Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29


VIII GRAND PRIX LEGIONOWA

Legionowo, 8 I 2006 r.

Styl dowolny - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Dyakowska Maja96Orka Ciechanów0.37,39
2.Kowalczyk Justyna96U¦KS Ostrołęka0.39,22
3.Fitz Patrycja96GOSiR Piaseczno0.41,24
4.Misztal Dorota96UKS Rekin Warszawa0.41,63
5.Michalaska Ewa   0.42,39
6.Białow±s Karolina96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.43,25
7.Maciejewska Marta96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.43,54
8.Miłkowska Justyna96Orka Sochaczew0.43,79
9.Łachacz Martyna97UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.47,41
10.Konarzewska Karolina  0.49,28
11.Walecka Magdalena96UKS "Delfin" Legionowo0.50,05
12.Roguszewska Weronika  UKS "Delfin" Legionowo0.51,53
13.Kiprowska Dominika96UKS "Delfin" Legionowo0.55,86
14.Domańska Julia97UKS "Delfin" Legionowo0.59,47
15.Ratajczyk Magdalena96UKS "Delfin" Legionowo0.59,77
16.Wikieł Angelika98U¦KS Ostrołęka1.06,59
Styl dowolny - chłopcy - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Gumowski Krzysztof96U¦KS Ostrołęka0.32,68
2.Marudziński Kamil96Orka Ciechanów0.32,77
3.Gumowski Rafał97U¦KS Ostrołęka0.35,41
4.Hołubiec Maciej96UKS Rekin Warszawa0.35,68
5.Kuskowski Adam96Orka Ciechanów0.36,36
6.Olborski Krzysztof97KS "1" Ożarów Mazowiecki0.38,35
7.Męcina Jakub96GOSiR Piaseczno0.38,48
8.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno0.38,89
9.Równy Łukasz96U¦KS Ostrołęka0.39,01
10.Milewski Maciej96U¦KS Ostrołęka0.39,15
11.Tlak Adam96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.39,34
12.Alchimowicz Jędrzej96Orka Sochaczew0.39,52
13.Piskor Michał96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.40,19
14.Motyczyński Jakub96PUKS Wola0.40,52
15.Perl Michał96UKS "Delfin" Legionowo0.40,56
16.Jankowski Bartosz97GOSiR Piaseczno0.40,61
17.Wawrzyn Adrian96Orka Sochaczew0.41,72
18.Sobala Jakub96GOSiR Piaseczno0.42,05
19.Walczak Aleks96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.45,25
20.Kaczmarek Maciej96UKS "Delfin" Legionowo0.56,38
21.Bańkowski Paweł98UKS "Delfin" Legionowo1.00,13
22.Dydycz Gaweł97UKS "Delfin" Legionowo1.00,74
Styl dowolny - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1995
1.Jagoda Julia95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.32,56
2.Soplińska Ola95Orka Ciechanów0.33,21
3.Biernacka Katarzyna95Orka Sochaczew0.33,23
4.Jagoda Weronika95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.33,55
5.Małkowska Olga95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.34,56
6.Kowalska Sylwia95Orka Ciechanów0.34,75
7.Milewska Aleksandra95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.35,20
8.Belka Dominika95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.37,36
9.Lenart Dominika95GOSiR Piaseczno0.38,70
10.Bartoszewicz Ewelina95MUKS Suwałki0.38,75
11.Wi¶nios Zofia95GOSiR Piaseczno0.39,04
12.Drucis Iga95MUKS Suwałki0.39,58
13.Biernat Adrianna95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.45,85
14.Rozum Ada95MKS Orkan Sochaczew0.58,24
Styl dowolny - chłopcy - 50 m. - rocznik 1995
1.Jaworski Kacper95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.31,63
2.Szulerecki Paweł95U¦KS Ostrołęka0.33,22
3.Staniszewski Mateusz95GOSiR Piaseczno0.33,77
4.Bartosiewicz Jakub95MKS Orkan Sochaczew0.33,89
5.Rapacz Szymon95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.34,63
6.Kober Radosław95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.34,95
7.Wróblewski Kacper95U¦KS Ostrołęka0.35,05
8.Górecki-Gomoła Adam95UKS Rekin Warszawa0.35,43
9.Dyakowski Filip95Orka Ciechanów0.35,81
10.Cholewo Krzysztof95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.36,54
11.Sawa Mikołaj95Orka Sochaczew0.37,50
12.Karwel Marcin95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.37,54
13.Rosiak Daniel95Orka Sochaczew0.37,65
14.Fiedorowicz Karol95MUKS Suwałki0.38,52
15.Duszak Piotr95KS Polonia Warszawa0.41,00
16.Kusiński Hubert95UKS "Delfin" Legionowo0.43,65
17.Banaszek Konrad95UKS "Delfin" Legionowo0.44,23
Styl dowolny - dziewczęta - 100 m. - rocznik 1994
1.Zacharska Inga94UKS Rekin Warszawa1.06,74
2.Kudła Patrycja94KS Polonia Warszawa1.07,78
3.Misztal Dominika94UKS Rekin Warszawa1.10,20
4.Bobrowska Magdalena94U¦KS Ostrołęka1.12,31
5.Chmielewska Julia94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.15,65
6.Parfienowicz Iga94MKS Juvenia Białystok1.16,50
7.Gmurczyk Weronika94Orka Sochaczew1.19,62
8.Ryzińska Martyna94MKS "RO¦" Pisz1.20,41
9.Stasiewicz Eliza94MKS Juvenia Białystok1.21,19
10.Paczkowska Zuzanna94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.21,63
11.Pawłowska Dagmara94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.23,03
12.Mac Kamila94KS "Wisła" Puławy1.24,54
13.Wójcik Magdalena94UKS "Delfin" Legionowo1.27,68
14.Bujanowska Aleksandra94Orka Sochaczew1.29,68
15.Trojan Adrianna94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.41,25
Styl dowolny - chłopcy - 100 m. - rocznik 1994
1.Rzadkowski Daniel94MUKS Suwałki1.05,97
2.Matryba Paweł94UKS Rekin Warszawa1.06,07
3.Mikicin Rafał94MKS "RO¦" Pisz1.07,17
4.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno1.09,40
5.Niemyski Patryk94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.11,25
6.Szeszko Marcin94MUKS Suwałki1.11,68
7.KuĽma Mateusz94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.13,85
8.Choromański Bartosz94U¦KS Ostrołęka1.13,86
9.Po¶piech Marcin94 1.17,48
10.Ciskowski Michał94U¦KS Ostrołęka1.17,91
11.Mirosz Dominik94UKS "Delfin" Legionowo1.38,49
12.PyĽlak Radosław94UKS "Delfin" Legionowo1.41,99
13.Jezierski Jarosław94UKS "Delfin" Legionowo1.42,71
14.Szlachetka Paweł94UKS "Pi±tka" Ostrołęka1.51,72
15.Szczypiorski Marek94UKS "Delfin" Legionowo2.00,32
Styl klasyczny - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Fitz Patrycja96GOSiR Piaseczno0.50,61
2.G±szcz Kalina96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.53,30
3.Maciejewska Marta96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.54,16
4.Michalska Ewa96Orka Ciechanów1.00,77
5.Kiprowska Dominika96UKS "Delfin" Legionowo1.10,25
6.Domańska Julia97UKS "Delfin" Legionowo1.11,10
Styl klasyczny - chłopcy - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Sobala Jakub96GOSiR Piaseczno0.45,48
2.Jankowski Bartosz96MKS Orkan Sochaczew0.46,12
3.Szafurski Paskal96UKS Rekin Warszawa0.46,77
4.Kuskowski Adam96Orka Ciechanów0.48,86
5.Męcina Jakub96PUKS Wola0.49,26
6.Piskor Michał96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.52,16
7.Perl Michał96UKS "Delfin" Legionowo0.53,13
8.Dobrzyński Daniel96PUKS Wola0.54,43
9.Walczak Aleks96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.55,59
10.Lech Paweł96PUKS Wola0.58,51
11.Kaczmarek Maciej96UKS "Delfin" Legionowo1.14,44
12.Gumowski Rafał97U¦KS Ostrołękadysk.
13.Milewski Maciej96U¦KS Ostrołękadysk.
14.Dydycz Gaweł97UKS "Delfin" Legionowodysk.
Styl klasyczny - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1995
1.Małkowska Olga95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.45,86
2.Nowińska Natalia95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.46,22
3.Paciorek Joanna95UKS "Delfin" Legionowo0.46,28
4.Szczytko Natalia95MUKS Suwałki0.48,82
5.Czaplicka Weronika95Orka Sochaczew0.49,15
6.Biernat Adrianna95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.49,97
7.Drucis Iga95MUKS Suwałki0.50,60
8.Buczkowska Katarzyna95UKS "Delfin" Legionowodysk.
9.Rozum Ada95MKS Orkan Sochaczewdysk.
Styl klasyczny - chłopcy - 50 m. - rocznik 1995
1.Tuka Marcin95PUKS Wola0.43,45
2.Górecki-Gomoła Adam95UKS Rekin Warszawa0.44,28
3.Tkaczyk Artur95UKS Rekin Warszawa0.44,76
4.Kossowski Roch95GOSiR Piaseczno0.45,30
5.Dyakowski Filip95Orka Ciechanów0.46,32
6.Kober Przemysław95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.46,67
7.Zdrzalik Hubert95PUKS Wola0.49,36
8.Berezecki Mateusz95MUKS Suwałki0.51,19
9.Czajkowski Michał95UKS "Delfin" Legionowo1.00,52
10.Kusiński Hubert95UKS "Delfin" Legionowodysk.
Styl klasyczny - dziewczęta - 100 m. - rocznik 1994
1.Fiziar Monika94UKS Rekin Warszawa1.27,34
2.Demska Agnieszka94MKS Juvenia Białystok1.32,24
3.Chmielewska Julia94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.33,55
4.Zejdler Aleksandra94UKS "Delfin" Legionowo1.34,84
5.Ryzińska Martyna94MKS "RO¦" Pisz1.36,10
6.Wójcik Magdalena94UKS "Delfin" Legionowo1.39,66
7.Bujanowska Aleksandra94Orka Sochaczew1.45,32
8.Trojan Adrianna94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.57,70
Styl grzbietowy - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Dyakowska Maja96Orka Ciechanów0.43,69
2.Misztal Dorota96UKS Rekin Warszawa0.44,31
3.Kowalczyk Justyna96U¦KS Ostrołęka0.45,47
4.Konarzewska Karolina96UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.48,83
5.Białow±s Karolina96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.48,92
6.Miłkowska Justyna96Orka Sochaczew0.51,54
7.Łachacz Martyna97UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.52,35
8.Walecka Magdalena96UKS "Delfin" Legionowo0.53,46
9.G±szcz Kalina96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.55,51
10.Wikieł Angelika98U¦KS Ostrołęka1.05,64
11.Ratajczyk Magdalena96UKS "Delfin" Legionowo1.07,61
12.Roguszewska Weronika96UKS "Delfin" Legionowodysk.
Styl grzbietowy - chłopcy - 50 m. - rocznik 1996 i młodsi
1.Marudziński Kamil96Orka Ciechanów0.38,36
2.Gumowski Krzysztof96U¦KS Ostrołęka0.39,69
3.Hołubiec Maciej96UKS Rekin Warszawa0.42,70
4.Olborski Krzysztof97KS "1" Ożarów Mazowiecki0.43,26
5.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno0.44,49
6.Alchimowicz Jędrzej97GOSiR Piaseczno0.44,57
7.Równy Łukasz96U¦KS Ostrołęka0.44,80
8.Dobrzyński Daniel96PUKS Wola0.45,75
9.Szafurski Paskal96UKS Rekin Warszawa0.46,32
10.Tlak Adam96KS "1" Ożarów Mazowiecki0.46,72
11.Wawrzyn Adrian96Orka Sochaczew0.48,83
12.Lech Paweł96PUKS Wola0.50,17
13.Motyczyński Jakub96PUKS Wola0.50,81
14.Kaczmarek Tymoteusz97UKS "Delfin" Legionowo1.01,50
15.Bańkowski Paweł98UKS "Delfin" Legionowo1.06,31
Styl grzbietowy - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1995
1.Jagoda Weronika95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.38,38
2.Kowalska Sylwia95Orka Ciechanów0.39,67
3.Paciorek Joanna95UKS "Delfin" Legionowo0.43,14
4.Szczytko Natalia95MUKS Suwałki0.46,12
5.Lenart Dominika95GOSiR Piaseczno0.47,44
Styl grzbietowy - chłopcy - 50 m. - rocznik 1995
1.Chojak Rafał95KS "Wisła" Puławy0.35,84
2.Kossowski Roch95GOSiR Piaseczno0.39,16
3.Michalski Tomasz95Orka Ciechanów0.39,56
4.Wróblewski Kacper95U¦KS Ostrołęka0.40,10
5.Rachoń Andrzej95UKS Rekin Warszawa0.41,29
6.Kurowski Michał95PUKS Wola0.41,29
7.Rosiak Daniel95Orka Sochaczew0.46,06
8.Zdrzalik Hubert95PUKS Wola0.48,09
9.Duszak Piotr95KS Polonia Warszawa0.49,37
10.Banaszek Konrad95UKS "Delfin" Legionowo0.53,32
Styl grzbietowy - dziewczęta - 100 m. - rocznik 1994
1.Zacharska Inga94UKS Rekin Warszawa1.16,22
2.Sanicka Adrianna94PUKS Wola1.21,67
3.Wojciechowska Kamila94MKS Juvenia Białystok1.24,29
4.Mac Kamila94KS "Wisła" Puławy1.27,73
5.Zejdler Aleksandra94UKS "Delfin" Legionowo1.30,34
6.Gmurczyk Weronika94Orka Sochaczew1.31,76
Styl grzbietowy - chłopcy - 100 m. - rocznik 1994
1.Matryba Paweł94UKS Rekin Warszawa1.15,15
2.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno1.15,37
3.Rzadkowski Daniel94MUKS Suwałki1.18,73
4.Szeszko Marcin94MUKS Suwałki1.22,18
5.Twarowski Marek94MKS Juvenia Białystok1.22,97
6.Jaworski Maksym94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.23,62
7.Po¶piech Marcin94Orka Ciechanów1.27,15
Styl motylkowy - dziewczęta - 50 m. - rocznik 1995
1.Biernacka Katarzyna95Orka Sochaczew0.36,54
2.Jagoda Julia95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.37,11
3.Soplińska Ola95Orka Ciechanów0.37,89
4.Milewska Aleksandra95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.39,57
5.Belka Dominika95KS "1" Ożarów Mazowiecki43,93
6.Czaplicka Weronika95Orka Sochaczew44,73
7.Nowińska Natalia95KS "1" Ożarów Mazowiecki44,81
8.Wi¶nios Zofia95GOSiR Piaseczno45,84
9.Bartoszewicz Ewelina95MUKS Suwałki47,59
Styl motylkowy - chłopcy - 50 m. - rocznik 1995
1.Jaworski Kacper95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.36,09
2.Chojak Rafał95KS "Wisła" Puławy0.36,48
3.Michalski Tomasz95Orka Ciechanów0.37,69
4.Szulerecki Paweł95U¦KS Ostrołęka0.38,01
5.Tuka Marcin95PUKS Wola0.38,37
6.Staniszewski Mateusz95GOSiR Piaseczno0.38,50
7.Rapacz Szymon95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.41,16
8.Bartosiewicz Jakub95MKS Orkan Sochaczew0.41,42
9.Kober Przemysław95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.42,21
10.Karwel Marcin95UKS "Pi±tka" Ostrołęka0.43,24
11.Tkaczyk Artur95UKS Rekin Warszawa0.44,49
12.Cholewo Krzysztof95KS "1" Ożarów Mazowiecki0.44,65
13.Rachoń Andrzej95UKS Rekin Warszawa0.44,90
14.Kurowski Michał95PUKS Wola0.45,17
15.Berezecki Mateusz95MUKS Suwałki0.45,21
16.Fiedorowicz Karol95MUKS Suwałki0.45,33
17.Sawa Mikołaj95Orka Sochaczew0.50,33
18.Kober Radosław95KS "1" Ożarów Mazowieckidysk.
Styl motylkowy - dziewczęta - 100 m. - rocznik 1994
1.Kudła Patrycja94KS Polonia Warszawa1.16,48
2.Misztal Dominika94UKS Rekin Warszawa1.17,01
3.Halicka Kamila94MKS Juvenia Białystok1.21,20
4.Sanicka Adrianna94PUKS Wola1.21,46
5.Jakubowska Karolina94MKS Juvenia Białystok1.22,30
6.Pawłowska Dagmara94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.30,68
7.Bobrowska Magdalena94U¦KS Ostrołęka1.30,96
8.Fiziar Monika94UKS Rekin Warszawa1.36,87
9.Paczkowska Zuzanna94KS "1" Ożarów Mazowiecki1.37,50
Styl motylkowy - chłopcy - 100 m. - rocznik 1994
1.Kępka Maciej94UKS Rekin Warszawa1.19,24
2.Mikicin Rafał94MKS "RO¦" Pisz1.24,64
3.Sadło Mateusz94Orka Ciechanów1.25,07
4.Ignatowicz Krystian94MKS Juvenia Białystok1.27,71
5.Ciskowski Michał94U¦KS Ostrołęka1.36,50


PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK