Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29

WYNIKI | FOTO 1 | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4

Okręgowa Liga Pływacka - rocznik 1994
2005-11-24 Ożarów Mazowiecki
100 m st. dowolnym dziewcz±t
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1Misztal Dominika1994UKS Rekin Ursynów01:08,617
2Wilkanowicz Wiktoria1994KP MZOS Płock01:11,915
3Leszczyńska Agata1994UKS Meduza Warszawa01:12,113
4Borowiecka Paulina1994BUKS Warszawa01:12,112
5Lann Aleksandra1994UKS Rekin Ursynów01:13,011
6Wiktorow Anna1994UKS Rekin Ursynów01:13,810
7Djurovic Jovana1994KS Polonia Warszawa01:15,59
8Staniszewska Zuzanna1994UKS Żoliborz Warszawa01:15,68
9Ejnik Sylwia1994KP MZOS Płock01:16,67
10Szczepaka Maja1994KP MZOS Płock01:18,26
11Matyaszek Anna1994UKS Rekin Ursynów01:19,05
12Wi¶nioch Paulina1994UKS Rekin Ursynów01:19,84
13Knapek Marta1994GOSiR Piaseczno01:20,03
14Murawska Karolina1994UKS G-8 Bielany01:20,12
15Cie¶lak Magdalena1994UKS G-8 Bielany01:20,51
16Tomszys Ewa1994BUKS Warszawa01:20,7 -
17Łojszczyk Monika1994BUKS Warszawa01:21,4 -
18Osmanowska Natalia1994BUKS Warszawa01:21,6 -
19G±galska Anna1994UKS Żoliborz Warszawa01:21,8 -
20Zejdler Aleksandra1994UKS Delfin Legionowo01:21,8 -
21Statkiewicz Anna1994UKS Rekin Ursynów01:22,1 -
22Gmurczyk Weronika1994MOSiR Sochaczew01:22,1 -
23Markowska-Wójcik Anna1994UKS Żoliborz Warszawa01:22,7 -
24Kuriga Anna1994KP MZOS Płock01:23,1 -
25Prusińska Andżelika1994KP MZOS Płock01:25,2 -
26Jachacy Aleksandra1994BUKS Warszawa01:25,7 -
27Smykła Dagmara1994UKS Żoliborz Warszawa01:26,4 -
28Topczewska Natalia1994UKS Rekin Ursynów01:27,3 -
29Kalinowska Weronika1994KP MZOS Płock01:27,6 -
30Krysztof Aleksandra1994KP MZOS Płock01:29,7 -
31Bujanowska Aleksandra1994MOSiR Sochaczew01:30,1 -
32Niska Anna1994KP MZOS Płock01:32,8-
33Kowalczuk Wiktoria1994UKS Rekin Ursynów01:33,7-
34Koć Agata1994UKS Meduza Warszawa01:34,1-
35Truchan Kamila1994BUKS Warszawa01:34,3-
36Tymcio Żaneta1994UKS Jagiellonka01:43,3-
37Swęd Klaudia1994UKS Jagiellonkadyskw.-
 
100 m st. dowolnym chłopców
1Karnaszewski Konrad1994KS Polonia Warszawa01:05,917
2Kępka Maciej1994UKS Rekin Ursynów01:07,615
3Alchimowicz Przemysław1994GOSiR Piaseczno01:08,413
4Tomaszewski Jacek1994UKS Rekin Ursynów01:12,112
5Szajerka Konrad1994BUKS Warszawa01:12,411
6Piegat Patryk1994BUKS Warszawa01:13,010
7Szczę¶niak Piotr1994UKS G-8 Bielany01:13,29
8Werkowski Feliks1994KS Polonia Warszawa01:14,18
9Sierawski Marcin1994KP MZOS Płock01:14,37
10Lenart Mariusz1994UKS Meduza Warszawa01:16,46
11Bartczak Partyk1994UKS G-8 Bielany01:16,65
12Filoda Arkadiusz1994BUKS Warszawa01:16,94
13Siński Mateusz1994UKS Rekin Ursynów01:16,93
14¦widerski Jacek1994UKS G-8 Bielany01:17,52
15Klak Bartosz1994BUKS Warszawa01:18,01
16Malczyk Damian1994UKS G-8 Bielany01:18,5-
17Kurpas Tomasz1994BUKS Warszawa01:18,7-
18Uniszewski Wojciech1994UKS G-8 Bielany01:19,8-
19Kurowski Norbert1994UKS G-8 Bielany01:19,8-
20Zyznowski Damian1994KP MZOS Płock01:20,1-
21Kozak Robert1994UKS Żoliborz Warszawa01:20,7-
22Skrobisz Marek1994KS Polonia Warszawa01:22,2-
23Cichocki Mateusz1994KP MZOS Płock01:23,7-
24Horosz Zbigniew1994UKS Meduza Warszawa01:24,1-
25Kartus Kacper1994UKS Rekin Ursynów01:25,4-
26Hejger Grzegorz1994UKS Żoliborz Warszawa01:26,0-
27Szmigiero Bartosz1994BUKS Warszawa01:26,7-
28Stanisławski Bartosz1994KP MZOS Płock01:27,0-
29Dudek Tomasz1994UKS G-8 Bielany01:27,1-
30Milewski Jakub1994BUKS Warszawa01:28,3-
31Dyjewski Maciej1994SKS Ósemka Warszawa01:32,2-
32Okwieciński Konrad1994UKS Jagiellonka01:32,4-
33Bielski Mateusz1994KP MZOS Płock01:34,1-
34Zaworowski Borys1994UKS Jagiellonka01:36,4-
35Kowal Maciej1994UKS Jagiellonka01:37,1-
36Żwirek Mateusz1994UKS Jagiellonka01:41,5-
37Pacholik Adam1994UKS Jagiellonka01:45,9-
 
100 m st. klasycznym dziewcz±t
1Fiziar Monika1994UKS Rekin Ursynów01:24,117
2Guła¶ Zuzanna1994UKS Rekin Ursynów01:25,615
3Lis Katarzyna1994BUKS Warszawa01:30,613
4Niedbała Magdalena1994GOS Raszyn01:31,712
5Grabowska Agata1994KP MZOS Płock01:33,711
6Sanicka Adrianna1994PUKS Wola Warszawa01:34,010
7Chmielewska Julia1994KS "1" Ożarów Maz.01:35,59
8Hondzyńska Magdalena1994KP MZOS Płock01:36,88
9¦miecińska Joanna1994Orka Ciechanów01:38,47
10Wa¶kiewicz Julia1994BUKS Warszawa01:40,46
11Połońska Adrianna1994KP MZOS Płock01:41,55
12Nowak Anna1994KS Polonia Warszawa01:42,34
13Topczewska Natalia1994UKS Rekin Ursynów01:43,43
14Tomelska Paulina1994KP MZOS Płock01:45,52
15Bujanowska Aleksandra1994MOSiR Sochaczew01:45,81
16Makowska Kamila1994BUKS Warszawa01:46,4-
17Olędrzyńska Martyna1994KP MZOS Płock01:47,2-
18Bajko Melania1994KS Polonia Warszawa01:49,0-
19Statkiewicz Anna1994UKS Rekin Ursynów01:51,3-
20Król Jagoda1994UKS Jagiellonka01:53,6-
21Trojan Adrianna1994KS "1" Ożarów Maz.02:15,1-
 
100 m st. klasycznym chłopców
1Kępka Maciej1994UKS Rekin Ursynów01:25,517
2Choromański Bartosz1994U¦KS Ostrołęka01:28,415
3Sadło Mateusz1994Orka Ciechanów01:28,713
4Szczepaniak Hubert1994KS Polonia Warszawa01:29,012
5KuĽma Mateusz1994KS "1" Ożarów Maz.01:30,211
6Niemyski Patryk1994KS "1" Ożarów Maz.01:31,110
7Gawry¶ Sebastian1994KS Polonia Warszawa01:33,29
8Sędrowski Filip1994UKS Żoliborz Warszawa01:35,78
9¦widerski Jacek1994UKS G-8 Bielany01:35,97
10Skoczylas Sebastian1994Orka Ciechanów01:37,96
11Kacprzak Grzegorz1994KS Polonia Warszawa01:38,75
12Pokora Rafał1994MOSiR Sochaczew01:39,64
13Słaniewski Igor1994PUKS Wola Warszawa01:40,63
14Kowalczyk Piotr1994BUKS Warszawa01:41,12
15Chęciński Cezary1994SKS Ósemka Warszawa01:42,31
16Kartus Kacper1994UKS Rekin Ursynów01:43,5-
17Czę¶cik Robert1994SKS Ósemka Warszawa01:46,1-
18Choinkowski Bartosz1994KP MZOS Płock01:46,6-
19Cebula Piotr1994KS "1" Ożarów Maz.01:48,1-
20Lenart Marcin1994UKS Meduza Warszawa01:50,9-
21Brzezik Michał1994GOSiR Piaseczno01:54,6-
22Stanisławski Bartosz1994KP MZOS Płock01:59,4-
 
100 m st. grzbietowym dziewcz±t
1Zacharska Inga1994UKS Rekin Ursynów01:15,417
2Borowiecka Paulina1994BUKS Warszawa01:18,015
3Kozicka Ewa1994BUKS Warszawa01:18,613
4Wasyńczuk Anna1994UKS Żoliborz Warszawa01:22,812
5Królik Magdalena1994UKS Rekin Ursynów01:22,811
6Seger Marta1994GOSiR Piaseczno01:24,910
7Matyaszek Anna1994UKS Rekin Ursynów01:25,69
8Bednarczyk Dorota1994KS Polonia Warszawa01:26,38
9Truchan Magdalena1994BUKS Warszawa01:28,87
10Łoyszczyk Monika1994BUKS Warszawa01:30,56
11Gmurczyk Weronika1994MOSiR Sochaczew01:32,25
12Boćkowska Maria1994UKS Żoliborz Warszawa01:34,24
13G±galska Anna1994UKS Żoliborz Warszawa01:35,93
14Borucka Karolina1994UKS Żoliborz Warszawa01:36,82
15Malejka Natalia1994PUKS Wola Warszawa01:39,61
16Biernat Izabela1994KS Polonia Warszawa01:40,4-
17Bednarczyk Sylwia1994KP MZOS Płock01:01,4-
18Swęd Klaudia1994UKS Jagiellonka01:43,5-
19Redestowicz Karolina1994UKS Jagiellonka01:48,7-
20Król Jagoda1994UKS Jagiellonka01:55,5-
21Tymcio Żaneta1994UKS Jagiellonkanie ukończyła-
 
100 m st. grzbietowym chłopców
1Matryba Paweł1994UKS Rekin Ursynów01:15,017
2Werkowski Feliks1994KS Polonia Warszawa01:21,315
3Kulesza Karol1994KS Polonia Warszawa01:22,113
4Stasiak Sebastian1994UKS Żoliborz Warszawa01:22,812
5Kostro-Olechowski Cezary1994BUKS Warszawa01:25,411
6Tenczyński Piotr1994UKS Rekin Ursynów01:26,110
7Po¶piech Marcin1994Orka Ciechanów01:26,89
8Surobisz Marek1994KS Polonia Warszawa01:27,58
9Klak Bartosz1994BUKS Warszawa01:30,97
10Krzowski Bartłomiej1994UKS Rekin Ursynów01:32,36
11Krajza Maciej1994Orka Ciechanów01:33,05
12Kozak Robert1994UKS Żoliborz Warszawa01:35,14
13¦lusarczuk Ignacy1994UKS Jagiellonka01:36,23
14Falaciński Maciej1994KS Polonia Warszawa01:43,02
15Kowalczyk Tymoteusz1994SKS Ósemka Warszawa01:44,71
16Żwirek Mateusz1994UKS Jagiellonka01:53,0-
17Kowalczyk Maciej1994UKS Jagiellonka01:55,4-
18Zaworowski Borys1994UKS Jagiellonka01:59,9-
19Okwieciński Konrad1994UKS Jagiellonkadyskw.-
20Pacholik Adam1994UKS Jagiellonkadyskw.-
 
100 m st. motylkowym dziewcz±t
1Misztal Dominika1994UKS Rekin Ursynów01:15,417
2Lann Aleksandra1994UKS Rekin Ursynów01:19,315
3Jezuita Joanna1994KS Polonia Warszawa01:22,113
4Królik Magdalena1994UKS Rekin Ursynów01:23,612
5Niedbała Magdalena1994GOS Raszyn01:24,011
6Guła¶ Zuzanna1994UKS Rekin Ursynów01:24,210
7Sanicka Adrianna1994PUKS Wola Warszawa01:26,69
8Ejnik Sylwia1994KP MZOS Płock01:30,68
9Tomszys Ewa1994BUKS Warszawa01:33,07
10Pawłowska Dagmara1994KS "1" Ożarów Maz.01:33,36
11Szczepańska Maja1994KP MZOS Płock01:34,65
12Paczkowska Zuzanna1994KS "1" Ożarów Maz.01:38,04
13Wa¶kiewicz Julia1994BUKS Warszawa01:38,93
14Kalinowska Weronika1994KP MZOS Płock01:39,32
15Wi¶nioch Paulina1994UKS Rekin Ursynów01:41,51
16Smykla Dagmara1994UKS Żoliborz Warszawa01:42,1-
 
100 m st. motylkowym chłopców
1Alchimowicz Przemysław1994GOSiR Piaseczno01:15,217
2Gralewski Michał1994UKS Żoliborz Warszawa01:20,515
3Gawry¶ Sebastian1994KS Polonia Warszawa01:27,913
4Kostrzyński Piotr1994GOS Raszyn01:28,612
5Jaworski Maksym1994KS "1" Ożarów Maz.01:31,111
6Bartczak Patryk1994UKS G-8 Bielany01:31,610
7Kostro-Olechowski Cezary1994BUKS Warszawa01:34,89
8Milewski Jakub1994BUKS Warszawa01:41,28
9Sierawski Marcin1994KP MZOS Płock01:43,17
10Falaciński Maciej1994KS Polonia Warszawa01:46,76
11Krzowski Bartłomiej1994UKS Rekin Ursynów01:48,15
12Dyjewski Maciej1994SKS Ósemka Warszawa01:54,94
 
100 m st. zmiennym dziewcz±t
1Zacharska Inga1994UKS Rekin Ursynów01:16,117
2Piziar Monika1994UKS Rekin Ursynów01:21,215
3Wilkanowicz Wiktoria1994KP MZOS Płock01:25,613
4Jezuita Joanna1994KS Polonia Warszawa01:26,112
5Bednarczuk Dorota1994KS Polonia Warszawa01:26,511
6Seger Marta1994GOSiR Piaseczno01:27,510
7Grabowska Agata1994KP MZOS Płock01:28,69
8Chmielewska Julia1994KS "1" Ożarów Maz.01:29,28
9¦miecińska Joanna1994Orka Ciechanów01:29,47
10Hondzyńska Magdalena1994KP MZOS Płock01:31,46
11Zejdler Aleksandra1994UKS Delfin Legionowo01:31,55
12Makowska Kamila1994BUKS Warszawa01:32,14
13Nowak Anna1994KS Polonia Warszawa01:34,73
14Osmanowska Natalia1994BUKS Warszawa01:35,32
15Truchan Magdalena1994BUKS Warszawa01:35,41
16Pawłowska Dagmara1994KS "1" Ożarów Maz.01:35,5-
17Malejka Natalia1994PUKS Wola Warszawa01:38,5-
18Koć Agata1994UKS Meduza Warszawa01:52,9-
 
100 m st. zmiennym chłopców
1Matryba Paweł1994UKS Rekin Ursynów01:15,817
2Karnaszewski Konrad1994KS Polonia Warszawa01:17,415
3Sadło Mateusz1994Orka Ciechanów01:20,813
4Szajerka Konrad1994BUKS Warszawa01:21,312
5Gralewski Michał1994UKS Żoliborz Warszawa01:21,311
6Niemyski Patryk1994KS "1" Ożarów Maz.01:21,410
7Szczepaniak Hubert1994KS Polonia Warszawa01:23,49
8Tenczyński Piotr1994UKS Rekin Ursynów01:25,88
9Choromański Bartosz1994U¦KS Ostrołęka01:26,07
10Sędrowski Filip1994UKS Żoliborz Warszawa01:28,16
11Skoczylas Sebastian1994Orka Ciechanów01:29,15
12Krajza Maciej1994Orka Ciechanów01:29,24
13Po¶piech Marcin1994Orka Ciechanów01:29,23
14Kowalczyk Piotr1994BUKS Warszawa01:29,22
15Kacprzak Grzegorz1994KS Polonia Warszawa01:30,71
16Kurpas Tomasz1994BUKS Warszawa01:32,1-
17Morosz Zbigniew1994UKS Meduza Warszawa01:35,3-
18Chęciński Cezary1994SKS Ósemka Warszawa01:36,7-
19Słaniewski Igor1994PUKS Wola Warszawa01:37,7-
20Lenart Marcin1994UKS Meduza Warszawa01:39,3-
21¦lusarczyk Ignacy1994UKS Jagiellonka01:39,8-
22Czę¶cik Robert1994SKS Ósemka Warszawa01:45,5-
23Brzezik Michał1994GOSiR Piaseczno01:56,3-
 
200 m st. dowolnym dziewcz±t
1Kozicka Ewa1994BUKS Warszawa02:28,717
2Lis Katarzyna1994BUKS Warszawa02:35,115
3Wiktorow Anna1994UKS Rekin Ursynów02:38,113
4Leszczyńska Agata1994UKS Meduza Warszawa02:39,412
5Djurovic Jovana1994KS Polonia Warszawa02:48,111
6Staniszewska Zuzanna1994UKS Żoliborz Warszawa02:48,110
7Knapek Marta1994GOSiR Piaseczno02:56,49
8Wasyńczuk Anna1994UKS Żoliborz Warszawa02:57,58
9Boćkowska Maria1994UKS Żoliborz Warszawa02:57,97
10Paczkowska Zuzanna1994KS "1" Ożarów Maz.03:00,46
11Borucka Karolina1994UKS Żoliborz Warszawa03:02,95
12Markowska-Wójcik Anna1994UKS Żoliborz Warszawa03:04,24
13Jachacy Aleksandra1994BUKS Warszawa03:08,53
14Bojko Melania1994KS Polonia Warszawa03:13,52
15Biernat Izabela1994KS Polonia Warszawa03:25,71
 
200 m st. dowolnym chłopców
1Kostrzyński Piotr1994GOS Raszyn02:31,117
2Tomaszewski Jacek1994UKS Rekin Ursynów02:31,215
3Piegat Patryk1994BUKS Warszawa02:34,913
4Kulesza Karol1994KS Polonia Warszawa02:38,912
5Jaworski Maksym1994KS "1" Ożarów Maz.02:40,211
6KuĽma Mateusz1994KS "1" Ożarów Maz.02:42,310
7Stasiak Sebastian1994UKS Żoliborz Warszawa02:42,69
8Filoda Arkadiusz1994BUKS Warszawa02:45,38
9Lenart Mariusz1994UKS Meduza Warszawa02:51,27
10Siński Mateusz1994UKS Rekin Ursynów02:56,16
11Szmigiero Bartosz1994BUKS Warszawa03:06,65
12Cebula Piotr1994KS "1" Ożarów Maz.03:17,54
 
4 x 50 m st. dowolnym dziewcz±t
1UKS Rekin Ursynów I Zacharska Inga02:25,417
  Fiziar Monika   
  Lann Aleksandra  
  Wiktorow Anna  
2UKS Rekin Ursynów II Królik Magdalena02:28,615
 Guła¶ Zuzanna  
 Matyaszek Anna  
 Misztal Dominika  
3BUKS Warszawa I Kozicka Ewa02:30,113
 Lis Katarzyna  
 Tomszys Ewa  
 Borowiecka Paulina  
4KP MZOS Płock I Ejnik Sylwia02:39,512
 Grzebowska Agata  
 Szczepańska Maja  
 Wilkanowicz Wiktoria  
5KS Polonia Warszawa I Kudła02:41,611
 Janiszewska  
 Jezuita Joanna  
 Djurovic Jovana  
6UKS Żoliborz Warszawa Wasyńczuk Anna02:46,710
 Staniszewska Zuzanna  
 Smykła Dagmara  
 G±galska Anna  
7BUKS Warszawa II Truchan02:49,39
 Makowska  
 Wo¶kiewicz  
 Łoyszczyk  
8KP MZOS Płock II Bednarczyk Sylwia02:52,18
 Połońska Adrianna  
 Kalinowska Weronika  
 Prusińska Andżelika  
9KS "1" Ożarów MazowieckiChmielewska Julia03:01,47
 Trojan Adrianna  
 Pawłowska Dagmara  
 Paczkowska Zuzanna  
10BUKS Warszawa III Osmanowska03:02,86
 Jachacy  
 Szatkowska  
 Truchan  
11UKS Jagiellonka Redestowicz Karolina03:40,25
 Swęd Klaudia  
 Król Jagoda  
 Tymcio Żaneta  
 
4 x 50m st. dowolnym chłopców
1UKS Rekin Ursynów I  02:27,117
2KS Polonia Warszawa I Werkowski02:27,315
 Szczepaniak  
 G±sior  
 Karnaszewski  
3UKS Żoliborz Warszawa wa I 02:33,813
4BUKS Warszawa I Kostro-Olechowski02:38,412
 Kowalczyk  
 Szajerka  
 Piegat  
5KS "1" Ożarów Mazowiecki Jaworski Maks02:38,611
 Cebula Piotr  
 Niemyski Patryk  
 KuĽma Mateusz  
6Orka Ciechanów Po¶piech02:39,210
 Sadło  
 Skoczylas  
 Krajza  
7KS Polonia Warszawa II Falaciński02:47,69
 Kacprzak  
 Gawry¶  
 Skrobisz  
8KP MZOS Płock Zyznowski02:50,68
 Choinkowski  
 Sierawski  
 Cichocki  
9BUKS Warszawa II Klak02:50,67
 Kurpas  
 Milewski  
 Filoda  
10SKS Ósemka Warszawa  03:10,66
11UKS Jagiellonka Pacholik Adamdyskw.-
 Zaworowicz Borys  
 ¦lusarczyk Ignac  
 Okwieciński Konrad  

WYNIKI | FOTO 1 | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4


PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK