Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29

  DZIEŃ 1     DZIEŃ 2     FOTO

Nr 1 - 100m grzbietowy Kobiet 10 lat
Rekord Polski 2001r. 1:11.95 Kwiatkowska Agata - MAJEL Brzeg Dolny
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Adamska Nikola  ANPREL Nowa Wieś  1:24.02  334
 2.  Dyakowska Maja  ORKA Ciechanów  1:25.16  321
 3.  Białowąs Karolina  JEDYNKA Ożarów  1:33.39  243
 4.  Misztal Dorota  REKIN Warszawa  1:36.60  220
 5.  Tomszys Magda  BUKS Warszawa  1:36.60  220
 6.  Bromek Ada  ANPREL Nowa Wieś  1:36.88  218
 7.  Drużna Karolina  BUKS Warszawa  1:36.90  218
 8.  Michalska Ewa  ORKA Ciechanów  1:39.29  202
 9.  Olińska Wiktoria  REKIN Warszawa  1:40.82  193
 10.  Grabarczyk Dominika  REKIN Warszawa  1:45.44  169
 11.  Mikułowska Ada  ANPREL Nowa Wieś  1:47.96  157
 12.  Kozon Kaja  POLONEZ Wyszków  1:48.06  157
 13.  Karolewska Sandra  POLONEZ Wyszków  1:48.55  155
 14.  Śniadła Karolina  POLONEZ Wyszków  1:48.55  155
 15.  Kania Martyna  POLONEZ Wyszków  1:49.19  152
 16.  Nehring Ewa  MEDUZA Warszawa  1:50.48  147
 17.  Bałdyga Paulina  UŚKS Ostrołęka  1:52.42  139
 18.  Lawera Zuzanna  ANPREL Nowa Wieś  1:52.44  139
 19.  Ropiak Natalia  UŚKS Ostrołęka  1:53.25  136
 20.  Szamańska Weronika  POLONEZ Wyszków  1:53.50  135
 21.  Uzdowska Agata  POLONEZ Wyszków  1:54.10  133
 22.  Brzezińska Małgorzata  ORKA Ciechanów  1:55.91  127
 23.  Białorudzka Patrycja  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:56.11  126
 24.  Piętaszewska Joanna  BUKS Warszawa  1:57.04  123
 25.  Giemza Weronika  ANPREL Nowa Wieś  2:00.68  113
 26.  Świderska Aneta  BUKS Warszawa  2:05.09  101
 27.  Ślączko Magda  WOLA Warszawa  2:06.93  97
 28.  Kijewska Maja  POLONEZ Wyszków  2:11.60  87
 29.  Jechna Ilona  POLONEZ Wyszków  2:15.94  79
   Reszczyńska Paulina  SKALAR Ursus  DYSKW.  
   Kowalczyk Justyna  UŚKS Ostrołęka  DYSKW.  
   Szulc Aleksandra  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
Nr 1 - 100m grzbietowy Kobiet 11 lat
Rekord Polski 2001r. 1:11.95 Kwiatkowska Agata - MAJEL Brzeg Dolny
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Olszewska Maja  ANPREL Nowa Wieś  1:15.36  463
 2.  Parkot Joanna  ANPREL Nowa Wieś  1:24.19  332
 3.  Kowalska Sylwia  ORKA Ciechanów  1:24.19  332
 4.  Barcicka Martyna  ANPREL Nowa Wieś  1:25.16  321
 5.  Binkowska Zuzanna  REKIN Warszawa  1:25.30  319
 6.  Jurczewska Wiktoria  ANPREL Nowa Wieś  1:26.98  301
 7.  Adamenko Adrianna  POLONIA Warszawa  1:29.90  272
 8.  Korzeniewska Maria  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:32.20  253
 9.  Kobecka Marta  ANPREL Nowa Wieś  1:32.56  250
 10.  Skalska Anna  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:32.83  247
 11.  Passinke Diana  REKIN Warszawa  1:33.48  242
 12.  Matysiak Dominika  ANPREL Nowa Wieś  1:33.76  240
 13.  Elsner Magda  SKALAR Ursus  1:33.84  240
 14.  Biegańska Julia  POLONIA Warszawa  1:34.10  238
 15.  Wdowiarska Agnieszka  SKALAR Ursus  1:35.90  224
 16.  Świderska Gabriela  POLONIA Warszawa  1:36.40  221
 17.  Kołodziej Daria  POLONEZ Wyszków  1:38.94  204
 18.  Banach Zuzanna  POLONEZ Wyszków  1:44.10  175
 19.  Krakowska Zuzanna  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:44.75  172
 20.  Rosłoniec Aneta  POLONEZ Wyszków  1:46.67  163
 21.  Malczyk Aleksandra  POLONIA Warszawa  1:46.86  162
 22.  Składanek Martyna  POLONEZ Wyszków  1:50.81  145
 23.  Strzelczyk Justyna  MEDUZA Warszawa  1:52.31  140
   Lanckamer Julia  WOLA Warszawa  DYSKW.  
   Ciach Paulina  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Stasiak Natalia  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
Nr 2 - 100m grzbietowy Mężczyzn 10 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:09.86 Tarczyński Marcin - BIWAR Wyszków
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Marudziński Kamil  ORKA Ciechanów  1:19.57  265
 2.  Równy Łukasz  UŚKS Ostrołęka  1:22.57  238
 3.  Hołubiec Maciej  REKIN Warszawa  1:23.69  228
 4.  Fedorowicz Kamil  URSUS Warszawa  1:30.20  182
 5.  Tlak Adam  JEDYNKA Ożarów  1:31.54  174
 6.  Grabowski Adrian  ANPREL Nowa Wieś  1:32.66  168
 7.  Dobrzyński Daniel  WOLA Warszawa  1:36.70  148
 8.  Wawrzyn Adrian  ORKA Sochaczew  1:36.73  148
 9.  Gałecki Mateusz  BUKS Warszawa  1:38.30  141
 10.  Przybysz Damian  ANPREL Nowa Wieś  1:39.20  137
 11.  Brzóska Piotr  BUKS Warszawa  1:40.84  130
 12.  Kaczmarek Mateusz  ANPREL Nowa Wieś  1:42.32  125
 13.  Kwiatkowski Kamil  POLONEZ Wyszków  1:43.66  120
 14.  Śliwiński Arsen  WOLA Warszawa  1:44.53  117
 15.  Karczemny Mateusz  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:46.43  111
 16.  Mościcki Szymon  POLONEZ Wyszków  1:49.39  102
 17.  Skrzypczak Tomasz  BUKS Warszawa  1:49.48  102
 18.  Cellmer Piotr  BUKS Warszawa  1:50.27  100
 19.  Stokarski Paweł  POLONEZ Wyszków  1:55.12  88
 20.  Pieńczuk Sebastian  POLONEZ Wyszków  1:55.14  88
 21.  Deptuła Marek  POLONEZ Wyszków  1:58.63  80
 22.  Mroczek Michał  POLONEZ Wyszków  1:59.39  79
 23.  Wojtkowski Szymon  POLONEZ Wyszków  2:00.37  77
 24.  Kawoń Kamil  MEDUZA Warszawa  2:02.11  73
 25.  Domalewski Adrian  POLONEZ Wyszków  2:05.32  68
 26.  Chmiel Mateusz  POLONEZ Wyszków  2:11.67  59
   Dziąg Maciej  MEDUZA Warszawa  DYSKW.  
   Szefel Tomasz  MEDUZA Warszawa  DYSKW.  
   Grzybowski Maksym  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Jędrzejczyk Bartosz  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Kwiatkowski Kacper  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Pyrzanowski Krystian  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Ziółkowski Kamil  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
Nr 2 - 100m grzbietowy Mężczyzn 11 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:09.86 Tarczyński Marcin - BIWAR Wyszków
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Szulerecki Paweł  UŚKS Ostrołęka  1:19.42  267
 2.  Michalski Tomasz  ORKA Ciechanów  1:21.26  249
 3.  Wróblewski Kacper  UŚKS Ostrołęka  1:22.04  242
 4.  Długołęcki Dawid  ORKA Ciechanów  1:22.23  241
 5.  Dmitruk Jakub  POLONEZ Wyszków  1:23.86  227
 6.  Orczyk Maciej  POLONIA Warszawa  1:24.04  225
 7.  Bednarz Aleksander  POLONIA Warszawa  1:25.23  216
 8.  Michalski Michał  MEDUZA Warszawa  1:25.30  215
 9.  Durjasz Adam  BUKS Warszawa  1:25.91  211
 10.  Kamiński Michał  BUKS Warszawa  1:26.69  205
 11.  Fudalej Michał  GOS Raszyn  1:28.54  193
 12.  Skwarnicki Tomasz  BUKS Warszawa  1:28.86  191
 13.  Sprycha Tomasz  POLONIA Warszawa  1:28.89  190
 14.  Karwel Marcin  PIĄTKA Ostrołęk  1:29.64  186
 15.  Chmiel Patryk  BUKS Warszawa  1:31.26  176
 16.  Dłużewski Mateusz  POLONIA Warszawa  1:31.89  172
 17.  Kurowski Michał  WOLA Warszawa  1:33.31  165
 18.  Grzybowski Rafał  POLONEZ Wyszków  1:33.45  164
 19.  Łuc Paweł  ANPREL Nowa Wieś  1:35.48  154
 20.  Szczerek Adrian  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:40.51  132
 21.  Ogłaza Kajetan  MEDUZA Warszawa  1:41.95  126
 22.  Mróz Jerzy  REKIN Warszawa  1:54.00  90
 23.  Borowski Czarek  WOLA Warszawa  1:56.06  86
 24.  Deluga Aleksander  POLONEZ Wyszków  1:56.36  85
   Szwed Wojciech  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Kwiatkowski Patryk  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
   Śmiałek Bartek  ŻOLIBORZ Warszawawa  DYSKW.  
Nr 3 - 100m dowolny Kobiet 10 lat
Rekord Polski - 2002r. - 1:03.03 Burdelak Agnieszka - MAJEL Brzeg Dolny
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Lipnicka Julia  GOS Raszyn  1:17.95  311
 2.  Kiljańska Martyna  BUKS Warszawa  1:22.81  259
 3.  Zapendowska Karolina  BUKS Warszawa  1:23.02  257
 4.  Miłkowska Justyna  ORKA Sochaczew  1:23.27  255
 5.  Bursztynowska Agnieszka  REKIN Warszawa  1:24.14  247
 6.  Kowalczyk Justyna  UŚKS Ostrołęka  1:27.05  223
 7.  Maciejewska Marta  JEDYNKA Ożarów  1:27.05  223
 8.  Drużna Karolina  BUKS Warszawa  1:27.63  219
 9.  Dyląg Ala  BUKS Warszawa  1:30.42  199
 10.  Kaniewska Magda  SKALAR Ursus  1:33.45  180
 11.  Kozon Kaja  POLONEZ Wyszków  1:34.54  174
 12.  Lewandowska Dominika  WOLA Warszawa  1:36.94  162
 13.  Olińska Wiktoria  REKIN Warszawa  1:37.12  161
 14.  Kania Martyna  POLONEZ Wyszków  1:39.96  147
 15.  Bromek Ada  ANPREL Nowa Wieś  1:41.07  143
 16.  Ropiak Natalia  UŚKS Ostrołęka  1:42.13  138
 17.  Szulc Aleksandra  POLONEZ Wyszków  1:43.18  134
 18.  Frączek Marika  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:43.81  132
 19.  Szamańska Weronika  POLONEZ Wyszków  1:46.84  121
 20.  Giemza Weronika  ANPREL Nowa Wieś  1:47.36  119
 21.  Ślączko Magda  WOLA Warszawa  1:49.81  111
 22.  Karolewska Sandra  POLONEZ Wyszków  1:51.20  107
 23.  Uzdowska Agata  POLONEZ Wyszków  1:52.34  104
 24.  Białorudzka Patrycja  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:55.09  97
 25.  Fornalik Weronika  ANPREL Nowa Wieś  2:12.32  64
 26.  Jechna Ilona  POLONEZ Wyszków  2:13.26  62
 27.  Kijewska Maja  POLONEZ Wyszków  2:18.95  55
Nr 3 - 100m dowolny Kobiet 11 lat
Rekord Polski - 2002r. - 1:03.03 Burdelak Agnieszka - MAJEL Brzeg Dolny
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Jagoda Julia  JEDYNKA Ożarów  1:08.07  467
 2.  Małkowska Olga  PIĄTKA Ostrołęk  1:12.23  391
 3.  Kłodzińska Lena  BUKS Warszawa  1:12.87  380
 4.  Soplińska Aleksandra  ORKA Ciechanów  1:13.50  371
 5.  Kowalska Sylwia  ORKA Ciechanów  1:13.56  370
 6.  Olszewska Maja  ANPREL Nowa Wieś  1:13.74  367
 7.  Rudkowska Sandra  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:14.22  360
 8.  Bień Monika  GOS Raszyn  1:15.11  347
 9.  Milewska Natalia  REKIN Warszawa  1:16.53  328
 10.  Gut Sylwia  BUKS Warszawa  1:16.53  328
 11.  Parkot Joanna  ANPREL Nowa Wieś  1:17.66  314
 12.  Barcicka Martyna  ANPREL Nowa Wieś  1:17.67  314
 13.  Mazur Kamila  SKALAR Ursus  1:19.69  291
 14.  Bola Agnieszka  ORKA Ciechanów  1:20.88  278
 15.  Kobecka Marta  ANPREL Nowa Wieś  1:21.78  269
 16.  Adamenko Adrianna  POLONIA Warszawa  1:22.64  261
 17.  Zglec Małgorzata  POLONEZ Wyszków  1:23.01  257
 18.  Elsner Magda  SKALAR Ursus  1:23.36  254
 19.  Jurczewska Wiktoria  ANPREL Nowa Wieś  1:23.40  254
 20.  Frąckiewicz Weronika  BUKS Warszawa  1:23.53  253
 21.  Biegańska Julia  POLONIA Warszawa  1:24.25  246
 22.  Gordon Natalia  MEDUZA Warszawa  1:24.25  246
 23.  Matysiak Dominika  ANPREL Nowa Wieś  1:24.68  242
 24.  Rumin Antonina  POLONIA Warszawa  1:26.32  229
 25.  Banach Zuzanna  POLONEZ Wyszków  1:26.74  226
 26.  Biernat Adrianna  PIĄTKA Ostrołęk  1:28.06  216
 27.  Geski Wiktoria  POLONEZ Wyszków  1:29.15  208
 28.  Skalska Anna  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:31.51  192
 29.  Gzowska Oliwia  POLONIA Warszawa  1:31.86  190
 30.  Teśla-Malinkowska Paula  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:32.08  189
 31.  Glinka Katarzyna  POLONIA Warszawa  1:33.64  179
 32.  Piotrowicz Paulina  ANPREL Nowa Wieś  1:36.86  162
 33.  Krakowska Zuzanna  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:37.04  161
 34.  Ciach Paulina  POLONEZ Wyszków  1:39.27  150
 35.  Lanckamer Julia  WOLA Warszawa  1:41.26  142
 36.  Remiszewska Monika  REKIN Warszawa  1:42.40  137
 37.  Rosłoniec Aneta  POLONEZ Wyszków  1:46.06  123
 38.  Poznańska Paulina  MEDUZA Warszawa  1:47.70  118
 39.  Składanek Martyna  POLONEZ Wyszków  1:48.00  117
 40.  Strzelczyk Justyna  MEDUZA Warszawa  1:48.86  114
 41.  Słowik Ewa  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:49.39  112
 42.  Kuchta Marlena  POLONEZ Wyszków  2:00.80  84
   Kołodziej Daria  POLONEZ Wyszków  DYSKW.  
Nr 4 - 100m dowolny Mężczyzn 10 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:02.44 Tarczyński Marcin - BIWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Gumowski Krzysztof  UŚKS Ostrołęka  1:09.70  303
 2.  Kuskowski Adam  ORKA Ciechanów  1:16.76  226
 3.  Dymiński Czarek  BUKS Warszawa  1:18.04  216
 4.  Wojciechowski Robert  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:18.33  213
 5.  Tlak Adam  JEDYNKA Ożarów  1:18.33  213
 6.  Ask Daniel  Niezrzeszony  1:20.46  197
 7.  Adamski Adrian  ORKA Ciechanów  1:21.21  191
 8.  Szydłowski Artur  MEDUZA Warszawa  1:21.57  189
 9.  Wawrzyn Adrian  ORKA Sochaczew  1:22.91  180
 10.  Piskor Michał  JEDYNKA Ożarów  1:24.54  170
 11.  Walczak Aleks  JEDYNKA Ożarów  1:28.09  150
 12.  Pachołek Tomasz  MEDUZA Warszawa  1:28.22  149
 13.  Bielecki Igor  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:30.82  137
 14.  Śliwiński Arsen  WOLA Warszawa  1:31.16  135
 15.  Smetkowski Michał  JEDYNKA Ożarów  1:31.75  133
 16.  Szymaniak Mariusz  JEDYNKA Ożarów  1:33.30  126
 17.  Jankowski Bartosz  ORKAN Sochaczew  1:34.02  123
 18.  Jaszewski Marcin  POLONEZ Wyszków  1:36.31  115
 19.  Raźny Jakub  MEDUZA Warszawa  1:36.64  113
 20.  Sarnecki Eryk  MEDUZA Warszawa  1:37.76  110
 21.  Wakuliński Robert  JEDYNKA Ożarów  1:38.52  107
 22.  Brzóska Piotr  BUKS Warszawa  1:38.56  107
 23.  Przedpełski Aleksander  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:38.67  107
 24.  Osuch Mikołaj  URSUS Warszawa  1:38.98  106
 25.  Kaczmarek Mateusz  ANPREL Nowa Wieś  1:39.03  105
 26.  Pawłowski Łukasz  BUKS Warszawa  1:40.64  100
 27.  Mościcki Szymon  POLONEZ Wyszków  1:40.95  100
 28.  Ziółkowski Kamil  POLONEZ Wyszków  1:41.09  99
 29.  Karczemny Mateusz  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:44.57  90
 30.  Cellmer Piotr  BUKS Warszawa  1:49.72  78
 31.  Kwiatkowski Kacper  POLONEZ Wyszków  1:49.92  77
 32.  Chmiel Mateusz  POLONEZ Wyszków  1:50.11  77
 33.  Stokarski Paweł  POLONEZ Wyszków  1:50.38  76
 34.  Kwiatkowski Kamil  POLONEZ Wyszków  1:51.51  74
 35.  Pieńczuk Sebastian  POLONEZ Wyszków  1:51.51  74
 36.  Deptuła Marek  POLONEZ Wyszków  1:57.38  63
 37.  Jędrzejczyk Bartosz  POLONEZ Wyszków  1:57.44  63
 38.  Feldy Krzysztof  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:58.59  61
 39.  Mroczek Michał  POLONEZ Wyszków  2:04.30  53
 40.  Grzybowski Maksym  POLONEZ Wyszków  2:06.39  51
 41.  Domalewski Adrian  POLONEZ Wyszków  2:06.78  50
 42.  Pyrzanowski Krystian  POLONEZ Wyszków  2:08.86  48
 43.  Szefel Tomasz  MEDUZA Warszawa  2:12.17  44
 44.  Wojtkowski Szymon  POLONEZ Wyszków  2:13.76  43
 45.  Kawoń Kamil  MEDUZA Warszawa  2:24.32  34
 46.  Dziąg Maciej  MEDUZA Warszawa  2:24.63  34
Nr 4 - 100m dowolny Mężczyzn 11 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:02.44 Tarczyński Marcin - BIWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Jaworski Kacper  JEDYNKA Ożarów  1:06.92  342
 2.  Ćwiek Kacper  BUKS Warszawa  1:10.27  295
 3.  Deynezhenko Władysław  POLONIA Warszawa  1:10.83  288
 4.  Szulerecki Paweł  UŚKS Ostrołęka  1:11.80  277
 5.  Górecki-Gomoła Adam  REKIN Warszawa  1:13.11  262
 6.  Sękowski Daniel  GOS Raszyn  1:13.16  262
 7.  Bartosiewicz Jakub  ORKAN Sochaczew  1:13.23  261
 8.  Sąpor Piotr  DELFIN Pionki  1:13.32  260
 9.  Kober Radosław  JEDYNKA Ożarów  1:13.35  260
 10.  Petryka Nikodem  GOS Raszyn  1:13.60  257
 11.  Durjasz Adam  BUKS Warszawa  1:13.87  254
 12.  Wróblewski Kacper  UŚKS Ostrołęka  1:14.31  250
 13.  Cholewo Krzysztof  JEDYNKA Ożarów  1:14.34  249
 14.  Rapacz Szymon  JEDYNKA Ożarów  1:14.82  245
 15.  Dziwiszek Kamil  MEDUZA Warszawa  1:14.84  244
 16.  Traczewski Michał  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:14.96  243
 17.  Rachoń Andrzej  REKIN Warszawa  1:15.34  240
 18.  Rosiak Daniel  ORKA Sochaczew  1:16.02  233
 19.  Karwel Marcin  PIĄTKA Ostrołęk  1:16.05  233
 20.  Grabski Patryk  BUKS Warszawa  1:16.10  232
 21.  Bukalski Albert  DELFIN Pionki  1:16.44  229
 22.  Dmitruk Jakub  POLONEZ Wyszków  1:16.76  226
 23.  Grabowski-Patela Ernest  BUKS Warszawa  1:17.02  224
 24.  Przybysz Adam  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:17.35  221
 25.  Dyakowski Filip  ORKA Ciechanów  1:18.88  209
 26.  Dorosz Adam  POLONIA Warszawa  1:19.23  206
 27.  Suchożebrski Adam  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:19.60  203
 28.  Sawa Mikołaj  ORKA Sochaczew  1:19.80  202
 29.  Błoch Cezary  MEDUZA Warszawa  1:20.13  199
 30.  Sprycha Tomasz  POLONIA Warszawa  1:20.13  199
 31.  Michalski Michał  MEDUZA Warszawa  1:20.35  197
 32.  Truchel Mikołaj  POLONEZ Wyszków  1:20.36  197
 33.  Tkaczyk Kacper  SKALAR Ursus  1:21.04  192
 34.  Sadłowski Adrian  ORKA Ciechanów  1:21.67  188
 35.  Chmiel Patryk  BUKS Warszawa  1:23.10  179
 36.  Rawa Jarek  ŻOLIBORZ Warszawawa  1:23.95  173
 37.  Wyszyński Michał  POLONEZ Wyszków  1:23.98  173
 38.  Gnoiński Tomasz  MEDUZA Warszawa  1:24.67  169
 39.  Zdżalik Hubert  WOLA Warszawa  1:24.80  168
 40.  Flejkowski Dominik  POLONIA Warszaw  1:25.95  161
 41.  Śmiałek Bartek  ŻOLIBORZ Warsza  1:26.44  159
 42.  Chowicki Kacper  POLONIA Warszaw  1:26.51  158
 43.  Ziółkowski Michał  ANPREL Nowa Wieś  1:27.78  151
 44.  Łuc Paweł  ANPREL Nowa Wieś  1:29.09  145
 45.  Uzdowski Maksymilian  POLONEZ Wyszków  1:29.39  143
 46.  Szczerek Adrian  ŻOLIBORZ Warsza  1:29.49  143
 47.  Kwiatkowski Patryk  POLONEZ Wyszków  1:31.67  133
 48.  Kołodziej Dawid  POLONEZ Wyszków  1:33.29  126
 49.  Skrzecz Michał  ŻOLIBORZ Warsza  1:33.82  124
 50.  Mróz Jerzy  REKIN Warszawa  1:34.08  123
 51.  Szwed Wojciech  POLONEZ Wyszków  1:34.62  121
 52.  Stachowicz Patryk  MEDUZA Warszawa  1:35.72  117
 53.  Ogłaza Kajetan  MEDUZA Warszawa  1:36.42  114
 54.  Maszota Alan  POLONIA Warszaw  1:37.38  111
 55.  Deluga Aleksander  POLONEZ Wyszków  1:38.30  108
 56.  Syskowski Jan  ŻOLIBORZ Warsza  1:38.45  107
 57.  Lewandowski Krzysztof  ŻOLIBORZ Warsza  1:39.15  105
 58.  Zawadzki Erazm  MEDUZA Warszawa  1:40.07  102
 59.  Włodek Sebastian  SKALAR Ursus  1:40.56  101
 60.  Sądej Karol  MEDUZA Warszawa  1:45.92  86
 61.  Petryk Paweł  ŻOLIBORZ Warsza  1:47.40  83
 62.  Borowski Czarek  WOLA Warszawa  1:59.08  61
Nr 5 - 100m klasyczny Kobiet 10 lat
Rekord Polski - 2002r. - 1:21.31 Janczewska Anna - POWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Gesing Zuzanna  BUKS Warszawa  1:36.29  314
 2.  Ostojska Karolina  ANPREL Nowa Wieś  1:37.45  303
 3.  Pikiołek Roksana  ANPREL Nowa Wieś  1:40.74  274
 4.  Dubielska Kaja  BUKS Warszawa  1:40.86  273
 5.  Prywata Iza  ANPREL Nowa Wieś  1:42.00  264
 6.  Szustak Małgorzata  WOLA Warszawa  1:42.76  258
 7.  Furmanik Aga  BUKS Warszawa  1:45.10  241
 8.  Kunka Kamila  SKALAR G. Kalwa  1:46.14  234
 9.  Maciejewska Marta  JEDYNKA Ożarów  1:47.52  225
 10.  Macander Marta  JEDYNKA Ożarów  1:47.52  225
 11.  Perkowska Karolina  JEDYNKA Ożarów  1:50.06  210
 12.  Bałdyga Paulina  UŚKS Ostrołęka  1:51.08  204
 13.  Majkusiak Maria  MEDUZA Warszawa  1:54.71  186
 14.  Niemyska Dominika  JEDYNKA Ożarów  1:55.57  182
 15.  Piętaszewska Joanna  BUKS Warszawa  1:58.07  170
 16.  Nehring Ewa  MEDUZA Warszawa  2:03.17  150
Nr 5 - 100m klasyczny Kobiet 11 lat
Rekord Polski - 2002r. - 1:21.31 Janczewska Anna - POWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Jagoda Weronika  JEDYNKA Ożarów  1:25.45  449
 2.  Hellich Paulina  BUKS Warszawa  1:29.07  397
 3.  Radzanowska Dominika  BUKS Warszawa  1:31.25  369
 4.  Małkińska Zuzanna  BUKS Warszawa  1:33.30  345
 5.  Sarna Agata  ŻOLIBORZ Warsza  1:33.44  344
 6.  Kubica Agnieszka  POLONIA Warszaw  1:34.81  329
 7.  Trojgo Martyna  GOS Raszyn  1:35.35  323
 8.  Nowińska Natalia  JEDYNKA Ożarów  1:35.35  323
 9.  Małkowska Olga  PIĄTKA Ostrołęk  1:37.45  303
 10.  Prządek Paulina  POLONIA Warszaw  1:39.60  284
 11.  Biernat Adrianna  PIĄTKA Ostrołęk  1:39.82  282
 12.  Sajecka Ola  ANPREL Nowa Wieś  1:42.06  264
 13.  Gordon Natalia  MEDUZA Warszawa  1:42.41  261
 14.  Seweryńska Ala  SKALAR Ursus  1:46.36  233
 15.  Baranowska Aleksandra  POLONIA Warszaw  1:47.00  229
 16.  Kaliszczak Karina  POLONIA Warszaw  1:47.86  223
 17.  Słowik Ewa  ŻOLIBORZ Warsza  1:49.39  214
 18.  Gąszcz Kalina  JEDYNKA Ożarów  1:50.36  208
 19.  Brzózka Justyna  JEDYNKA Ożarów  1:53.67  191
 20.  Geski Wiktoria  POLONEZ Wyszków  1:54.58  186
 21.  Malczyk Aleksandra  POLONIA Warszaw  1:57.38  173
 22.  Poznańska Paulina  MEDUZA Warszawa  1:57.38  173
 23.  Glinka Katarzyna  POLONIA Warszaw  2:02.80  151
 24.  Stasiak Natalia  POLONEZ Wyszków  2:03.15  150
Nr 6 - 100m klasyczny Mężczyzn 10 lat
Rekord Polski - 2005r. - 1:18.58 Miłosz Jakub - SOLEB Gdańsk
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Szafurski Paskal  REKIN Warszawa  1:38.20  208
 2.  Kuskowski Adam  ORKA Ciechanów  1:41.06  191
 3.  Stolarski Marcin  ŻOLIBORZ Warsza  1:41.06  191
 4.  Adamski Adrian  ORKA Ciechanów  1:44.59  172
 5.  Grabowski Adrian  ANPREL Nowa Wieś  1:45.73  167
 6.  Bandurski Piotr  BUKS Warszawa  1:46.82  162
 7.  Smetkowski Michał  JEDYNKA Ożarów  1:55.17  129
 8.  Skrzypczak Tomasz  BUKS Warszawa  1:55.57  128
 9.  Gałecki Mateusz  BUKS Warszawa  1:56.51  125
 10.  Szymaniak Mariusz  JEDYNKA Ożarów  1:59.57  115
 11.  Przybysz Damian  ANPREL Nowa Wieś  1:59.60  115
 12.  Pawłowski Łukasz  BUKS Warszawa  2:08.42  93
Nr 6 - 100m klasyczny Mężczyzn 11 lat
Rekord Polski - 2005r. - 1:18.58 Miłosz Jakub - SOLEB Gdańsk
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Szer Michał  SKALAR G. Kalwa  1:27.82  291
 2.  Szczepanowski Michał  ANPREL Nowa Wieś  1:27.82  291
 3.  Tkaczyk Artur  REKIN Warszawa  1:29.53  275
 4.  Szymczyk Kornel  POLONIA Warszaw  1:33.50  241
 5.  Kober Przemysław  JEDYNKA Ożarów  1:33.51  241
 6.  Długołęcki Dawid  ORKA Ciechanów  1:33.88  238
 7.  Ziułkowski Bartosz  BUKS Warszawa  1:34.64  233
 8.  Tuka Marcin  WOLA Warszawa  1:35.86  224
 9.  Dyakowski Filip  ORKA Ciechanów  1:38.53  206
 10.  Zieliński Maciej  BUKS Warszawa  1:38.53  206
 11.  Janowski Adrian  BUKS Warszawa  1:41.11  191
 12.  Dłużewski Mateusz  POLONIA Warszaw  1:41.88  186
 13.  Petryka Nikodem  GOS Raszyn  1:41.99  186
 14.  Kwiatkowski Hubert  POLONEZ Wyszków  1:43.72  177
 15.  Sadłowski Adrian  ORKA Ciechanów  1:44.70  172
 16.  Skrzecz Michał  ŻOLIBORZ Warsza  1:48.34  155
 17.  Kamiński Patryk  ANPREL Nowa Wieś  1:48.55  154
 18.  Chowicki Kacper  POLONIA Warszaw  1:48.86  153
 19.  Grzybowski Rafał  POLONEZ Wyszków  1:52.48  139
 20.  Kołodziej Dawid  POLONEZ Wyszków  1:52.80  137
 21.  Flejkowski Dominik  POLONIA Warszaw  1:55.23  129
 22.  Uzdowski Maksymilian  POLONEZ Wyszków  1:55.36  128
 23.  Lewandowski Krzysztof  ŻOLIBORZ Warsza  1:57.76  121
 24.  Stachowicz Patryk  MEDUZA Warszawa  1:59.28  116
 25.  Zawadzki Erazm  MEDUZA Warszawa  2:00.59  112
 26.  Syskowski Jan  ŻOLIBORZ Warsza  2:01.62  110
 27.  Grzywacz Mateusz  JEDYNKA Ożarów  2:01.95  109
 28.  Maszota Alan  POLONIA Warszaw  2:11.02  88
Nr 7 - 50m motylkowy Kobiet 10 lat
Rekord Polski - 2001r. - 32.00 Budzis Joanna - BUWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Nowak Małgorzata  SKALAR G. Kalwa  37.95  322
 2.  Misztal Dorota  REKIN Warszawa  39.95  276
 3.  Białowąs Karolina  JEDYNKA Ożarów  41.21  251
 4.  Szustak Małgorzata  WOLA Warszawa  43.35  216
 5.  Adamska Nikola  ANPREL Nowa Wieś  43.95  207
 6.  Zapendowska Karolina  BUKS Warszawa  45.25  190
 7.  Miłkowska Justyna  ORKA Sochaczew  45.57  186
 8.  Tomszys Magda  BUKS Warszawa  49.26  147
 9.  Dyląg Ala  BUKS Warszawa  49.74  143
 10.  Mikułowska Ada  ANPREL Nowa Wieś  50.16  139
 11.  Szawro Weronika  BUKS Warszawa  51.13  131
 12.  Rękas Dominika  BUKS Warszawa  55.18  105
 13.  Bursztynowska Agnieszka  REKIN Warszawa  55.42  103
 14.  Świderska Aneta  BUKS Warszawa  1:05.45  63
Nr 7 - 50m motylkowy Kobiet 11 lat
Rekord Polski - 2001r. - 32.00 Budzis Joanna - BUWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Biernacka Katarzyna  ORKA Sochaczew  34.42  431
 2.  Soplińska Aleksandra  ORKA Ciechanów  35.36  398
 3.  Milewska Aleksandra  PIĄTKA Ostrołęk  37.86  324
 4.  Rudkowska Sandra  ŻOLIBORZ Warsza  38.06  319
 5.  Milewska Natalia  REKIN Warszawa  38.11  318
 6.  Czaplicka Weronika  ORKA Sochaczew  39.15  293
 7.  Kanak Dominika  REKIN Warszawa  41.20  251
 8.  Rumin Antonina  POLONIA Warszaw  41.70  242
 9.  Binkowska Zuzanna  REKIN Warszawa  42.07  236
 10.  Belka Dominika  JEDYNKA Ożarów  42.29  232
 11.  Podskarbi Jagoda  BUKS Warszawa  43.22  218
 12.  Wdowiarska Agnieszka  SKALAR Ursus  44.57  199
 13.  Passinke Diana  REKIN Warszawa  45.42  188
 14.  Dędza Ola  BUKS Warszawa  46.82  171
 15.  Baranowska Aleksandra  POLONIA Warszaw  47.26  167
 16.  Kaliszczak Karina  POLONIA Warszaw  50.80  134
 17.  Brzózka Justyna  JEDYNKA Ożarów  51.78  127
 18.  Sajecka Ola  ANPREL Nowa Wieś  51.83  126
 19.  Teśla-Malinkowska Paula  ŻOLIBORZ Warsza  58.10  90
 20.  Piotrowicz Paulina  ANPREL Nowa Wieś  58.96  86
Nr 8 - 50m motylkowy Mężczyzn 10 lat
Rekord Polski - 2001r. - 30.76 Tarczyński Marcin - BIWAR Płock
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Gumowski Krzysztof  UŚKS Ostrołęka  37.26  234
 2.  Motyczyński Jakub  WOLA Warszawa  39.42  197
 3.  Piskor Michał  JEDYNKA Ożarów  44.17  140
 4.  Czyżykowski Jacek  BUKS Warszawa  45.13  132
 5.  Jankowski Bartosz  ORKAN Sochaczew  49.32  101
 6.  Krzyżowski Mateusz  BUKS Warszawa  49.82  98
 7.  Sarnecki Eryk  MEDUZA Warszawa  51.02  91
 8.  Bielecki Igor  ŻOLIBORZ Warsza  59.94  56
 9.  Przedpełski Aleksander  ŻOLIBORZ Warsza  1:00.46  55
Nr 8 - 50m motylkowy Mężczyzn 11 lat
Rekord Polski - 2001r. - 30.76 Tarczyński Marcin - BIWAR Płock
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Jaworski Kacper  JEDYNKA Ożarów  33.10  333
 2.  Woźniak Maciej  POLONIA Warszaw  36.34  252
 3.  Kober Radosław  JEDYNKA Ożarów  36.43  250
 4.  Traczewski Michał  ŻOLIBORZ Warsza  36.80  243
 5.  Bartosiewicz Jakub  ORKAN Sochaczew  36.95  240
 6.  Tuka Marcin  WOLA Warszawa  37.50  229
 7.  Deynezhenko Władysław  POLONIA Warszaw  38.23  216
 8.  Rachoń Andrzej  REKIN Warszawa  38.47  212
 9.  Sawa Mikołaj  ORKA Sochaczew  38.63  210
 10.  Sękowski Daniel  GOS Raszyn  38.74  208
 11.  Kober Przemysław  JEDYNKA Ożarów  38.76  208
 12.  Jania Olaf  POLONIA Warszaw  40.45  183
 13.  Rapacz Szymon  JEDYNKA Ożarów  40.80  178
 14.  Duszak Piotr  POLONIA Warszaw  41.76  166
 15.  Bukalski Albert  DELFIN Pionki  42.06  162
 16.  Cholewo Krzysztof  JEDYNKA Ożarów  42.23  161
 17.  Rosiak Daniel  ORKA Sochaczew  42.77  155
 18.  Truchel Mikołaj  POLONEZ Wyszków  43.58  146
 19.  Rawa Jarek  ŻOLIBORZ Warsza  44.36  138
 20.  Ziółkowski Michał  ANPREL Nowa Wieś  47.97  110
 21.  Błoch Cezary  MEDUZA Warszawa  48.08  109
Nr 9 - 100m zmienny Kobiet 10 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:12.77 Budzis Joanna - BUWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Dyakowska Maja  ORKA Ciechanów  1:25.86  345
 2.  Lipnicka Julia  GOS Raszyn  1:30.64  293
 3.  Ostojska Karolina  ANPREL Nowa Wieś  1:32.29  278
 4.  Nowak Małgorzata  SKALAR G. Kalwa  1:33.64  266
 5.  Furmanik Aga  BUKS Warszawa  1:33.97  263
 6.  Gesing Zuzanna  BUKS Warszawa  1:36.06  246
 7.  Kiljańska Martyna  BUKS Warszawa  1:36.52  243
 8.  Kunka Kamila  SKALAR G. Kalwa  1:37.59  235
 9.  Prywata Iza  ANPREL Nowa Wieś  1:38.43  229
 10.  Dubielska Kaja  BUKS Warszawa  1:39.40  222
 11.  Pikiołek Roksana  ANPREL Nowa Wieś  1:39.98  218
 12.  Michalska Ewa  ORKA Ciechanów  1:43.48  197
 13.  Śniadła Karolina  POLONEZ Wyszków  1:46.76  179
 14.  Rękas Dominika  BUKS Warszawa  1:47.56  175
 15.  Szawro Weronika  BUKS Warszawa  1:48.08  173
 16.  Niemyska Dominika  JEDYNKA Ożarów  1:49.26  167
 17.  Frączek Marika  ŻOLIBORZ Warsza  1:51.09  159
 18.  Lawera Zuzanna  ANPREL Nowa Wieś  1:51.55  157
 19.  Grabarczyk Dominika  REKIN Warszawa  1:51.62  157
Nr 9 - 100m zmienny Kobiet 11 lat
Rekord Polski - 2001r. - 1:12.77 Budzis Joanna - BUWAR Warszawa
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Jagoda Weronika  JEDYNKA Ożarów  1:16.33  491
 2.  Jagoda Julia  JEDYNKA Ożarów  1:18.24  456
 3.  Biernacka Katarzyna  ORKA Sochaczew  1:20.13  424
 4.  Kłodzińska Lena  BUKS Warszawa  1:23.48  375
 5.  Hellich Paulina  BUKS Warszawa  1:24.77  358
 6.  Milewska Aleksandra  PIĄTKA Ostrołęk  1:25.31  351
 7.  Kubica Agnieszka  POLONIA Warszaw  1:25.31  351
 8.  Sarna Agata  ŻOLIBORZ Warsza  1:25.54  349
 9.  Bień Monika  GOS Raszyn  1:26.57  336
 10.  Czaplicka Weronika  ORKA Sochaczew  1:26.60  336
 11.  Nowińska Natalia  JEDYNKA Ożarów  1:28.73  312
 12.  Gut Sylwia  BUKS Warszawa  1:30.04  299
 13.  Małkińska Zuzanna  BUKS Warszawa  1:30.43  295
 14.  Kanak Dominika  REKIN Warszawa  1:30.52  294
 15.  Podskarbi Jagoda  BUKS Warszawa  1:31.86  281
 16.  Radzanowska Dominika  BUKS Warszawa  1:32.80  273
 17.  Trojgo Martyna  GOS Raszyn  1:33.17  270
 18.  Frąckiewicz Weronika  BUKS Warszawa  1:34.42  259
 19.  Belka Dominika  JEDYNKA Ożarów  1:35.94  247
 20.  Mazur Kamila  SKALAR Ursus  1:35.95  247
 21.  Zglec Małgorzata  POLONEZ Wyszków  1:36.13  246
 22.  Bola Agnieszka  ORKA Ciechanów  1:36.48  243
 23.  Dędza Ola  BUKS Warszawa  1:36.92  240
 24.  Korzeniewska Maria  ŻOLIBORZ Warsza  1:37.41  236
 25.  Świderska Gabriela  POLONIA Warszaw  1:41.32  210
 26.  Prządek Paulina  POLONIA Warszaw  1:42.92  200
 27.  Remiszewska Monika  REKIN Warszawa  1:47.87  174
Nr 10 - 100m - zmienny Mężczyzn 10 lat
Rekord Polski - 2005r. - 1:10.75 Ślęzak Radosław CKSKA Zabierzów
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Marudziński Kamil  ORKA Ciechanów  1:22.07  274
 2.  Hołubiec Maciej  REKIN Warszawa  1:24.63  250
 3.  Równy Łukasz  UŚKS Ostrołęka  1:26.02  238
 4.  Motyczyński Jakub  WOLA Warszawa  1:31.48  198
 5.  Wojciechowski Robert  ŻOLIBORZ Warsza  1:32.30  193
 6.  Fedorowicz Kamil  URSUS Warszawa  1:32.92  189
 7.  Dymiński Czarek  BUKS Warszawa  1:34.11  182
 8.  Bandurski Piotr  BUKS Warszawa  1:35.27  175
 9.  Walczak Aleks  JEDYNKA Ożarów  1:37.17  165
 10.  Dobrzyński Daniel  WOLA Warszawa  1:37.17  165
 11.  Szafurski Paskal  REKIN Warszawa  1:37.91  161
 12.  Szydłowski Artur  MEDUZA Warszawa  1:38.92  157
 13.  Stolarski Marcin  ŻOLIBORZ Warsza  1:39.98  152
 14.  Czyżykowski Jacek  BUKS Warszawa  1:41.11  147
 15.  Jaszewski Marcin  POLONEZ Wyszków  1:44.89  131
 16.  Krzyżowski Mateusz  BUKS Warszawa  1:45.57  129
 17.  Osuch Mikołaj  URSUS Warszawa  1:47.54  122
 18.  Raźny Jakub  MEDUZA Warszawa  1:52.41  107
Nr 10 - 100m - zmienny Mężczyzn 11 lat
Rekord Polski - 2005r. - 1:10.75 Ślęzak Radosław CKSKA Zabierzów
Poz. Imie i nazwisko Klub Czas Punkty
 1.  Ćwiek Kacper  BUKS Warszawa  1:19.02  307
 2.  Górecki-Gomoła Adam  REKIN Warszawa  1:21.23  283
 3.  Michalski Tomasz  ORKA Ciechanów  1:22.54  269
 4.  Sąpor Piotr  DELFIN Pionki  1:23.59  259
 5.  Bednarz Aleksander  POLONIA Warszaw  1:25.72  241
 6.  Woźniak Maciej  POLONIA Warszaw  1:25.86  239
 7.  Szczepanowski Michał  ANPREL Nowa Wieś  1:25.95  239
 8.  Janowski Adrian  BUKS Warszawa  1:28.02  222
 9.  Orczyk Maciej  POLONIA Warszaw  1:28.33  220
 10.  Dziwiszek Kamil  MEDUZA Warszawa  1:28.50  219
 11.  Kamiński Michał  BUKS Warszawa  1:28.82  216
 12.  Szer Michał  SKALAR G. Kalwa  1:28.95  215
 13.  Tkaczyk Artur  REKIN Warszawa  1:29.10  214
 14.  Bukalski Albert  DELFIN Pionki  1:29.21  213
 15.  Jania Olaf  POLONIA Warszaw  1:29.86  209
 16.  Zieliński Maciej  BUKS Warszawa  1:29.88  209
 17.  Fudalej Michał  GOS Raszyn  1:30.57  204
 18.  Grabski Patryk  BUKS Warszawa  1:30.59  204
 19.  Dorosz Adam  POLONIA Warszaw  1:30.65  203
 20.  Suchożebrski Adam  ŻOLIBORZ Warsza  1:30.92  202
 21.  Ziułkowski Bartosz  BUKS Warszawa  1:32.19  193
 22.  Kurowski Michał  WOLA Warszawa  1:32.32  193
 23.  Przybysz Adam  ŻOLIBORZ Warsza  1:32.41  192
 24.  Grabowski-Patela Ernest  BUKS Warszawa  1:33.57  185
 25.  Duszak Piotr  POLONIA Warszaw  1:33.68  184
 26.  Zdżalik Hubert  WOLA Warszawa  1:33.74  184
 27.  Gnoiński Tomasz  MEDUZA Warszawa  1:33.92  183
 28.  Kwiatkowski Hubert  POLONEZ Wyszków  1:34.70  178
 29.  Skwarnicki Tomasz  BUKS Warszawa  1:35.75  173
 30.  Szymczyk Kornel  POLONIA Warszaw  1:36.16  170
 31.  Kamiński Patryk  ANPREL Nowa Wieś  1:43.86  135


  DZIEŃ 1     DZIEŃ 2     FOTO

PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK