W-WA00:37,6
21.Fiejkowski Dominik95KS POLONIA W-WA00:38,1
22.Reingrubert Hubert95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:38,8
23.Gnoiński Tomek95MEDUZA W-WA00:38,9
24.Tomczak Marcin95UKS JAGIELONKA00:40,1
25.Bugalski Michał95PUKS WOLA 00:40,1
26.Borowski Bartłomiej95KS POLONIA W-WA00:40,2
27.Matejuk Michał95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:40,7
28.Zdrzalik Hubert95PUKS WOLA00:40,7
29.Karnas Arek95KS POLONIA W-WA00:41,0
30.Dziwiszek Kamil95MEDUZA W-WA00:41,1
31.Sadłowski Adrian95ORKA CIECHANÓW00:41,2
32.Żwan Mateusz95MEDUZA W-WA00:41,4
33.Kurnicki Konrad95PUKS PŁOŃSK00:42,0
34.Kowalewski Patryk95UKS JAGIELONKA00:42,3
35.Dominik Michał95GOSiR PIASECZNO00:42,4
36.Chowicki Kacper95KS POLONIA W-WA00:42,5
37.Mossor Łukasz95UKS JAGIELONKA00:44,5
38.Maszota Alan95KS POLONIA W-WA00:44,8
39.Grzywacz Mateusz95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:48,9
40.Błoch Czarek95MEDUZA W-WAdyskw.
41.Bednarek Artur95SKS "ÓSEMKA" W-WAdyskw.
50 m. stylem dowolnym dziewcząt 1994
1.Misztal Dominika94UKS REKIN W-WA00:31,2
2.Kozicka Ewa94BUKS W-WA00:31,6
3.Fiziar Monika94UKS REKIN W-WA00:32,7
4.Śmiecińska Joanna94ORKA CIECHANÓW00:33,2
5.Borowiecka Paulina94BUKS W-WA00:33,2
6.Knapek Marta94GOSiR PIASECZNO00:36,1
7.Paczkowska Zuzanna94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:36,2
8.Gmurczyk Weronika94ORKA SOCHACZEW00:38,6
9.Swęd Klaudia94UKS JAGIELLONKA00:39,7
10.Bujanowska Ola94ORKA SOCHACZEW00:40,9
11.Nadolczak Magda94UKS JAGIELLONKA00:44,6
50 m. stylem dowolnym chłopców 1994
1.Matryba Paweł94UKS REKIN00:29,5
2.Damelewski Aleksander94GOSiR PIASECZNO00:30,3
3.Okrój Jakub94UKS REKIN00:31,9
4.Piegat Patryk94BUKS W-WA00:32,5
5.Krajzc Maciej94ORKA CIECHANÓW00:32,9
6.Skoczylas Sebastian94ORKA CIECHANÓW00:34,5
7.Lenart Mariusz94MEDUZA W-WA00:34,9
8.Filoda Arek94BUKS W-WA00:35,3
9.Pośpiech Marcin94ORKA CIECHANÓW00:35,5
10.Lenart Marcin94MEDUZA W-WA00:37,1
11.Okwieciński Konrad94UKS JAGIELONKA00:40,5
12.Dyjewski Maciej94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:41,8
50 m. stylem klasycznym dziewcząt 1996
1.Gesing Zuza96BUKS W-WA00:46,9
2.Ostojska Karolina96UKS ANPREL00:48,1
3.Fitz Patrycja96GOSiR PIASECZNO00:49,5
4.Pikiołek Roksana96UKS ANPREL00:50,4
5.Furmaniuk Aga96BUKS W-WA00:53,0
6.Gąszcz Kalina96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:53,1
7.Macander Marta96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:53,6
8.Adamska Nikola96UKS ANPREL00:55,1
9.Kiliańska Martyna96BUKS W-WA00:55,2
10.Michalska Ewa96ORKA CIECHANÓW01:01,8
11.Rasińska Wiktoria96ORKA CIECHANÓW01:05,3
12.Świercz Paulina96PUKS PŁOŃSK01:07,9
13.Prywata Izabela96UKS ANPRELdyskw.
14.Skibicka Agata96UKS "SKALAR" URSUSdyskw.
15.Maciejewska Marta96KS "1" OŻARÓW MAZ.dyskw.
50 m. stylem klasycznym chłopców 1996
1.Sobala Jakub96GOSiR PIASECZNO00:46,5
2.Męciwa Jakub96GOSiR PIASECZNO00:49,1
3.Piskor Michał96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:53,3
4.Kolasa Jan 96GOSiR PIASECZNO00:55,0
5.Dobrzyński Daniel96PUKS WOLA00:55,3
6.Walczak Aleks96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:55,7
7.Witkowski Emil96PUKS PŁOŃSK00:56,2
8.Sarnecki Eryk96MEDUZA W-WA00:56,6
9.Wakuliński Robert96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:59,3
10.Szymaniak Marcin96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:59,3
11.Różyński Janek96UKS "SKALAR" URSUSdyskw.
50 m. stylem klasycznym dziewcząt 1995
1.Hellich Paulina95BUKS W-WA00:42,1
2.Nowińska Natalia95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:45,8
3.Kubica Agnieszka95KS POLONIA W-WA00:46,7
4.Barcicka Martyna95UKS ANPREL00:47,4
5.Czaplicka Weronika95ORKA SOCHACZEW00:48,4
6.Dembska Asia95UKS "SKALAR" URSUS00:48,7
7.Nowak Karolina95GOSiR PIASECZNO00:48,9
8.Prządak Paulina95KS POLONIA W-WA00:49,1
9.Kowalska Katarzyna95PUKS PŁOŃSK00:51,1
10.Gordon Natalia95MEDUZA W-WA00:51,2
11.Seweryńska Alicja95UKS "SKALAR" URSUS 00:51,7
12.Morawska Roberta 95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:52,7
13.Kaliszczak Karina95KS POLONIA W-WA00:52,8
50 m. stylem klasycznym chłopców 1995
1.Górecki-Gomoła Adam95UKS REKIN00:42,9
2.Tuka Marcin95PUKS WOLA00:44,3
3.Tkaczyk Artur95UKS REKIN00:45,1
4.Szymczyk Kornel95KS POLONIA W-WA00:45,3
5.Iwasiuk Jarosław95SKS "ÓSEMKA"W-WA00:45,6
6.Janowski Adrian95BUKS W-WA00:45,9
7.Dyakowski Filip95ORKA CIECHANÓW00:46,4
8.Kober Przemysław95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:47,5
9.Żwan Mateusz95MEDUZA W-WA00:49,7
10.Kosik Olek95UKS JAGIELONKA00:49,7
11.Zdrzalik Hubert95PUKS WOLA00:50,0
12.Matejuk Michał95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:52,2
13.Chowicki Kacper95KS POLONIA00:53,0
14.Sadłowski Adrian95ORKA CIECHANÓW00:53,5
15.Świetlik Kacper95SKS 'ÓSEMKA" W-WAdyskw.
50 m. stylem klasycznym dziewcząt 1994
1.Fiziar Monika94UKS REKIN00:38,3
2.Gułaś Zuzanna94UKS REKIN 00:40,1
3.Chmielewska Julia94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:40,6
4.Lis Katarzyna94BUKS W-WA00:40,6
5.Śmiecińska Joanna94ORKA CIECHANÓW00:44,6
6.Żuradzka Ada94ORKA CIECHANÓW00:46,3
7.Bujanowska Ola 94ORKA SOCHACZEW00:47,9
8.Romaniszyn Bianka94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:51,1
9.Trojan Adriana94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:56,1
50 m. stylem klasycznym chłopców 1994
1.Kępka Maciej94UKS REKIN00:39,3
2.Sadło Mateusz94ORKA CIECHANÓW00:40,3
3.Niemyski Patryk94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:41,3
4.Kuźma Mateusz94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:41,6
5.Jaworski Maksym94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:41,9
6.Skoczylas Sebastian94ORKA CIECHANÓW00:43,6
7.Pokora Rafał94MOSiR SOCHACZEW00:45,4
8.Chęciński Cezary94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:45,5
9.Słaniewski Igor94PUKS WOLA00:46,9
10.Cebula Piotr94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:47,2
11.Częścik Robert94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:49,2
12.Lenart Marcin94MEDUZA W-WA00:52,7
50 m. stylem grzbietowym dziewcząt 1996
1.Adamska Nikola96UKS ANPREL00:42,4
2.Dyakowska Maja96ORKA CIECHANÓW00:42,9
3.Gralewska Kalina96PUKS PŁOŃSK00:44,6
4.Misztal Dorota96UKS REKIN00:45,3
5.Prywata Izabela96UKS ANPREL00:47,6
6.Dulińska Wiktoria96GOSiR PIASECZNO00:47,6
7.Pikiołek Roksana96UKS ANPREL00:48,6
8.Szyszkowska Karolina96BUKS W-WA00:48,7
9.Niewałtowska Natalia96UKS JAGIELLONKA00:48,9
10.Miłkowska Justyna96ORKA SOCHACZEW00:50,6
11.Szustak Małgosia96PUKS WOLA00:56,3
12.Raboszuk Justyna96UKS JAGIELLONKA01:00,4
13.Białowąs Karolina96KS "1" OŻARÓW MAZ.dyskw.
50 m. stylem grzbietowym chłopców 1996
1.Marudziński Kamil96ORKA CIECHANÓW00:40,5
2.Hołubiec Maciej96UKS REKIN00:44,1
3.Szydłowski Artur96MEDUZA W-WA00:46,2
4.Tlak Adam96KS "1" OŻARÓW MAZ.00:47,7
5.Dobrzyński Daniel96PUKS WOLA00:48,0
6.Wawrzyn Adrian96ORKA SOCHACZEW00:48,9
7.Fiderkiewicz Szymon96GOSiR PIASECZNO00:49,4
8.Raźny Jakub96MEDUZA W-WA00:51,3
9.Ignaczak Bartosz96GOSiR PIASECZNO00:52,5
10.Smętkowski Michał96KS "1" OŻARÓW MAZ.01:00,2
11.Dymiński Czarek96BUKS W-WAdyskw.
50 m. stylem grzbietowym dziewcząt 1995
1.Jagoda Weronika95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:37,5
2.Olszewska Maja95UKS ANPREL00:38,2
3.Kowalska Sylwia95ORKA CIECHANÓW00:40,3
4.Piwek Asia95KS POLONIA W-WA00:41,1
5.Jurczewska Wiktoria95UKS ANPREL00:42,1
6.Parkot Joasia95UKS ANPREL00:42,3
7.Biegańska Julia95KS POLONIA00:44,5
8.Senkowska Katarzyna95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:45,4
9.Kobecka Marta95UKS ANPREL00:45,5
10.Parjaszewska Dominika95UKS JAGIELLONKA00:46,5
11.Adamenko Ada95KS POLONIA W-WA00:46,7
12.Bolc Agnieszka95ORKA CIECHANÓW00:47,4
13.Wdowiarska Agnieszka95UKS "SKALAR" URSUS00:47,6
14.Malczyk Ola95KS POLONIA W-WA00:49,2
15.Świderska Gabriela95KS POLONIA W-WA00:49,4
16.Gzowska Oliwia95KS POLONIA W-WA00:49,8
17.Baronowska Ola95KS POLONIA W-WA00:53,9
50 m. stylem grzbietowym chłopców 1995
1.Michalski Tomasz95ORKA CIECHANÓW00:38,9
2.Orczyk Maciej95KS POLONIA W-WA00:39,6
3.Rachoń Andrzej95UKS REKIN00:40,1
4.Deynezhenko Władek95KS POLONIA W-WA00:40,2
5.Bednarz Aleksander95KS POLONIA W-WA00:40,4
6.Durjasz Adam95BUKS W-WA00:41,8
7.Kurowski Michał95PUKS WOLA00:41,9
8.Michalski Michał95MEDUZA W-WA00:42,1
9.Sprycha Tomasz95KS POLONIA W-WA00:43,1
10.Bednarek Artur95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:43,2
11.Dominik Michał95GOSiR PIASECZNO00:43,9
12.Fiejkowski Dominik95KS POLONIA W-WA00:44,4
13.Dąbrowski Daniel95UKS JAGIELLONKA00:44,5
14.Dziwiszek Kamil95MEDUZA W-WA00:46,7
15.Rosiek Daniel95ORKA SOCHACZEW00:47,0
16.Gnoiński Tomasz95MEDUZA W-WA00:49,7
17.Błoch Czarek95MEDUZA W-WA00:49,9
18.Mossor Łukasz95UKS JAGIELLONKA00:51,1
19.Kowalewski Patryk95UKS JAGIELLONKA00:51,1
20.Bugalski Michał95PUKS WOLA00:53,7
21.Świetlik Kacper95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:55,1
50 m. stylem grzbietowym dziewcząt 1994
1.Zacharska Inga94UKS REKIN00:33,9
2.Borowiecka Paulina94BUKS W-WA00:36,8
3.Lann Aleksandra94UKS REKIN00:38,0
4.Sanicka Adrianna94PUKS WOLA00:39,1
5.Gmurczyk Weronika94ORKA SOCHACZEW00:41,7
6.Romaniszyn Blanka94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:43,6
7.Malejka Natalia94PUKS WOLA00:44,4
8.Swęd Klaudia94UKS JAGIELLONKA00:44,7
50 m. stylem grzbietowym chłopców 1994
1.Matryba Paweł94UKS REKIN00:35,2
2.Alchimowicz Przemek94GOSiR PIASECZNO00:36,8
3.Okrój Jakub94UKS REKIN00:37,9
4.Pośpiech Marcin94ORKA CIECHANÓW00:40,2
5.Kostro-Olechowski Cezary94BUKS W-WA00:40,7
6.Krajzc Maciej94ORKA CIECHANÓW00:41,2
7.Ślusarczyk Ignacy94UKS JAGIELLONKA00:42,2
8.Kowalczyk Tymoteusz94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:48,7
9.Okwieciński Konrad94UKS JAGIELLONKA00:50,4
50 m. stylem motylkowym dziewcząt 1995
1.Biernacka Katarzyna95ORKA SOCHACZEW00:37,4
2.Olszewska Maja95UKS ANPREL00:38,6
3.Kłodzińska Lena95BUKS W-WA00:42,5
4.Kanak Dominika95UKS REKIN00:43,3
5.Parkot Joasia95UKS ANPREL00:43,6
6.Wiśnios Zofia95GOSiR PIASECZNO00:45,8
7.Belka Dominika95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:46,0
8.Hellich Paulina95BUKS W-WA00:46,0
9.Rumin Tosia95KS POLONIA W-WA00:46,8
10.Czaplicka Weronika95ORKA SOCHACZEW00:46,8
11.Wdowiarska Agnieszka95UKS "SKALAR" URSUS00:49,9
12.Dąbkowska Paula95GOSiR PIASECZNO00:50,1
13.Nowak Karolina95GOSiR PIASECZNO00:51,3
14.Oślak Martyna95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:59,3
15.Węglińska Magdalena95SKS "ÓSEMKA" W-WA01:07,7
50 m. stylem motylkowym chłopców 1995
1.Jaworski Kacper95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:35,1
2.Staniszewski Mateusz95GOSiR PIASECZNO00:37,1
3.Woźniak Maciej95KS POLONIA W-WA00:37,3
4.Tuka Marcin95PUKS WOLA00:38,0
5.Zawiśliński Maciek95BUKS W-WA00:39,4
6.Bartosiewicz Jakub95MOSiR SOCHACZEW00:39,7
7.Deynezhenko Władek95KS POLONIA W-WA00:40,2
8.Kober Radosław95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:41,8
9.Bąk Michał95PUKS PŁOŃSK00:42,1
10.Rapacz Szymon95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:42,4
11.Rachoń Andrzej95UKS REKIN00:42,5
12.Tkaczyk Artur95UKS REKIN00:42,5
13.Kober Przemysław95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:42,8
14.Górecki-Gomoła Adam95UKS REKIN00:43,0
15.Jania Olaf95KS POLONIA W-WA00:43,4
16.Kowalczuk Ignacy95GOSiR PIASECZNO00:44,0
17.Zieliński Maciej95BUKS W-WA00:45,0
18.Cholewo Krzysztof95KS "1" OŻARÓW MAZ.00:45,9
19.Sawa Mikołaj95ORKA SOCHACZEW00:46,2
20.Reingruber Hubert95SKS "ÓSEMKA" W-WA00:47,2
21.Kurnicki Konrad95PUKS PŁOŃSK00:52,3
50 m. stylem motylkowym dziewcząt 1994
1.Misztal Dominika94UKS REKIN00:34,4
2.Sanicka Adrianna94PUKS WOLA00:36,4
3.Lann Aleksandra94UKS REKIN00:36,6
4.Pawłowska Dagmara94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:38,7
5.Tomszys Ewa94BUKS W-WA00:39,1
6.Paczkowska Zuzanna94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:41,7
7.Knapek Marta94GOSiR PIASECZNO00:48,7
8.Nadolczak Magda94UKS JAGIELLONKA00:54,2
50 m. stylem motylkowym chłopców 1994
1.Danielewski Aleksander94GOSiR PIASECZNO00:34,3
2.Szajerka Konrad94BUKS W-WA00:35,9
3.Lenart Mariusz94MEDUZA W-WA00:40,1
4.Filoda Arek94BUKS W-WA00:43,2
5.Dyjewski Maciej94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:50,1
6.Cebula Piotr94KS "1" OŻARÓW MAZ.00:50,3
7.Częścik Robert94SKS "ÓSEMKA" W-WA00:53,6
100 m. stylem zmiennym dziewcząt 1995
1.Jagoda Weronika95KS "1" OŻARÓW MAZ.01:20,0
2.Jagoda Julia95KS "1" OŻARÓW MAZ.01:26,4
3.Kłodzińska Lena95BUKS W-WA01:30,3
4.Kubica Agnieszka95KS POLONIA W-WA01:33,1
5.Czaplicka Weronika95ORKA SOCHACZEW01:34,8
6.Nowińska Natalia95KS "1" OŻARÓW MAZ.01:35,7
7.Belka Dominika95KS "1" OŻARÓW MAZ.01:37,6
8.Lenart Dominika95GOSiR PIASECZNO01:38,1
9.Wijat Katarzyna95KS POLONIA W-WA01:38,7
10.Morawska Roberta95SKS "ÓSEMKA" W-WA01:49,0
11.Senkowska Katarzyna95SKS "ÓSEMKA" W-WAdyskw.
100 m. stylem zmiennym chłopców 1995
1.Ćwiek Kacper95BUKS W-WA01:22,8
2.Michalski Tomasz95ORKA CIECHANÓW01:25,4
3.Janowski Adrian95BUKS W-WA01:28,5
4.Rapacz Szymon95KS "1" OŻARÓW MAZ.01:31,3
5.Jania Olaf95KS POLONIA W-WA01:31,9
6.Kurowski Michał95PUKS WOLA01:34,8
7.Dorosz Adam95KS POLONIA W-WA01:35,4
8.Zieliński Maciek95BUKS W-WA01:35,9
9.Iwasiuk Jarosław95SKS "ÓSEMKA" W-WA01:41,7
10.Kosik Aleksander95UKS JAGIELONKA01:43,3
11.Skalski Mikołaj95SKS "ÓSEMKA" W-WA01:43,8
12.Tomczak Marcin95UKS JAGIELONKA01:44,6
100 m. stylem zmiennym dziewcząt 1994
1.Zacharska Inga94UKS REKIN 01:16,1
2.Kozicka Ewa94BUKS W-WA01:17,7
3.Lis Katarzyna94BUKS W-WA01:20,2
4.Gułaś Zuzanna94UKS REKIN01:21,2
5.Chmielewska Julia94KS "1" OŻARÓW MAZ.01:26,6
6.Tomszys Ewa94BUKS W-WA01:29,7
7.Pawłowska Dagmara94KS "1" OŻARÓW MAZ.01:30,4
8.Malejka Natalia94PUKS WOLA01:37,8
100 m. stylem zmiennym chłopców 1994
1.Kępka Maciej94UKS REKIN01:17,1
2.Nemyski Patryk94KS "1" OŻARÓW MAZ.01:19,0
3.Alchimowicz Przemek94GOSiR PIASECZNO01:19,4
4.Sadło Mateusz94ORKA CIECHANÓW01:19,6
5.Szajerka Konrad94BUKS W-WA01:21,4
6.Kuźma Mateusz94KS "1" OŻARÓW MAZ.01:21,6
7.Jaworski Maksym94KS "1" OŻARÓW MAZ.01:23,2
8.Piegat Patryk94BUKS W-WA01:24,6
9.Kostro-Olechowski Cezary94BUKS W-WA01:31,0
10.Chęciński Cezary94SKS "ÓSEMKA" W-WA01:31,4
11.Ślusarczyk Ignacy94UKS JAGIELONKA01:41,0
12.Kowalczyk Tymoteusz94SKS "ÓSEMKA" W-WAdyskw.
13.Słaniewski Igor94PUKS WOLAdyskw

WYNIKI | FOTO 1 | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4 | FOTO 5


PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK