Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29


Okręgowa Liga Pływacka Warszawy i Mazowsza - rocznik 1993-94

GOS Raszyn, 9 III 2006 r.

100 m st. dowolnym - dziewcząt
 1. Kowalska Agata 93 Polonia Warszawa 1:03,06 17
 2. Butkiewicz Olga 93 BUKS Warszawa I 1:03,17 15
 3. Jakóbczyk Hanna 93 KP MZOS Płock I 1:03,80 13
 4. Zacharska Inga 94 UKS Rekin Warszawa 1:05,50 12
 5. Szczęsna Sylwia 93 Polonez Wyszków I 1:05,65 11
 6. Strychalska Karolina 93 Polonia Warszawa 1:06,61 10
 7. Golak Karolina 94 Polonez Wyszków I 1:06,75 9
 8. Monka Martyna 93 Polonez Wyszków II 1:08,46 8
 9. Michalczyk Iza 93 BUKS Warszawa I 1:08,87 7
 10. Kozicka Ewa 94 BUKS Warszawa I 1:08,93 6
 11. Tlaga Agnieszka 93 Orka Sochaczew 1:09,00 5
 12. Horosz Katarzyna 93 UKS Meduza Warszawa 1:09,13 4
 13. Wilkanowicz Wiktoria 94 KP MZOS Płock I 1:09,54 3
 14. Zembrzuska Dorota 93 Orka Ciechanów 1:09,64 2
 15. Ostrowska Aneta 93 MZOS Płock I 1:09,86 1
 16. Szlasa Katarzyna 93 GOSiR Piaseczno 1:12,09 
 17. Fawre Marzena 93 KP MZOS Płock I 1:12,42 
 18. Mąka Monika 93 Polonez Wyszków II 1:12,51 
 19. Cichowicz Martyna 93 KP MZOS Płock I 1:12,64 
 20. Leszczyńska Agata 94 UKS Meduza Warszawa 1:12,70 
 21. Kroczewska Klaudia 93 KP MZOS Płock I 1:12,72 
 22. Łojszczyk Monika 94 BUKS Warszawa I 1:13,24 
 23. Zaremba Magdalena 93 MZOS Płock I 1:13,37 
 24. Szczepańska Maja 94 KP MZOS Płock I 1:13,56 
 25. Ejnik Sylwia 94 KP MZOS Płock I 1:13,73 
 26. Zdrojewska Ola 93 GOS Raszyn 1:13,77 
 27. Warszczak Paulina 93 UKS Skalar Ursus 1:14,17 
 28. Gronwald Agnieszka 93 BUKS Warszawa 1:14,37 
 29. Staniszewska Zuzanna 94 UKS Żoliborz 1:14,92 
 30. Świątek Agnieszka 93 Orka Sochaczew 1:15,00 
 31. Drezler Katarzyna 93 Orka Sochaczew 1:15,27 
 32. Matyaszek Anna 94 UKS Rekin Warszawa 1:15,28 
 33. Mikołajczyk Karolina 94 Polonez Wyszków I 1:15,28 
 34. Moczulska Aleksandra 93 UKS Meduza Warszawa 1:15,64 
 35. Zięba Anna 93 UKS G-8 Bielany 1:15,73 
 36. Tomszys Ewa 94 BUKS Warszawa I 1:15,80 
 37. Szatkowska Weronika 94 BUKS Warszawa I 1:16,01 
 38. Nowakowska Lena 93 KP MZOS Płock II 1:16,62 
 39. Łodziarek Anita 93 MZOS Płock I 1:16,81 
 40. Selerska Klaudia 93 Orka Sochaczew 1:17,06 
 41. Kalinowska Weronika 94 KP MZOS Płock II 1:17,70 
 42. Zwolińska Katarzyna 93 Polonez Wyszków II 1:17,86 
 43. Knapek Marta 94 GOSiR Piaseczno 1:18,14 
 44. Jesionkowska Magdalena 94 Polonez Wyszków 1:18,20 
 45. Gmurczyk Weronika 94 Orka Sochaczew 1:18,24 
 46. Hołubkow Natalia 95 MUKP Warszawianka 1:18,70 PK
 47. Zyśk Aleksandra 94 Polonez Wyszków 1:18,74 
 48. Młynarczyk Magdalena 93 UKS Żoliborz 1:18,82 
 49. Murawska Karolina 94 UKS G-8 Bielany 1:19,08 
 50. Skrzęta Inga 93 UKS Anprel Nowa Wies 1:19,13 
 51. Kozon Dominika 93 Polonez Wyszków II 1:19,19 
 52. Cichocka Alicja 94 Polonez Wyszków 1:19,68 
 53. Truchan Magdalena 94 BUKS Warszawa I 1:20,42 
 54. Regulska Anna 94 UKS Skalar Ursus 1:21,09 
 55. Prusińska Andżelika 94 KP MZOS Płock II 1:22,26 
 56. Kmieciak Klaudia 94 Polonez Wyszków 1:22,32 
 57. Bujanowska Ola 94 Orka Sochaczew 1:22,73 
 58. Sapińska Monika 94 UKS Meduza Warszawa 1:23,25 
 59. Wójcik Magdalena 94 Delfin Legionowo 1:23,57 
 60. Patora Gabrysia 93 KP MZOS Płock II 1:23,60 
 61. Boćkowska Maria 94 UKS Żoliborz 1:23,90 
 62. Kuriga Anna 94 KP MZOS Płock II 1:24,06 
 63. Pers Magdalena 94 MUKP Warszawianka 1:24,26 
 64. Jachacy Aleksandra 94 BUKS Warszawa II 1:24,57 
 65. Kalisiak Anna 93 Delfin Legionowo 1:26,06 
 66. Wycech Anna 94 GOSiR Piaseczno 1:27,56 
 67. Król Magdalena 93 UKS Meduza Warszawa 1:29,57 
 68. Tymcio Żaneta 94 UKS Jagiellonka W-wa 1:29,98 
 69. Kijewska Iga 94 Polonez Wyszków 1:33,79 
 70. Nadolczak Magdalena 94 UKS Jagiellonka W-wa 1:36,39 
 71. Dąbrowska Agnieszka 94 UKS Meduza Warszawa 1:39,17 
 72. Redestowicz Karolina 94 UKS Jagiellonka W-wa 1:39,96 
 73. Cwik Joanna 94 Polonez Wyszków nie ukończyła 
 74. Kuzia Paulina 94 UKS Jagiellonka W-wa nie ukończyła 
 75. Stanek Andżelika 94 KP MZOS Płock II nie ukończyła 
100 m st. dowolnym chłopców
 1. Przyborowski Piotr 93 KP MZOS Płock I 1:00,23 17
 2. Borowiecki Daniel 93 BUKS Warszawa I 1:01,98 15
 3. Bagniuk Kajetan 93 Polonia Warszawa 1:03,18 13
 4. Karnaszewski Konrad 94 Polonia Warszawa 1:03,29 12
 5. Matryba Paweł 94 UKS Rekin Warszawa 1:04,70 11
 6. Poławski Mariusz 93 MUKP Warszawianka 1:04,82 10
 7. Kozłowski Marcin 93 UKS Meduza Warszawa 1:05,10 9
 8. Baron Mateusz 93 MUKP Warszawianka 1:06,22 8
 9. Sutowski Bartłomiej 93 UKS Meduza Warszawa 1:06,46 7
 10. Świderski Jarosław 93 UKS G-8 Bielany 1:06,71 6
 11. Kuciński Łukasz 93 UKS G-8 Bielany 1:06,92 5
 12. Dobrowolski Konrad 93 MUKP Warszawianka 1:06,96 4
 13. Ślesik Mateusz 93 Polonez Wyszków I 1:07,43 3
 14. Suchenek Adam 93 Polonez Wyszków I 1:07,57 2
 15. Okrój Jakub 94 UKS Rekin Warszawa 1:07,79 1
 16. Gruca Michał 93 GOS Raszyn 1:08,02 
 17. Bielawski Michał 93 UKS Rekin Warszawa 1:08,16 
 18. Baranowski Maciej 93 UKS Żoliborz 1:08,41 
 19. Alchimowicz Przemysław 94 GOSiR Piaseczno 1:08,44 
 20. Piławski Przemysław 93 UKS Anprel Nowa Wieś 1:08,58 
 21. Bronikowski Marcin 93 UKS Żoliborz 1:09,56 
 22. Kulesza Karol 94 Polonia Warszawa 1:09,65 
 23. Mikicin Miłosz 93 Polonia Warszawa 1:09,70 
 24. Szajerka Konrad 94 BUKS Warszawa I 1:10,86 
 25. Kalinowski Tomasz 93 Polonez Wyszków II 1:10,92 
 26. Wojciechowski Konrad 93 UKS Żoliborz 1:11,06 
 27. Bartczak Patryk 94 UKS G-8 Bielany 1:11,16 
 28. Grzybowski Damian 93 Polonez Wyszków II 1:11,18 
 29. Szczęśniak Piotr 94 UKS G-8 Bielany 1:11,33 
 30. Świderski Jacek 94 UKS G-8 Bielany 1:11,44 
 31. Jurczyk Piotr 94 Polonez Wyszków II 1:11,57 
 32. Lipnicki Wiktor 93 GOS Raszyn 1:11,80 
 33. Wus Jędrzej 93 UKS Żoliborz 1:12,00 
 34. Tomaszewski Jacek 94 UKS Rekin Warszawa 1:12,18 
 35. Sierawski Marcin 94 KP MZOS Płock I 1:12,49 
 36. Filoda Arek 94 BUKS Warszawa I 1:12,73 
 37. Piegat Patryk 94 BUKS Warszawa I 1:13,10 
 38. Dudziński Andrzej 93 UKS G-8 Bielany 1:13,26 
 39. Kamiński Karol 93 UKS G-8 Bielany 1:13,32 
 40. Nierzwicki Michał 93 BUKS Warszawa II 1:13,48 
 41. Kroczyński Adam 93 SKS Ósemka Warszawa 1:13,51 
 42. Kowalczyk Piotr 94 BUKS Warszawa I 1:13,68 
 43. Krajza Maciej 94 Orka Ciechanów 1:14,32 
 44. Surobisz Marek 94 Polonia Warszawa 1:14,50 
 45. Malka Krzysztof 93 UKS G-8 Bielany 1:14,78 
 46. Kozłowski Kamil 94 KP MZOS Płock II 1:14,99 
 47. Pietrzak Jakub 93 KP MZOS Płock II 1:15,24 
 48. Domański Dariusz 93 UKS Żoliborz 1:15,36 
 49. Baca Marek 93 UKS Żoliborz 1:15,69 
 50. Marciniak Daniel 93 UKS Skalar Ursus 1:15,82 
 51. Molędys Adam 93 UKS G-8 Bielany 1:16,01 
 52. Kucharski Piotr 93 MUKP Warszawianka 1:16,10 
 53. Oleksiak Jan 93 Polonez Wyszków 1:16,66 
 54. Bugalski Piotr 93 SKS Ósemka Warszawa 1:17,04 
 55. Jaroszewski Kamil 94 KP MZOS Płock II 1:17,07 
 56. Pośpiech Marcin 94 Orka Ciechanów 1:17,08 
 57. Wróbel Damian 93 UKS G-8 Bielany 1:17,37 
 58. Bernat Przemysław 94 Polonez Wyszków 1:17,50 
 59. Faron Daniel 93 PUKS Płońsk 1:17,86 
 60. Rymuszka Jacek 94 UKS Rekin Warszawa 1:17,92 
 61. Dmitruk Jakub 95 Polonez Wyszków II 1:17,94 
 62. Pieńczuk Eryk 94 Polonez Wyszków II 1:18,04 
 63. Bryl Mateusz 94 Polonez Wyszków II 1:18,07 
 64. Marański Krzysztof 93 Delfin Legionowo 1:18,98 
 65. Kozak Robert 94 UKS Żoliborz 1:19,00 
 66. Zyznowski Damian 94 KP MZOS Płock II 1:19,16 
 67. Szafranek Damian 93 UKS G-8 Bielany 1:19,20 
 68. Uniszewski Wijciech 94 UKS G-8 Bielany 1:19,26 
 69. Pabich Krzysztof 93 PUKS Płońsk 1:21,32 
 70. Rudnik Jakub 94 Polonez Wyszków II 1:21,71 
 71. Krzowski Bartek 94 UKS Rekin Warszawa 1:22,09 
 72. Choinkowski Bartosz 94 KP MZOS Płock II 1:22,21 
 73. Pancyk Damien 94 KP MZOS Płock II 1:22,23 
 74. Waśkowski Piotr 93 Delfin Legionowo 1:23,99 
 75. Mańkowski Karol 93 BUKS Warszawa II 1:24,06 
 76. Lange Igor 94 GOS Raszyn 1:24,87 
 77. Horosz Zbigniew 94 UKS Meduza Warszawa 1:25,50 
 78. Jakóbczyk Mateusz 94 GOSiR Piaseczno 1:25,59 
 79. Hejger Mariusz 94 UKS Żoliborz 1:25,90 
 80. Piotrowski Jakub 94 KP MZOS Płock II 1:28,52 
 81. Okwieciński Konrad 94 UKS Jagiellonka 1:29,47 
 82. Dyjewski Maciej 94 SKS Ósemka Warszawa 1:30,27 
 83. Krakowski Mateusz 94 UKS Meduza Warszawa 1:32,53 
 84. Dominik Mirosz 94 Delfin Legionowo 1:32,88 
 85. Żwirek Mateusz 94 UKS Jagiellonka 1:32,98 
 86. Kowal Maciej 94 UKS Jagiellonka 1:33,60 
 87. Sadowski Michał 94 GOSiR Piaseczno 1:35,12 
 88. Kaczmarek Kajetan 93 Delfin Legionowo 1:51,84 
 89. Strzelczyk Michał 94 UKS Meduza Warszawa 1:53,15 
 90. Gawarkiewicz Mateusz 94 KP MZOS Płock II nie ukończył 
 . Krakowiak Marek 94 Delfin Legionowo dyskwalifikacja 
100 m st. klasycznym dziewcząt
 1. Sęktas Zuzanna 93 BUKS Warszawa I 1:20,29 17
 2. Kowalska Agata 93 Polonia Warszawa 1:24,09 15
 3. Fizar Monika 94 UKS Rekin Warszawa 1:25,03 13
 4. Wilczęga Anita 93 Polonia Warszawa 1:25,36 12
 5. Streich Amanda 93 KP MZOS Płock I 1:25,66 11
 6. Janiszewska Magda 94 Polonia Warszawa 1:25,92 10
 7. Włodarek Agnieszka 93 MUKP Warszawianka 1:25,96 9
 8. Rachwał Magda 93 BUKS Warszawa I 1:27,43 8
 9. Skrzeszewska Julia 93 Polonia Warszawa 1:27,70 7
 10. Mikołajczyk Karolina 94 Polonez Wyszków I 1:28,24 6
 11. Lis Katarzyna 94 BUKS Warszawa I 1:28,34 5
 12. Wąsikowska Katarzyna 93 KP MZOS Płock II 1:29,45 4
 13. Krupińska Natalia 93 KP MZOS Płock I 1:30,50 3
 14. Rutkowska Weronika 93 KP MZOS Płock I 1:30,82 2
 15. Grabowska Agata 94 KP MZOS Płock I 1:31,25 1
 16. Staroń Karolina 93 KP MZOS Płock II 1:31,72 
 17. Chmielewska Julia 94 KS "1" Ożarów Maz. 1:32,98 
 18. Niedbała Magdalena 94 GOS Raszyn 1:33,70 
 19. Śmiecińska Joanna 94 Orka Ciechanów 1:33,89 
 20. Zejdler Aleksandra 94 Delfin Legionowo 1:35,13 
 21. Wójcik Magdalena 94 Delfin Legionowo 1:35,47 
 22. Hordzyńska Magdalena 94 KP MZOS Płock II 1:36,68 
 23. Miterska Dorota 93 Polonez Wyszków I 1:37,54 
 24. Zdrojewska Ola 93 GOS Raszyn 1:37,91 
 25. Drezler Katarzyna 93 Orka Sochaczew 1:38,53 
 26. Kalisiak Anna 93 Delfin Legionowo 1:40,22 
 27. Regulska Anna 94 UKS Skalar Ursus 1:40,40 
 28. Drzymała Joanna 94 Polonez Wyszków I 1:40,88 
 29. Żurawska Ada 94 Orka Ciechanów 1:41,31 
 30. Veerle Verhey 94 SKS Konstancin 1:41,37 
 31. Krupa Katarzyna 93 KP MZOS Płock II 1:41,52 
 32. Bujanowska Ola 94 Orka Sochaczew 1:42,16 
 33. Połońska Ada 94 KP MZOS Płock II 1:43,08 
 34. Kmiecik Klaudia 94 Polonez Wyszków I 1:43,16 
 35. Hołubkow Natalia 95 MUKP Warszawianka 1:44,38 PK
 36. Cichocka Alicja 94 UKS Polonez Wyszków 1:44,76 
 37. Adamczyk Dominika 94 UKS Anprel Nowa Wies 1:45,61 
 38. Pers Magdalena 94 MUKP Warszawianka 1:46,13 
 39. Niska Anna 94 KP MZOS Płock II 1:46,98 
 40. Statkiewicz Anna 94 UKS Rekin Warszawa 1:47,88 
 41. Romaniszyn Bianka 94 SKS Ósemka Warszawa 1:47,92 
 42. Olszewska Ewa 94 UKS Jagiellonka 1:47,95 
 43. Król Jagoda 94 UKS Jagiellonka 1:49,68 
 44. Trojan Ada 94 KS "1" Ożarów Maz. 2:03,26 
 . Jakubiak Karolina 94 KP MZOS Płock II  dyskwalifikacja 
 . Bojanowska Urszula 94 UKS Anprel Nowa Wies dyskwalifikacja 
 . Kijewska Iga 94 Polonez Wyszków I dyskwalifikacja 
 . Jesionkowska Magda 94 Polonez Wyszków I dyskwalifikacja 
100 m st. klasycznym chłopców
 1. Grzelec Bartosz 93 Polonia Warszawa 1:16,38 17
 2. Grula Mateusz 93 BUKS Warszawa I 1:21,89 15
 3. Jeliński Jakub 93 Polonia Warszawa 1:21,92 13
 4. Kołosowski Kamil 93 UKS Anprel Nowa Wieś 1:22,06 12
 5. Kępka Maciej 94 UKS Rekin Warszawa 1:22,94 11
 6. Karłowicz Bartek 93 Polonez Wyszków I 1:24,51 10
 7. Świątkiewicz Rafał 93 Polonia Warszawa 1:24,61 9
 8. Durowicz Mikołaj 93 Polonia Warszawa 1:24,87 8
 9. Sadło Mateusz 94 Orka Ciechanów 1:25,89 7
 10. Baranowski Maciej 93 UKS Żoliborz 1:27,21 6
 11. Ryskalak Michał 93 Polonia Warszawa 1:28,32 5
 12. Kuźma Mateusz 94 "1" Ożarów Maz. 1:29,43 4
 13. Niemyski Patryk 94 "1" Ożarów Maz. 1:29,64 3
 14. Miklaszewski Dawid 93 KP MZOS Płock I 1:29,89 2
 15. Ciechomski Hubert 93 GOS Raszyn 1:30,11 1
 16. Micorek Krzysztof 93 SKS Ósemka Warszawa 1:30,30 
 17. Pietruchowski Damian 93 Polonez Wyszków I 1:30,34 
 18. Dobrowolski Konrad 93 MUKP Warszawianka 1:33,18 
 19. Aptewicz Arek 93 Orka Ciechanów 1:31,33 
 20. Skrobosz Hubert 93 KP MZOS Płock II 1:31,87 
 21. Kacprzak Grzegorz 94 Polonia Warszawa 1:32,08 
 22. Świderski Jacek 94 UKS G-8 Bielany 1:33,51 
 23. Grzybowski Damian 93 Polonez Wyszków II 1:34,04 
 24. Piotrowski Jakub 94 KP MZOS Płock I 1:34,19 
 25. Kwieciński Wojciech 94 UKS Rekin Warszawa 1:34,40 
 26. Chęciński Czarek 94 SKS Ósemka Warszawa 1:35,97 
 27. Janczewski Marcin 93 Polonia Warszawa 1:36,31 
 28. Kowalczyk Piotr 94 BUKS Warszawa I 1:37,95 
 29. Bugalski Piotr 93 SKS Ósemka Warszawa 1:40,66 
 30. Wiśniewski Konrad 94 KP MZOS Płock II 1:41,51 
 31. Błoński Igor 93 GOSiR Piaseczno 1:42,05 
 32. Pacholik Adam 94 UKS Jagiellonka 1:44,26 
 33. Mróz Tomasz 94 Delfin Legionowo 1:45,41 
 34. Bahar Inad 94 Polonia Warszawa 1:47,65 
 35. Hundyka Michał 93 UKS Anprel Nowa Wieś 1:48,70 
 36. Szczypiorski Marek 94 Delfin Legionowo 1:54,19 
 37. Pancyk Damian 94 KP MZOS Płock II 1:55,37 
 38. Sadowski Michał 94 GOSiR Piaseczno 1:55,60 
 39. Jakóbczyk Mateusz 94 GOSiR Piaseczno 1:57,53 
 . Krakowiak Marek 94 Delfin Legionowo dyskwalifikacja 
100 m st. grzbietowym dziewcząt
 1. Zacharska Inga 94 UKS Rekin Warszawa 1:13,16 17
 2. Jakóbczyk Hanna 93 KP MZOS Płock I 1:16,29 15
 3. Stępniak Alicja 93 KP MZOS Płock I 1:16,31 13
 4. Kołakowska Róża 93 Polonia Warszawa 1:16,44 12
 5. Borowiecka Paulina 94 BUKS Warszawa I 1:17,16 11
 6. Duszak Anna 93 Polonia Warszawa 1:17,63 10
 7. Rudzka Ola 93 BUKS Warszawa I 1:17,76 9
 8. Rudkowska Klaudia 93 UKS Żoliborz 1:19,10 8
 9. Borowa Adrianna 93 BUKS Warszawa I 1:19,21 7
 10. Wasyńczuk Anna 94 UKS Żoliborz 1:19,98 6
 11. Królik Magda 94 UKS Rekin Warszawa 1:20,54 5
 12. Ejnik Sylwia 94 KP MZOS Płock I 1:21,00 4
 13. Cichowicz Martyna 93 KP MZOS Płock I 1:22,84 3
 14. Zięba Anna 93 UKS G-8 Bielany 1:24,06 2
 15. Młynarczyk Magdalena 93 UKS Żoliborz 1:25,53 1
 16. Nowakowska Lena 93 KP MZOS Płock II 1:25,64 
 17. Gmurczyk Weronika 94 Orka Sochaczew 1:27,09 
 18. Truchan Magdalena 94 BUKS Warszawa I 1:27,14 
 19. Łoyszczyk Monika 94 BUKS Warszawa I 1:27,60 
 20. Polak Agata 93 UKS Meduza Warszawa 1:28,03 
 21. Śmiecińska Joanna 94 Orka Ciechanów 1:29,10 
 22. Drzymała Joanna 94 Polonez Wyszków 1:31,58 
 23. Boćkowska Maria 94 UKS Żoliborz 1:33,30 
 24. Borucka Karolina 94 UKS Żoliborz 1:33,60 
 25. Murawska Karolina 94 UKS G-8 Bielany 1:34,64 
 26. Zyśk Aleksandra 94 Polonez Wyszków 1:35,03 
 27. Bednarczyk Sylwia 94 KP MZOS Płock II 1:35,14 
 28. Skrzeta Inga 93 UKS Anprel Nowa Wieś 1:35,47 
 29. Romaniszyn Bianka 94 SKS Ósemka Warszawa 1:36,61 
 30. Ćwik Joanna 94 Polonez Wyszków 1:40,64 
 31. Sapińska Monika 94 UKS Meduza Warszawa 1:42,08 
 . Dutkiewicz Angelika 93 BUKS Warszawa I dyskwalifikacja 
 . Redestowicz Karolina 94 UKS Jagiellonka nie ukończyła 
 . Bojanowska Urszula 94 UKS Anprel Nowa Wieś dyskwalifikacja 
 . Olszewska Ewa 94 UKS Jagiellonka dyskwalifikacja 
 . Dąbrowska Agnieszka 94 UKS Meduza Warszawa dyskwalifikacja 
 . Swęd Klaudia 94 UKS Jagiellonka dyskwalifikacja 
100 m st. grzbietowym chłopców
 1. Pytel Filip 93 Polonia Warszawa 1:11,16 17
 2. Kędzierski Jakub 93 Polonia Warszawa 1:12,32 15
 3. Bagniuk Kajetan 93 Polonia Warszawa 1:12,48 13
 4. Gruca Michał 93 GOS Raszyn 1 12,60
 5. Danielewski Aleksander 94 GOSiR Piaseczno 1:13,80 11
 6. Świderski Jarosław 93 UKS G-8 Bielany 1:13,90 10
 7. Przyborowski Piotr 93 KP MZOS Płock I 1:14,38 9
 8. Matryba Paweł 94 UKS Rekin Warszawa 1:14,52 8
 9. Durowicz Mikołaj 93 Polonia Warszawa 1:17,12 7
 10. Tomaszewski Kamil 94 KP MZOS Płock II 1:17,20 6
 11. Janczewski Marcin 93 Polonia Warszawa 1:17,37 5
 12. Mikicin Milosz 93 Polonia Warszawa 1:17,44 4
 13. Czajkowski Karol 94 Polonez Wyszków I 1:17,50 3
 14. Bronikowski Marcin 93 UKS Żoliborz 1:18,04 2
 15. Kalinowski Tomasz 93 Polonez Wyszków II 1:19,30 1
 16. Werkowski Feliks 94 Polonia Warszawa 1:19,93 
 17. Ziaja Gaweł 93 UKS Żoliborz 1:20,02 
 18. Tkaczyk Andrzej 93 UKS Rekin Warszawa 1:21,06 
 19. Jaworski Maksym 94 "1" Ożarów Maz. 1:21,64 
 20. Domański Darek 93 UKS Żoliborz 1:21,72 
 21. Stasiak Sebastian 94 UKS Żoliborz 1:21,76 
 22. Mazur Łukasz 94 Polonia Warszawa 1:22,04 
 23. Okrój Jakub 94 UKS Rekin Warszawa 1:22,29 
 24. Klak Bartosz 94 BUKS Warszawa I 1:22,74 
 25. Skrobisz Marek 94 Polonia Warszawa 1:23,29 
 26. Pośpiech Marcin 94 Orka Ciechanów 1:23,39 
 27. Lipnicki Wiktor 93 GOS Raszyn 1:24,08 
 28. Szczęśniak Piotr 94 UKS G-8 Bielany 1:24,82 
 29. Jurczyło Piotr 94 Polonez Wyszków II 1:25,26 
 30. Faron Daniel 93 PUKS Płońsk 1:29,40 
 31. Marciniak Daniel 93 UKS Skalar Ursus 1:31,17 
 32. Krzowski Bartek 94 UKS Rekin Warszawa 1:32,44 
 33. Bryl Mateusz 94 Polonez Wyszków 1:32,99 
 34. Uniszewski Wojciech 94 UKS G-8 Bielany 1:33,06 
 35. Ślusarczyk Ignacy 94 UKS Jagiellonka 1:33,16 
 36. Hejger Mariusz 94 UKS Żoliborz 1:33,20 
 37. Gawarkiewicz Mateusz 94 KP MZOS Płock II 1:35,94 
 38. Kowalczyk Tymoteusz 94 SKS Ósemka Warszawa 1:41,46 
 39. Kowal Maciej 94 UKS Jagiellonka 1:42,82 
 40. Żwirek Mateusz 94 UKS Jagiellonka 1:43,12 
 . Dmitruk Jakub 95 Polonez Wyszków dyskwalifikacja 
  . Pieńczuk Damian 94 Polonez Wyszków dyskwalifikacja 
 . Chwałek Piotr 93 UKS Skalar Ursus dyskwalifikacja 
 . Pacholik Adam 94 UKS Jagiellonka dyskwalifikacja 
 . Pabich Krzysztof 93 PUKS Płońsk dyskwalifikacja 
100 m st. motylkowym dziewcząt
 1. Konwerska Natalia 93 Orka Ciechanów 1:09,06 17
 2. Butkiewicz Olga 93 BUKS Warszawa I 1:09,50 15
 3. Misztal Dominika 94 UKS Rekin Warszawa 1:15,08 13
 4. Kuzawińska Karolina 93 PUKS Płońsk 1:23,04 12
 5. Królik Magda 94 UKS Rekin Warszawa 1:23,51 11
 6. Matyaszek Anna 94 UKS Rekin Warszawa 1:25,20 10
 7. Jezuita Joanna 94 Polonia Warszawa 1:25,30 9
 8. Paczkowska Joanna 94 "1" Ożarów Maz. 1:27,54 8
 9. Tomszys Ewa 94 BUKS Warszawa I 1:28,14 7
 10. Selerska Klaudia 93 Orka Sochaczew 1:28,16 6
 11. Pawłowska Dagmara 94 "1" Ożarów Maz. 1:28,16 5
 12. Szczepańska Maja 94 KP MZOS Płock I 1:28,26 4
 13. Smykla Dagmara 94 UKS Żoliborz 1:30,76 3
 14. Rachwał Magda 93 BUKS Warszawa I 1:32,09 2
 15. Kalinowska Weronika 94 KP MZOS Płock II 1:32,83 1
 16. Nadolczak Magdalena 94 UKS Jagiellonka 2:00,79 
100 m st. motylkowym chłopców
 1. Janas Krzysztof 93 UKS Rekin Warszawa 1:05,52 17
 2. Grzelec Bartosz 93 Polonia Warszawa 1:06,38 15
 3. Opalski Marcin 93 UKS Rekin Warszawa 1:12,29 13
 4. Alchimowicz Przemysław 94 GOSiR Piaseczno 1:12,90 12
 5. Gralewski Michał 94 UKS Żoliborz 1:12,90 11
 6. Lagrzycki Filip 93 UKS Żoliborz 1:16,98 10
 7. Grula Mateusz 93 BUKS Warszawa I 1:17,49 9
 8. Pietruchowski Damian 93 Polonez Wyszków I 1:18,18 8
 9. Gąsior Patryk 94 Polonia Warszawa 1:21,42 7
 10. Marecki Grzegorz 93 UKS Rekin Warszawa 1:24,82 6
 11. Kielak Marcin 93 BUKS Warszawa II 1:24,84 5
 12. Zapendowski Ernest 93 BUKS Warszawa II 1:25,64 4
 13. Wcisło Michał 93 BUKS Warszawa II 1:25,65 3
 14. Sadło Mateusz 94 Orka Ciechanów 1:25,88 2
 15. Morański Krzysztof 93 Delfin Legionowo 1:25,88 1
 16. Micorek Krzysztof 93 SKS Ósemka Warszawa 1:27,29 
 17. Rymuszka Jacek 94 UKS Rekin Warszawa 1:28,41 
 18. Bernat Przemysław 94 Polonez Wyszków I 1:29,81 
 19. Niedźwiedź Michał 94 Polonez Wyszków I 1:29,82 
 20. Kostrzyński Piotr 94 GOS Raszyn 1:31,38 
 . Milewski Jakub 94 BUKS Warszawa II dyskwalifikacja 
200 m st. zmiennym dziewcząt
 1. Szczęsna Sylwia 93 Polonez Wyszków I 2:38,71 17
 2. Sęktas Zuzanna 93 BUKS Warszawa I 2:45,39 15
 3. Kołakowska Róża 93 Polonia Warszawa 2:46,42 13
 4. Strychalska Karolina 93 Polonia Warszawa 2:46,80 12
 5. Gdak Karolina 94 Polonez Wyszków I 2:48,00 11
 6. Misztal Dominika 94 UKS Rekin Warszawa 2:49,40 10
 7. Rudkowska Klaudia 93 UKS Żoliborz 2:49,79 9
 8. Fiziar Monika 94 UKS Rekin Warszawa 2:52,32 8
 9. Lis Katarzyna 94 BUKS Warszawa I 2:52,56 7
 10. Streich Amanda 93 MZOS Płock I 2:53,94 6
 11. Dutkiewicz Angela 93 BUKS Warszawa II 2:54,44 5
 12. Włodarek Agnieszka 93 MUKP Warszawianka 2:54,62 4
 13. Niedbała Magdalena 94 GOS Raszyn 2:55,32 3
 14. Stępniak Alicja 93 KP MZOS Płock I 2:56,49 2
 15. Fawre Marzena 93 KP MZOS Płock I 3:00,80 1
 16. Borowa Adrianna 93 BUKS Warszawa II 3:00,92 
 17. Rutkowska Weronika 93 KP MZOS Płock I 3:01,02 
 18. Szala Katarzyna 93 GOSiR Piaseczno 3:02,40 
 19. Kroczewska Klaudia 93 KP MZOS Płock I 3:04,62 
 20. Zejdler Aleksandra 94 Delfin Legionowo 3:09,26 
 21. Hondzyńska Magdalena 94 KP MZOS Płock II 3:10,30 
 22. Smykla Dagmara 94 UKS Żoliborz 3:10,63 
 23. Krupińska Natalia 93 KP MZOS Płock I 3:14,32 
 24. Polak Agata 93 UKS Meduza Warszawa 3:16,70 
 25. Pawłowska Dagmara 94 "1" Ożarów Maz. 3:21,16 
 26. Swęd Klaudia 94 UKS Jagiellonka w-wa 3:41,12 
 27. Wycech Anna 94 GOSiR Piaseczno 3:43,23 
 28. Król Jagoda 94 UKS Jagiellonka w-wa 3:53,67 
 . Wilkanowicz Wiktoria 94 KP MZOS Płock I dyskwalifikacja 
 . Tymcio Żaneta 94 UKS Jagiellonka w-wa dyskwalifikacja 
200 m st. zmiennym chłopców
 1. Kępka Maciej 94 UKS Rekin Warszawa 2:40,81 17
 2. Jeliński Jakub 93 Polonia Warszawa 2:43,26 15
 3. Karnaszewski Konrad 94 Polonia Warszawa 2:43,57 13
 4. Gralewski Michał 94 UKS Żoliborz 2:44,77 12
 5. Kędzierski Jakub 93 Polonia Warszawa 2:45,91 11
 6. Karłowicz Bartek 93 Polonez Wyszków I 2:48,30 10
 7. Niemyski Patryk 94 "1" Ożarów Maz. 2:49,90 9
 8. Danielewski Aleksander 94 GOSiR Piaseczno 2:53,56 8
 9. Szajerka Konrad 94 BUKS Warszawa I 2:54,76 7
 10. Ciechomski Hubert 93 GOS Raszyn 2:55,29 6
 11. Aptewicz Arek 93 Orka Ciechanów 2:56,20 5
 12. Wus Jędrzej 93 UKS Żoliborz 2:59,81 4
 13. Kołosowski Kamil 93 UKS Anprel Nowa Wieś 3:00,15 3
 14. Kacprzak Grzegorz 94 Polonia Warszawa 3:01,30 2
 15. Niedźwiedź Michał 94 Polonez Wyszków I 3:04,87 1
 16. Tomaszewski Kamil 94 KP MZOS Płock II 3:05,06 
 17. Wiśniewski Konrad 94 KP MZOS Płock II 3:17,13 
 18. Jaroszewski Kamil 94 KP MZOS Płock II 3:18,38 
 19. Horosz Zbigniew 94 UKS Meduza Warszawa 3:20,54 
 20. Ślusarczyk Ignacy 94 UKS Jagiellonka w-wa 3:30,70 
 21. Kralczyk Tymoteusz 94 SKS Ósemka Warszawa 3:44,41 
 . Kozłowski Marcin 93 UKS Meduza Warszawa dyskwalifikacja 
 . Lagrzycki Filip 93 UKS Żoliborz dyskwalifikacja 
 . Ziaja Paweł 93 UKS Żoliborz dyskwalifikacja 
 . Chęciński Czarek 94 SKS Ósemka Warszawa dyskwalifikacja 
 . Kozłowski Kamil 94 KP MZOS Płock II dyskwalifikacja 
400 m st. dowolnym dziewczat
 1. Duszak Anna 93 Polonia Warszawa 4:57,45 17
 2. Michalczyk Iza 93 BUKS Warszawa I 5:03,82 15
 3. Wilczęga Anita 93 Polonia Warszawa 5:05,44 13
 4. Zebrzuska Dorota 93 Orka Ciechanów 5:09,69 12
 5. Kozicka Ewa 94 BUKS Warszawa I 5:10,06 11
 6. Morka Martyna 93 Polonez Wyszków II 5:11,66 10
 7. Kuzawińska Karolina 93 PUKS Płońsk 5:11,95 9
 8. Borowiecka Paulina 94 BUKS Warszawa I 5:20,92 8
 9. Zaremba Magdalena 93 MZOS Płock I 5:27,67 7
 10. Staniszewska Zuzanna 94 UKS Żoliborz 5:30,53 6
 11. Skrzeszewska Julia 93 Polonia Warszawa 5:30,85 5
 12. Horosz Katarzyna 93 UKS Meduza Warszawa 5:35,10 4
 13. Janiszewska Magdalena 94 Polonia Warszawa 5:37,11 3
 14. Chmielewska Julia 94 "1" Ożarów Maz. 5:38,62 2
 15. Leszczyńska Agata 94 UKS Meduza Warszawa 5:38,80 1
 16. Jezuita Joanna 94 Polonia Warszawa 5:42,04 
 17. Waryńczuk Anna 94 UKS Żoliborz 5:43,69 
 18. Ostrowska Aneta 93 MZOS Płock I 5:43,77 
 19. Tlaga Agnieszka 93 Orka Sochaczew 5:45,42 
 20. Świątek Agnieszka 93 Orka Sochaczew 5:46,50 
 21. Łodziarek Anita 93 MZOS Płock I 5:47,17 
 22. Wawszczak Paulina 93 UKS Skalar Ursus 5:53,20 
 23. Knapek Marta 94 GOSiR Piaseczno 5:57,68 
 24. Paczkowska Zuzanna 94 "1" Ożarów Maz. 5:58,74 
 25. Borucka Karolina 94 UKS Żoliborz 6:03,40 
 . Kuzia Paulina 94 UKS Jagiellonka W-wa  nie ukończyła 
400 m st. dowolnym chłopców
 1. Janas Krzysztof 93 UKS Rekin Warszawa 4:38,62 17
 2. Borowiecki Daniel 93 BUKS Warszawa I 4:40,80 15
 3. Pytel Filip 93 Polonia Warszawa 4:44,15 13
 4. Baran Mateusz 93 MUKP Warszawianka 4:47,85 12
 5. Poławski Mariusz 93 MUKP Warszawianka 4:48,40 11
 6. Świątkiewicz Rafał 93 Polonia Warszawa 4:48,45 10
 7. Ryskalok Michal 93 Polonia Warszawa 4:54,65 9
 8. Suchenek Adam 93 Polonez Wyszków I 4:56,58 8
 9. Ślesik Mateusz 93 Polonez Wyszków I 4:57,50 7
 10. Opalski Marcin 93 UKS Rekin Warszawa 5:01,98 6
 11. Tkaczyk Andrzej 93 UKS Rekin Warszawa 5:09,86 5
 12. Tomaszewski Marcin 94 UKS Rekin Warszawa 5:12,08 4
 13. Bielawski Michał 93 UKS Rekin Warszawa 5:15,51 3
 14. Kulesza Karol 94 Polonia Warszawa 5:17,64 2
 15. Kostrzyński Piotr 94 GOS Raszyn 5:18,76 1
 16. Piegat Patryk 94 BUKS Warszawa I 5:19,06 
 17. Kuźma Mateusz 94 "1" Ożarów Maz. 5:20,28 
 18. Gąsior Patryk 94 Polonia Warszawa 5:21,98 
 19. Wojciechowski Konrad 93 UKS Żoliborz 5:22,11 
 20. Filoda Arek 94 BUKS Warszawa I 5:22,23 
 21. Werkowski Feliks 94 Polonia Warszawa 5:25,06 
 22. Stasiak Sebastian 94 UKS Żoliborz 5:27,97 
 23. Jaworski Maksym 94 "1" Ożarów Maz. 5:29,59 
 24. Sierawski Marcin 94 KP MZOS Płock I 5:31,09 
 25. Baca Marek 93 UKS Żoliborz 5:34,26 
 26. Kroczyński Adam 93 SKS Ósemka Warszawa 5:36,89 
 27. Klak Bartosz 94 BUKS Warszawa I 5:46,28 
 28. Kozak Robert 94 UKS Żoliborz 5:53,68 
 29. Pietrzak Jakub 93 KP MZOS Płock II 6:01,49 
 30. Błoński Igor 93 GOSiR Piaseczno 6:21,41 
 31. Okwieciński Konrad 94 UKS Jagiellonka W-wa 6:27,37 
4 x 100 m st.dowolnym dziewcząt
 1. BUKS Warszawa I    4:27,23 17
 2. Polonia Warszawa I    4:28,87 15
 3. Polonez Wyszków I    4:34,62 13
 4. KP MZOS Płock I    4:39,04 12
 5. UKS Rekin Warszawa    4:42,64 11
 6. Orka Sochaczew    4:56,31 10
 7. UKS Meduza Warszawa    4:59,51 9
 8. Polonez Wyszków II    5:14,65 8
 9. UKS Żoliborz Warszawa    5:21,70 7
 10. UKS Jagiellonka Warszawa    6:21,76 6
4 x 100 m st. dowolnym chłopców
 1. Polonia Warszawa I    4:19,29 17
 2. Polonia Warszawa II    4:25,18 15
 3. UKS Rekin Warszawa wa II   4:27,63 13
 4. BUKS Warszawa I    4:31,72 12
 5. Polonez Wyszków I    4:31,82 11
 6. UKS Rekin Warszawa I wa I   4:35,56 10
 7. GOS Raszyn    4:40,22 9
 8. Polonia Warszawa III    4:41,64 8
 9. Polonez Wyszków II    4:56,23 7
 10. Orka Ciechanów    4:56,76 6
 11. UKS Żoliborz Warszawa    5:06,60 5
 12. GOSiR Piaseczno    5:14,02 4
 13. SKS Ósemka Warszawa    5:21,35 3
 14. UKS Jagiellonka Warszawa    6:15,04 2
Klasyfikacja drużynowa I rundy
 1. KS Polonia Warszawa  455    
 2. BUKS Warszawa I  244    
 3. UKS Rekin Warszawa  239    
 4. Polonez Wyszków I  137    
 5. KP MZOS Płock I  129    
 6. UKS Żoliborz Warszawa  86    
 7. MUKP Warszawianka  58    
 8. Orka Ciechanów  51    
 9. GOSiR Piaseczno  35    
 10. UKS Meduza Warszawa  34    
 11. KS "1" Ożarów Maz.  31    
 12. Polonez Wyszków II  27   
 13. UKS G-8 Bielany Warszawa  23    
 13. GOS Raszyn  23    
 15. Orka Sochaczew  21    
 15. PUKS Płońsk  21    
 17. BUKS Warszawa II  17    
 18. UKS Anprel Nowa Wieś  15    
 19. UKS Jagiellonka Warszawa  8    
 20. SKS Ósemka Warszawa  3    
 21. Delfin Legionowo  1    


PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK