Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29


Okręgowa Liga Pływacka Warszawy i Mazowsza - rocznik 1996 - I runda

CIechanów, 10 III 2006 r.

50 m st. dowolnym dziewcz±t
 1. Dyakowska Maja 96 Orka Ciechanów 0:34,27 17
 2. Kowalczyk Justyna 96 U¦KS Ostrołęka 0:36,98 15
 3. Adamska Nikola 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:37,76 13
 4. Zapendowska Karolina 96 BUKS Warszawa 0:39,67 12
 5. Fitz Patrycja 96 GOSiR Piaseczno 0:40,11 11
 6. Pikiołek Roksana 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:40,14 10
 7. Misztal Dorota 96 UKS Rekin Warszawa 0:40,32 9
 8. Miłkowska Justyna 96 Orka Sochaczew 0:40,66 8
 9. Dyl±g Ala 96 BUKS Warszawa 0:40,90 7
 10. Drużna Karolina 96 BUKS Warszawa 0:41,28 6
 11. Michalska Ewa 96 Orka Ciechanów 0:41,60 5
 12. Dulińska Wiktoria 96 GOSiR Piaseczno 0:42,67 4
 13. Maciejewska Marta 96 "1" Ożarów Maz. 0:42,74 3
 14. Ugodzińska Karolina 96 Orka Ciechanów 0:43,64 2
 15. Kania Martyna 96 Polonez Wyszków 0:44,11 1
 16. Niestępna Joanna 96 Orka Ciechanów 0:44,24 
 17. Macander Marta 96 "1" Ożarów Maz. 0:45,71 
 18. Grabarczyk Dominika 96 UKS Rekin Warszawa 0:45,78 
 19. ¦niadała Karolina 96 Polonez Wyszków 0:46,05 
 20. Szulc Aleksandra 96 Polonez Wyszków 0:46,09 
 21. G±szcz Kalina 96 "1" Ożarów Maz. 0:46,17 
 22. Bałdyga Paulina 96 U¦KS Ostrołęka 0:46,65 
 23. Mikułowska Ada 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:47,38 
 24. Brzezińska Małgorzata 96 Orka Ciechanów 0:49,29 
 25. Bromek Ada 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:49,40 
 26. Dasiewicz Gabrysia 96 BUKS Warszawa 0:50,24 
 27. Kiprowska Dominika 96 Delfin Legionowo 0:50,69 
 28. Roguszewska Weronika 96 Delfin Legionowo 0:50,50 
 29. Grzybowska Wiktoria 96 Polonez Wyszków 0:55,26 
 30. Jechna Ilona 96 Polonez Wyszków 0:56,40 
 31. Żmuda Aleksandra 96 UKS Meduza Warszawa 0:59,13 
 32. Uzdowska Agata 96 Polonez Wyszków 1:00,13 
 33. Barszcz Paulina 96 Polonez Wyszków 1:00,67 
 34. Kijewska Maja 96 Polonez Wyszków 1:01,26 
 35. Formalik Weronika 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:13,70 
50 m st. dowolnym chłopców
 1. Gumowski Krzysztof 96 U¦KS Ostrołęka 0:32,11 17
 2. Marudziński Kamil 96 Orka Ciechanów 0:32,15 15
 3. Różyński Janek 96 UKS Skalar Ursus 0:35,26 13
 4. Kuskowski Adam 96 Orka Ciechanów 0:35,70 12
 5. Męcina Jakub 96 GOSiR Piaseczno 0:36,03 11
 6. Dymiński Czrek 96 BUKS Warszawa 0:36,63 10
 7. Równy Łukasz 96 U¦KS Ostrołęka 0:37,22 9
 8. Szydłowski Artur 96 UKS Meduza Warszawa 0:37,58 8
 9. Tlak Adam 96 "1" Ożarów Maz. 0:37,86 7
 10. Adamski Adrian 96 Orka Ciechanów 0:37,92 6
 11. Wojda Wiktoria 96 UKS Skalar Ursus 0:37,93 5
 12. Wawrzyn Adrian 96 Orka Sochaczew 0:38,01 4
 13. Bandurski Piotr 96 BUKS Warszawa 0:38,68 3
 14. Jura Maciej 96 Ostrobramska 0:40,07 2
 15. Ignaczak Bartosz 96 GOSiR Piaseczno 0:41,42 1
 16. Pachołek Tomasz 96 UKS Meduza Warszawa 0:41,50 
 17. Brzóska Piotr 96 BUKS Warszawa 0:41,88 
 18. Borkowski Bartek 96 UKS Pałac Młodzieży 0:41,94 
 19. Wiktor Dominik 96 Ostrobramska 0:42,50 
 20. Hancewicz Sebastian 96 Delfin Legionowo 0:42,51 
 21. Szymaniak Mariusz 96 "1" Ożarów Maz. 0:42,98 
 22. RaĽny Jakub 96 UKS Meduza Warszawa 0:42,99 
 23. Svensson Sebastian 96 GOSiR Piaseczno 0:43,40 
 24. Szymański Marek 96 UKS Rekin Warszawa 0:43,55 
 25. Kolasa Janek 96 GOSiR Piaseczno 0:43,98 
 26. Karp Piotr 96 Polonez Wyszków 0:44,12 
 27. Piecuch Igor 96 GOSiR Piaseczno 0:44,60 
 28. Ziółkowski Kamil 96 Polonez Wyszków 0:45,54 
 29. Jaszewski Marcin 96 Polonez Wyszków 0:45,67 
 30. Pałka Aleksander 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:45,74 
 31. Karski Michał 96 UKS Rekin Warszawa 0:45,83 
 32. Gałecki Mateusz 96 BUKS Warszawa 0:46,20 
 33. Nowak Jan 96 Delfin Legionowo 0:46,88 
 34. Kwiatkowski Kamil 96 Polonez Wyszków 0:46,73 
 35. Pieńczuk Sebastian 96 Polonez Wyszków 0:47,60 
 36. Wakuliński Robert 96 "1" Ożarów Maz. 0:47,81 
 37. Cellmer Piotr 96 BUKS Warszawa 0:48,45 
 38. Mo¶cicki Szymon 96 Polonez Wyszków 0:49,57 
 39. Kwiatkowski Kasper 96 Polonez Wyszków 0:49,60 
 40. Stokarski Paweł 96 Polonez Wyszków 0:50,19 
 41. Chmiel Mateusz 96 Polonez Wyszków 0:50,54 
 42. Petryszyn Jakub 96 UKS Pałac Młodzieży 0:51,02 
 43. Deptuła Marek 96 Polonez Wyszków 0:52,49 
 44. Pyrzanowski Krzysztof 96 Polonez Wyszków 0:55,46 
 45. Wojtkowski Szymon 96 Polonez Wyszków 0:57,06 
 46. Turowski Albert 96 UKS Meduza Warszawa 0:57,91 
 47. Domalewski Adrian 96 Polonez Wyszków 0:58,64 
 48. Smętkowski Michał 96 "1" Ożarów Maz. 0:59,15 
 49. Mroczek Michał 96 Polonez Wyszków 0:59,23 
 50. Kawoń Kamil 96 UKS Meduza Warszawa 0:59,93 
 51. Gański Michał 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:01,06 
 52. Grzybowski Maksym 96 Polonez Wyszków 1:03,23 
 53. Degórski Patryk 96 UKS Meduza Warszawa 1:06,16 
 . Pietrzak Grzegorz 96 Orka Ciechanów nie ukończył 
50 m st. klasycznym dziewcz±t
 1. Gesing Zuzanna 96 BUKS Warszawa 0:46,04 17
 2. Prywata Izabela 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:47,14 15
 3. Furmanik Aga 96 BUKS Warszawa 0:49,38 13
 4. Macander Marta 96 "1" Ożarów Maz. 0:49,82 12
 5. Dubielska Kaja 96 BUKS Warszawa 0:49,95 11
 6. Fitz Ptrycja 96 GOSiR Piaseczno 0:51,48 10
 7. Maciejewska Marta 96 KS"1" Ożarów Maz. 0:51,93 9
 8. Rękas Dominika 96 BUKS Warszawa 0:53,72 8
 9. Majkusiak Maria 96 UKS Meduza Warszawa 0:54,22 7
 10. G±szcz Kalina 96 "1" Ożarów Maz. 0:54,40 6
 11. Żmuda Aleksandra 96 UKS Meduza Warszawa 0:55,06 5
 12. Piętaszewska Joanna 96 BUKS Warszawa 0:56,15 4
 13. Perkowska Karolina 96 "1" Ożarów Maz. 0:57,09 3
 14. Niemyska Dominika 96 "1" Ożarów Maz. 0:57,43 2
 15. Michalska Ewa 96 Orka Ciechanów 0:58,20 1
 16. Ugodzińska Karolina 96 Orka Ciechanów 0:58,68 
 17. Sankowska Weronika 96 GOSiR Piaseczno 0 58,95
 18. Szymańska Weronika 96 Polonez Wyszków 1:00,33 
 19. Kania Martyna 96 Polonez Wyszków 1:00,41 
 20. ¦niadała Karolina 96 Polonez Wyszków 1:00,49 
 21. Nehring Ewa 96 UKS Meduza Warszawa 1:02,22 
 22. Niestępska Joanna 96 Orka Ciechanów 1:03,60 
 23. Kiprowska Dominika 96 Delfin Legionowo 1:07,16 
 24. Karolewska Sandra 96 Polonez Wyszków 1:09,11 
50 m st. klasycznym chłopców
 1. Milewski Maciej 96 U¦KS Ostrołęka 0:46,86 17
 2. Wilkowiecki Michał 96 Ostrobramska 0:47,06 15
 3. Męcina Jakub 96 GOSiR Piaseczno 0:47,33 13
 4. Różyński Janek 96 UKS Skalar Ursus 0:47,83 12
 5. Kuskowski Adam 96 Orka Ciechanów 0:49,28 11
 6. Kowalski Mateusz 96 UKS Pałac Młodziezy 0:49,70 10
 7. Borkowski Bartek 96 UKS Pałac Młodziezy 0:50,37 9
 8. Piskor Michał 96 "1" Ożarów Maz. 0:50,37 8
 9. Kawka Maciej 96 Ostrobramska 0:50,48 7
 10. Bandurski Piotr 96 BUKS Warszawa 0:50,71 6
 11. Adamski Adrian 96 Orka Ciechanów 0:51,06 5
 12. Balcerek Antoni 96 Ostrobramska 0:51,67 4
 13. Perl Michał 96 Delfin Legionowo 0:52,82 3
 14. Michalak Piotr 96 Ostrobramska 0:54,20 2
 15. Kolasa Janek 96 GOSiR Piaseczno 0:55,38 1
 16. Przybysz Damian 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:55,41 
 17. Szymaniak Mariusz 96 "1" Ożarów Maz. 0:56,08 
 18. Skrzypczak Tomasz 96 BUKS Warszawa 0:56,82 
 19. Ignaczk Bartosz 96 GOSiR Piaseczno 0:57,13 
 20. Wiktor Dominik 96 Ostrobramska 0:57,32 
 21. Zaj±c Krzysztof 96 GOSiR Piaseczno 0:58,16 
 22. Smętkowski Michał 96 "1" Ożarów Maz. 0:58,38 
 23. Sudyka Wiktor 96 BUKS Warszawa 0:58,46 
 24. Jaszewski Marcin 96 Polonez Wyszków 0:58,57 
 25. Karski Michał 96 UKS Rekin Warszawa 0:59,74 
 26. Wakuliński Robert 96 "1" Ożarów Maz. 1:00,32 
 27. Petryszyn Kuba 96 UKS Pałac Młodziezy 1:04,06 
 28. Pawłowski Łukasz 96 BUKS Warszawa 1:05,52 
50 m st. grzbietowym dziewcz±t
 1. Dyakowska Maja 96 Orka Ciechanów 0:40,36 17
 2. Lipnicka Julia 96 GOS Raszyn 0:41,40 15
 3. Adamska Nikola 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:43,99 13
 4. Białow±s Karolina 96 "1" Ożarów Maz. 0:45,99 12
 5. Tomszys Magdalena 96 BUKS Warszawa 0:46,26 11
 6. Drużna Karolina 96 BUKS Warszawa 0:46,45 10
 7. Kowalczyk Justyna 96 U¦KS Ostrołęka 0:46,57 9
 8. Dulińska Wiktoria 96 GOSiR Piaseczno 0:47,88 8
 9. Bromek Ada 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:50,08 7
 10. Grabarczyk Dominika 96 UKS Rekin Warszawa 0:50,22 6
 11. Nahring Ewa 96 UKS Meduza Warszawa 0:51,05 5
 12. Szymańska Weronika 96 Polonez Wyszków 0:51,86 4
 13. Bałdyga Paulina 96 U¦KS Ostrołęka 0:52,78 3
 14. Sankowska Weronika 96 GOSiR Piaseczno 0:53,06 2
 15. Karolewska Sandra 96 Polonez Wyszków 0:53,76 1
 16. Dasiewicz gabriela 96 BUKS Warszawa 0:53,97 
 17. Uzdowska Agata 96 Polonez Wyszków 0:54,39 
 18. Mikułowska Ada 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:55,80 
 19. Barszcz Paulina 96 Polonez Wyszków 0:55,96 
 20. Piętaszewska Joanna 96 BUKS Warszawa 0:56,56 
 21. Perkowska Karolina 96 "1" Ożarów Maz. 0:58,04 
 22. Szulc Aleksandra 96 Polonez Wyszków 0:58,07 
 23. Jechna Ilona 96 Polonez Wyszków 0:58,68 
 24. Grzybowska Wiktoria 96 Polonez Wyszków 0:59,10 
 25. Niemyska Dominika 96 "1" Ożarów Maz. 0:59,68 
 26. Kijewska Maja 96 Polonez Wyszków 1:01,74 
 27. Fornalik Weronika 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:07,83 
50 m st. grzbietowym chłopców
 1. Marudziński Kamil 96 Orka Ciechanów 0:36,56 17
 2. Równy Łukasz 96 U¦KS Ostrołęka 0:40,88 15
 3. Hołubiec Maciej 96 UKS Rekin Warszawa 0:42,13 13
 4. Michalak Piotr 96 Ostrobramska 0:43,34 12
 5. Grabowski Adrian 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:44,45 11
 6. Brzóska Piotr 96 BUKS Warszawa 0:46,22 10
 7. Gałecki Mateusz 96 BUKS Warszawa 0:46,26 9
 8. Svensson Sebastian 96 GOSiR Piaseczno 0:46,99 8
 9. Wawrzyn Adrian 96 Orka Sochaczew 0:47,90 7
 10. Ziółkowski Kamil 96 Polonez Wyszków 0:47,96 6
 11. Karp Piotr 96 Polonez Wyszków 0:49,60 5
 12. RaĽny Jakub 96 UKS Meduza Warszawa 0:49,60 4
 13. Kwiatkowski Kamil 96 Polonez Wyszków 0:50,41 3
 14. Pachołek Tomasz 96 UKS Meduza Warszawa 0:50,99 2
 15. Przybysz Damian 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:51,06 1
 16. Perl Michał 96 Delfin Legionowo 0:51,99 
 17. Mo¶cicki Szymon 96 Polonez Wyszków 0:52,48 
 18. Turowski Albert 96 UKS Meduza Warszawa 0:52,54 
 19. Piecuch Igor 96 GOSiR Piaseczno 0:53,54 
 20. Zaj±c Krzysztof 96 GOSiR Piaseczno 0:54,91 
 21. Skrzypczak Tomasz 96 BUKS Warszawa 0:55,10 
 22. Pieńczuk Sebastian 96 Polonez Wyszków 0:55,48 
 23. Pałka Aleksander 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:55,96 
 24. Stokarski Paweł 96 Polonez Wyszków 0:56,11 
 25. Cellmer Piotr 96 BUKS Warszawa 0:56,32 
 26. Nowak Jan 96 Delfin Legionowo 0:56,37 
 27. Sudyka Wiktor 96 BUKS Warszawa 0:57,32 
 28. Mroczek Michał 96 Polonez Wyszków 0:58,29 
 29. Kawoń Kamil 96 UKS Meduza Warszawa 0:58,29 
 30. Pyrzanowski Krystian 96 Polonez Wyszków 0:58,56 
 31. Pawłowski Łukasz 96 BUKS Warszawa 0:59,04 
 32. Deptuła Marek 96 Polonez Wyszków 1:00,46 
 33. Kwiatkowski Kacper 96 Polonez Wyszków 1:01,02 
 34. Wojtkowski Szymon 96 Polonez Wyszków 1:01,66 
 35. Domalewski Adrian 96 Polonez Wyszków 1:01,67 
 36. Chmiel Mateusz 96 Polonez Wyszków 1:03,48 
 37. Degórski Patryk 96 UKS Meduza Warszawa 1:05,54 
 38. Grzybowski Maksym 96 Polonez Wyszków 1:05,82 
 39. Gański Michał 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:06,64 
 40. Mierzejewski Artur 96 Polonez Wyszków 1:13,33 
50 m st. motylkowym dziewcz±t
 1. Misztral Dorota 96 UKS Rekin Ursynów 0:41,72 17
 2. Lipnicka Julia 96 GOS Raszyn 0:43,36 15
 3. Białow±s Karolina 96 "1" Ożarów Maz. 0:44,12 13
 4. Kiliańska Martyna 96 BUKS Warszawa 0:46,59 12
 5. Miłkowska Justyna 96 Orka Sochaczew 0:48,13 11
 6. Zapendowska Karolina 96 BUKS Warszawa 0:49,07 10
 7. Prywata Izabela 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 0:51,89 9
 8. Szawro Weronika 96 BUKS Warszawa 0:52,44 8
 9. Szyszkowska Karolina 96 BUKS Warszawa 0:52,50 7
 10. R±czka Michalina 96 GOSiR Piaseczno 0:56,37 6
50 m st. motylkowym chłopców
 1. Gumowski Krzysztof 96 U¦KS Ostrołęka 0:38,63 17
 2. Kowalski Mateusz 96 UKS Pałac Młodzieży 0:46,70 15
 3. Jura Maciej 96 Ostrobramska 0:47,61 13
 4. Szymański Marek 96 UKS Rekin Warszawa 0:49,93 12
 5. Barski Michał 96 GOSiR Piaseczno 0:52,56 11
 6. Hancewicz Sebastian 96 Delfin Legionowo 0:54,32 10
 7. Czyżkowski Jacek 96 BUKS Warszawa 0:57,32 9
100 m st. zmiennym dziewcz±t
 1. Kiliańska Martyna 96 BUKS Warszawa 1:37,39 17
 2. Gesing Zuzanna 96 BUKS Warszawa 1:41,80 15
 3. Pikiołek Roksana 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:42,06 13
 4. Furmanik Aga 96 BUKS Warszawa 1:42,98 12
 5. Szyszkowska Karolina 96 BUKS Warszawa 1:43,39 11
 6. Dubielska Kaja 96 BUKS Warszawa 1:43,80 10
 7. Tomszys Magdalena 96 BUKS Warszawa 1:45,06 9
 8. Dyl±g Ala 96 BUKS Warszawa 1:45,18 8
 9. Szawro Weronika 96 BUKS Warszawa 1:53,22 7
 10. Rękas Dominika 96 BUKS Warszawa 1:54,64 6
 11. R±czka Michalina 96 GOSiR Piaseczno 2:00,38 5
100 m st. zmiennym chłopców
 1. Hołubiec Maciej 96 UKS Rekin Warszawa 1:31,56 17
 2. Wilkowiecki Michał 96 Ostrobramska 1:35,11 15
 3. Milewski Maciej 96 U¦KS Ostrołęka 1:38,33 13
 4. Dymiński Czarek 96 BUKS Warszawa 1:38,39 12
 5. Szydłowski Artur 96 UKS Meduza Warszawa 1:38,78 11
 6. Tlak Adam 96 "1" Ożarów Maz. 1:40,87 10
 7. Grabowski Adrian 96 UKS Anprel Nowa Wie¶ 1:40,96 9
 8. Piskor Michał 96 "1" Ożarów Maz. 1:42,06 8
 9. Kawka Maciej 96 Ostrobramska 1:46,48 7
 10. Czyżkowski Jacek 96 BUKS Warszawa 1:51,61 6
 11. Balcerek Antoni 96 Ostrobramska 1:53,91 5
 12. Barski Michał 96 GOSiR Piaseczno 1:56,06 4
4 x 50 m st. Dowolnym dziewcz±t
 1. BUKS Warszawa I    2:41,16 17
 2. Orka Ciechanów    2:45,59 15
 3. UKS Anprel Nowa Wie¶ II    2:49,51 13
 4. BUKS Warszawa II    2:51,64 12
 5. KS "1" Ożarów Mazowiecki    2:57,13 11
 6. GOSiR Piaseczno    3:01,34 10
 7. BUKS Warszawa III    3:09,40 9
 8. Polonez Wyszków    3:13,13 8
4 x 50 m st. dowolnym chłopców
 1. Orka Ciechanów    2:32,22 17
 2. GOSiR Piaseczno I    2:46,22 15
 3. Ostrobramska    2:46,51 13
 4. BUKS Warszawa I    2:48,44 12
 5. KS "1" Ożarów Mazowiecki    2:48,76 11
 6. UKS Meduza Warszawa    3:02,76 10
 7. Polonez Wyszków    3:06,81 9
 8. UKS Anprel Nowa Wie¶ I    3:11,46 8
 9. BUKS Warszawa II    3:17,42 7
Klasyfikacja druzynowa I rundy
 1. BUKS Warszawa  256   
 2. Orka Ciechanów  235   
 3. UKS Anprel Nowa Wie¶  122   
 4. GOSiR Piaseczno  120    
 5. U¦KS Ostrołęka  115    
 6. KS "1" Ożarów Mazowiecki  115    
 7. Ostrobramska  95    
 8. UKS Rekin Warszawa  74    
 9. UKS Meduza Warszawa  52    
 10. Polonez Wyszków  37    
 11. UKS Pałac Młodzieży  34    
 12. Orka Sochaczew  30    
 13. GOS Raszyn  30    
 14. UKS Skalar Ursus  29    
 15. Delfin Legionowo  13    


PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK