Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29

WYNIKI: dziewcz±t // chłopców | FOTO 1 | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4 |

III RUNDA OKRĘGOWEJ LIGI PŁYWACKIEJ
DZIECI 11 LETNICH - 2006.10.18
100 metrów stylem dowolnym mężczyzn
1Jaworski KacperJedynka Ożarów1:06.30351
2 Staniszewski Mateusz GOSiR Piaseczno1:10.13297
3 Zawi¶liński Maciej BUKS Warszawa1:11.13285
4Kober RadosławJedynka Ożarów1:11.24283
5 Grabski Patryk BUKS Warszawa1:11.74277
6Cholewo KrzysztofJedynka Ożarów1:11.95275
7 Dziwiszek Kamil UKS Meduza Warszawa1:13.06263
8Rapacz SzymonJedynka Ożarów1:13.59257
9 Dutkowski Marcin KP. MZOS Płock1:13.85254
10 Rosiak Daniel MKS Orka Sochaczew1:15.33240
11 Przybysz Adam Żoliborz Warszawa1:15.83235
12 Kowalczuk Ignacy GOSiR Piaseczno1:17.10224
13 Sawa Mikołaj MKS Orka Sochaczew1:18.41212
14 Błoch Cezary UKS Meduza Warszawa1:18.79209
15 Tkaczyk Kacper UKS Skalar Ursus1:20.44197
16 Grzywiński Bartek KP. MZOS Płock1:20.67195
17 Bednarek Artur SKS Ósemka1:21.28191
18 Rubinkowski Piotr SKS Ósemka1:21.32190
19 Skalski Mikołaj SKS Ósemka1:21.60189
20 Suchożebrski Adam Żoliborz Warszawa1:22.32184
21 Gnoiński Tomasz UKS Meduza Warszawa1:22.60182
22 Celiński Krzysztof Viktoria Józefów1:23.02179
23 Smulikowski Jan Żoliborz Warszawa1:24.45170
24 Próchnik Kacper GOSiR Piaseczno1:24.65169
25 Staniszewski Dawid KP. MZOS Płock1:25.10166
26 Biernacki Paweł KP. MZOS Płock1:25.48164
27 ¦miałek Bartosz Żoliborz Warszawa1:25.91162
28 Czekała Michał SKS Ósemka1:26.57158
29 Kurnicki Konrad PUKS Płońsk1:26.88156
30 Cierlicki Bartek KP. MZOS Płock1:26.98156
31 Matejuk Michał SKS Ósemka1:31.42134
32 Wiechacki Łukasz UKS Meduza Warszawa1:32.22131
33 Włodek Sebastian UKS Skalar Ursus1:32.74128
34 Gerwatowski Piotr KP. MZOS Płock1:34.26122
35 Stachewicz Patryk UKS Meduza Warszawa1:34.67121
36 Skrzecz Michał Żoliborz Warszawa1:34.86120
37 Syskowski Jan Żoliborz Warszawa1:35.82116
38 Zawadzki Erazm UKS Meduza Warszawa1:37.20112
39 Staroń Jakub KP. MZOS Płock1:37.32111
40 Masłowski Maciek BUKS Warszawa1:37.47111
41 Lewandowski Krzysztof Żoliborz Warszawa1:38.32108
42 Kusiński Hubert UKS Delfin Legionowo1:39.48104
43 Niechcielski Ignacy UKS Delfin Legionowo1:40.14102
44 Rajewski Daniel KP. MZOS Płock1:41.6897
45 Prtryk Paweł Żoliborz Warszawa1:43.1193
200 metrów dowolnym mężczyzn
1 Rachoń Andrzej UKS REKIN Warszawa2:33.20306
2 Grabski Patryk BUKS Warszawa2:34.76297
3 Staniszewski Mateusz GOSiR Piaseczno2:36.02290
4Rapacz SzymonJedynka Ożarów2:37.53282
5Cholewo KrzysztofJedynka Ożarów2:38.23278
6 Szydłowski Łukasz Viktoria Józefów2:39.61271
7 Rosiak Daniel MKS Orka Sochaczew2:41.79260
8 Przybysz Adam Żoliborz Warszawa2:44.83246
9 Błoch Cezary UKS Meduza Warszawa2:49.00228
10 Kowalczuk Ignacy GOSiR Piaseczno2:51.48218
11Ziółkowski MichałJedynka Ożarów2:53.75210
12 Michalski Michał UKS Meduza Warszawa2:54.89206
13 Tkaczyk Kacper UKS Skalar Ursus2:56.24201
14 Próchnik Kacper GOSiR Piaseczno3:01.08186
15 Czekała Michał SKS Ósemka3:06.43170
16 Kurnicki Konrad PUKS Płońsk3:15.66147
17 Włodek Sebastian UKS Skalar Ursus3:24.04130
100 metrów grzbietowym mężczyzn
1 Kossowski Roch GOSiR Piaseczno1:22.86235
2 Michalski Michał UKS Meduza Warszawa1:24.90219
3 Kamiński Michał BUKS Warszawa1:25.13217
4 Wi¶niewski Wiktor KP. MZOS Płock1:28.16195
5 Chmiel Patryk BUKS Warszawa1:29.76185
6 Rubinkowski Piotr SKS Ósemka1:34.40159
7 Staniszewski Dawid KP. MZOS Płock1:34.48159
8 ¦miałek Bartosz Żoliborz Warszawa1:35.08156
9 Bednarek Artur SKS Ósemka1:36.35150
10 Syskowski Jan Żoliborz Warszawa1:46.86110
D ¦wierczewski Filip UKS Delfin Legionowo
D Prtryk Paweł Żoliborz Warszawa
100 metrów klasycznym mężczyzn
1 Ćwiek Kacper BUKS Warszawa1:26.90300
2 Tkaczyk Artur UKS REKIN Warszawa1:28.83281
3Kober PrzemysławJedynka Ożarów1:32.76247
4 Bartosiewicz Kacper KP. MZOS Płock1:34.02237
5 Ziułkowski Bartosz BUKS Warszawa1:36.14222
6 Iwasiuk Jarosław SKS Ósemka1:42.18185
7 Skrzecz Michał Żoliborz Warszawa1:42.79182
8 B±k Michał PUKS Płońsk1:42.95181
9 Iwanow Arek KP. MZOS Płock1:46.95161
10 Stachewicz Patryk UKS Meduza Warszawa1:48.56154
11 Motyka Tomasz KP. MZOS Płock1:50.54146
12 Niechcielski Ignacy UKS Delfin Legionowo1:52.44139
13 ¦wierczewski Filip UKS Delfin Legionowo1:56.12126
14 Kusiński Hubert UKS Delfin Legionowo1:57.20122
15 Lewandowski Krzysztof Żoliborz Warszawa1:58.30119
16 Banaszek Konrad UKS Delfin Legionowo1:58.69118
17 Czajkowski Michał UKS Delfin Legionowo2:03.08106
D Matejuk Michał SKS Ósemka
50 metrów motylkowym mężczyzn
1Jaworski KacperJedynka Ożarów33.20330
2Kober RadosławJedynka Ożarów36.02259
3 Rachoń Andrzej UKS REKIN Warszawa36.32252
4 Górecki-Gomoła Adam UKS REKIN Warszawa37.61227
5 Szydłowski Łukasz Viktoria Józefów37.81224
6Kober PrzemysławJedynka Ożarów37.98221
7 Zawi¶liński Maciej BUKS Warszawa38.34214
8 Sawa Mikołaj MKS Orka Sochaczew39.16201
9 Zieliński Maciej BUKS Warszawa41.23172
10Ziółkowski MichałJedynka Ożarów43.70145
11 Masłowski Maciek BUKS Warszawa46.60119
100 metrów zmiennym mężczyzn
1 Ćwiek Kacper BUKS Warszawa1:18.23316
2 Górecki-Gomoła Adam UKS REKIN Warszawa1:21.50280
3 Kossowski Roch GOSiR Piaseczno1:22.54269
4 Dziwiszek Kamil UKS Meduza1:23.56260
5 Dutkowski Marcin KP. MZOS Płock1:24.45252
6 Bartosiewicz Kacper KP. MZOS Płock1:26.89231
7 Wi¶niewski Wiktor KP. MZOS Płock1:27.39227
8 Tkaczyk Artur UKS REKIN Warszawa1:28.06222
9 Zieliński Maciej BUKS Warszawa1:29.81209
10 Suchożebrski Adam Żoliborz Warszawa1:31.16200
11 Grzywiński Bartek KP. MZOS Płock1:32.09194
12 Kamiński Michał BUKS Warszawa1:32.26193
13 B±k Michał PUKS Płońsk1:32.65190
14 Chmiel Patryk BUKS Warszawa1:32.65190
15 Ziułkowski Bartosz BUKS Warszawa1:35.39175
16 Skalski Mikołaj SKS Ósemka1:35.63173
17 Celiński Krzysztof Viktoria Józefów1:36.65168
18 Gnoiński Tomasz UKS Meduza1:36.73167
19 Wiechacki Łukasz UKS Meduza1:43.80135
D Iwasiuk Jarosław SKS Ósemka
Sztafeta mężczyzn: 4 x 50 metrów stylem zmiennym.
1  Jedynka Ożarów  2:28.23 265
  Rapacz Szymon 
  Kober Przemysław 
  Kober Radosław 
  Jaworski Kacper 
2 BUKS Warszawa 1  2:33.82 237
  Kamiński Michał 
  Ćwiek Kacper 
  Zawi¶liński Maciej 
  Grabski Patryk 
3 GOSiR Piaseczno 1  2:41.51 205
  Kossowski Roch 
  Próchnik Kacper 
  Kowalczuk Ignacy 
  Staniszewski Mateusz 
4 Klub Pływacki MZOS Płockl 1  2:42.70 200
  Wi¶niewski Wiktor 
  Bartosiewicz Kacper 
  Dutkowski Marcin 
  Grzywiński Bartek 
5 SKS Ósemka 1  2:45.72 190
6  Meduza Warszawa 1  2:47.78 183
7 Żoliborz Warszawawa  2:49.82 176
8  BUKS Warszawa 2  2:50.38 174
  Skwarnicki Tomasz 
  Ziułkowski Bartosz 
  Zieliński Maciej 
  Chmiel Patryk 
PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK