Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo

Pomnik Janusza Kusocińskiego. Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29

WYNIKI: dziewcząt // chłopców | FOTOGALERIA 1 >> | FOTOGALERIA 2 >>

III ŚWIĄTECZNE ZAWODY PŁYWACKIE
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OŻARÓW MAZOWIECKI
Ożarów Mazowiecki, 2006.12.20

WYNIKI DZIEWCZĄT
50m dowolny 9 lat
  1. Królak Agata UKS Anprel-Armexim Pruszków 35.23 324
  2. Frelian Marta "UKS ""Skalar"" Ursus" 37.39 271
  3. Łukaszewicz Zuzanna UKS Ostrobramska W-wa 37.64 265
  4. Niestępska Joanna Orka Ciechanów 37.89 260
  5. Rybińska Olga GOSiR Piaseczno 38.86 241
  6. Gaszkowska Bianka "UKS ""Skalar"" Ursus" 38.92 240
  7. Woźny Małgorzata Polonia Warszawa 39.13 236
  8. Nasiełowska Adrianna MKS Wodnik Radom 39.55 229
  9. Ugodzińska Karolina Orka Ciechanów 39.56 229
 10. Pawłowska Żaneta Jedynka Ożarów Maz. 39.62 228
 11. Rzewuska Ada UKS Anprel-Armexim Pruszków 40.39 215
 12. Siemińska Maria Żoliborz Warszawa 41.13 203
 13. Grabowska Ola Viktoria Józefów 41.18 203
 14. Gaździńska Oliwia Polonia Warszawa 41.24 202
 15. Federowicz Julia Jedynka Ożarów Maz. 41.36 200
 16. Parkot Hania UKS Anprel-Armexim Pruszków 42.39 186
 17. Majek Magda UKS Meduza Warszawa 42.73 181
 18. Domańska Julia UKS Delfin Legionowo 43.02 178
 19. Stasiak Katarzyna Żoliborz Warszawa 44.60 160
 20. Kłos Katarzyna MKS Wodnik Radom 44.64 159
 21. Ziemecka Ewa PUKS Wola Warszawa 48.46 124
 22. Pęczarska Maria Żoliborz Warszawa 56.39 79
 23. Rogala Pola Żoliborz Warszawa 1:00.09 65
50m dowolny 10 lat
  1. Ostojska Karolina UKS Anprel-Armexim Pruszków 33.02 1 393
  2. Dyakowska Maja Orka Ciechanów 33.02 2 393
  3. Kiliańska Martyna BUKS Warszawa 34.16 355
  4. Pikiołek Roksana Jedynka Ożarów Maz. 35.51 316
  5. Zapendowska Karolna BUKS Warszawa 35.82 308
  6. Dymon Izabella MKS Wodnik Radom 35.96 1 304
  7. Warzyszyńska Aleksandra MUKP Warszawian 35.96 2 304
  8. Rurarz Zuzanna UKS Jagiellonka Warszawa 36.76 285
  9. Busse Sylwia MKS Wodnik Radom 36.80 284
 10. Kaniewska Magdalena "UKS ""Skalar"" Ursus" 37.04 1 279
 11. Maciejewska Marta Jedynka Ożarów Maz. 37.04 2 279
 12. Staśko Magdalena Skalar Góra Kalwaria 37.56 267
 13. Stańczyk Olga Skalar Góra Kalwaria 37.57 267
 14. Raboszuk Justyna UKS Jagiellonka Warszawa 37.95 259
 15. Prywata Iza UKS Anprel-Armexim Pruszków 38.26 253
 16. Elińska Iwona SPS Ursus Warszawa 38.73 244
 17. Macander Marta Jedynka Ożarów Maz. 40.37 215
 17. Starzyńska Aniela "UKS'REKIN"" Wars" 40.37 215
 19. Niemyska Dominika Jedynka Ożarów Maz. 40.82 208
 20. Wydryszek Kinga UKS Jagiellonka Warszawa 41.05 205
 21. Ślączko Magda PUKS Wola Warszawa 43.33 174
 22. Ilcewicz Edyta Viktoria Józefów 43.63 170
 23. Korczak Natalia SPS Ursus Warszawa 44.16 164
 24. Zmuda Aleksandra UKS Meduza Warszawa 44.34 162
 25. Federowicz Zuzanna MKS Wodnik Radom 45.07 155
 26. Ratajczyk Magdalena UKS Delfin Legionowo 48.63 123
100m dowolny 11 lat
  1. Jagoda Julia Jedynka Ożarów Maz. 1:07.48 479
  2. Biernacka Katarzyna Jedynka Ożarów Maz. 1:10.23 425
  3. Nowińska Natalia Jedynka Ożarów Maz. 1:10.40 422
  4. Barcicka Martyna UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:10.80 415
  5. Olszewska Maja UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:11.28 406
  6. Kowalska Sylwia Orka Ciechanów 1:11.86 397
  7. Hołubkow Natalia MUKP Warszawian 1:13.95 364
  8. Parkot Joasia UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:14.48 356
  9. Bola Agnieszka Orka Ciechanów 1:15.39 344
 10. Elsner Magdalena "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:15.70 339
 11. Walewska Agnieszka UKS Jagiellonka Warszawa 1:15.77 338
 12. Lenart Dominika GOSiR Piaseczno 1:16.20 333
 13. Wiśnios Zofia GOSiR Piaseczno 1:18.73 302
 14. Dąbkowska Paulina GOSiR Piaseczno 1:19.48 293
 15. Adamenko Adrianna Polonia Warszawa 1:19.59 292
 16. Kobecka Marta UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:19.92 288
 17. Węglińska Magdalena SKS Ósemka 1:20.46 283
 18. Zakrzewska Paulina MKS Wodnik Radom 1:20.89 278
 19. Tiepłow Olga UKS Ostrobramska W-wa 1:23.51 253
 20. Kamienik Ada MKS Wodnik Radom 1:26.47 228
 21. Oślak Martyna SKS Ósemka 1:28.95 209
 22. Krzemień Aleksandra UKS Ostrobramska W-wa 1:33.60 180
 23. Zdancewicz Zofia MUKP Warszawian 1:44.56 129
100m dowolny 12 lat
  1. Paczkowska Zuzanna Jedynka Ożarów Maz. 1:09.73 434
  2. Knapek Marta GOSiR Piaseczno 1:10.62 418
  3. Chmielewska Julia Jedynka Ożarów Maz. 1:10.70 417
  4. Pioterczak Patrycja UKS Sparta Grodzisk Maz. 1:15.26 345
  5. Tymcio Żaneta UKS Jagiellonka Warszawa 1:15.51 342
  6. Seger Marta GOSiR Piaseczno 1:16.38 330
  7. Mazur Anna UKS Sparta Grodzisk Maz. 1:21.86 268
  8. Cupiał Iza Viktoria Józefów 1:24.38 245
50m klasyczny 9 lat
  1. Królak Agata UKS Anprel-Armexim Pruszków 47.54 258
  2. Pawłowska Żaneta Jedynka Ożarów Maz. 49.27 232
  3. Walczak Ola UKS Anprel-Armexim Pruszków 49.27 232
  4. Grabowska Ola Viktoria Józefów 49.95 223
  5. Winiarz Aleksandra SPS Ursus Warszawa 52.52 191
  6. Woźny Małgorzata Polonia Warszawa 52.52 191
  7. Frelian Marta "UKS ""Skalar"" Ursus" 53.05 186
  8. Siemińska Maria Żoliborz Warszawa 53.05 186
  9. Zdżalik Luiza PUKS Wola Warszawa 53.38 182
 10. Rybińska Olga GOSiR Piaseczno 54.05 176
 11. Domańska Julia UKS Delfin Legionowo 56.58 153
 12. Marciniak Adrianna "UKS ""Skalar"" Ursus" 57.30 147
 13. Ziemecka Ewa   PUKS Wola Warszawa  1:02.08  116
50m klasyczny 10 lat
  1. Gesing Zuza BUKS Warszawa 43.86 329
  2. Nowak Paulina MKS Wodnik Radom 44.04 325
  3. Furmanik Aga BUKS Warszawa 44.48 315
  4. Ostojska Karolina UKS Anprel-Armexim Pruszków 45.02 304
  5. Pikiołek Roksana Jedynka Ożarów Maz. 45.18 301
  6. Szustak Małgorzata PUKS Wola Warszawa 46.29 280
  7. Prywata Iza UKS Anprel-Armexim Pruszków 46.32 279
  8. Hildebrand Julia Skalar Góra Kalwaria 46.36 278
  9. Fitz Patrycja MUKP Warszawian 46.50 276
 10. Starzyńska Aniela "UKS'REKIN"" Wars" 46.82 270
 11. Macander Marta Jedynka Ożarów Maz. 47.61 257
 12. Burczyńska Patrycja UKS Jagiellonka Warszawa 50.76 212
 13. Zmuda Aleksandra UKS Meduza Warszawa 51.09 208
 14. Niemyska Dominika Jedynka Ożarów Maz. 51.09 208
 15. Okwiecińska Karolina UKS Jagiellonka Warszawa 52.15 196
 16. Tokarek Agata UKS Jagiellonka Warszawa 52.29 194
 17. Kurnicka Julia UKS Jagiellonka Warszawa 53.82 178
 18. Ilcewicz Edyta Viktoria Józefów 55.80 160
 19. Ratajczyk Magdalena UKS Delfin Legionowo 55.86 159
 DYSKW. Federowicz Zuzanna MKS Wodnik Radom  
 DYSKW. Korczak Natalia SPS Ursus Warszawa  
100m klasyczny 11 lat
  1. Jagoda Weronika Jedynka Ożarów Maz. 1:24.54 464
  2. Soboń Martyna MKS Wodnik Radom 1:25.16 454
  3. Hellich Paulina BUKS Warszawa 1:25.54 448
  4. Trojgo Martyna "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:29.42 392
  5. Dembska Joanna "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:30.10 383
  6. Radzanowska Dominika BUKS Warszawa 1:30.57 377
  7. Małkińska Zuza BUKS Warszawa 1:32.31 356
  8. Kukla Małgorzata UKS Jagiellonka Warszawa 1:32.45 355
  9. Sajecka Ola UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:34.42 333
 10. Nowińska Natalia Jedynka Ożarów Maz. 1:34.48 332
 11. Prządak Paulina Polonia Warszawa 1:36.36 313
 12. Makuch Malwina MKS Wodnik Radom 1:37.93 298
 13. Kamienik Ada MKS Wodnik Radom 1:38.95 289
 14. Buczkowska Katarzyna UKS Delfin Legionowo 1:40.67 275
 15. Kubasiak Karolina UKS Jagiellonka Warszawa 1:41.13 271
 16. Tiepłow Olga UKS Ostrobramska W-wa 1:42.08 263
 17. Gąszcz Kalina Jedynka Ożarów Maz. 1:42.82 258
 18. Zdancewicz Zofia MUKP Warszawian 1:56.30 178
 19. Bielenia Kaja Jedynka Ożarów Maz. 1:57.02 175
100m klasyczny 12 lat
  1. Janiszewska Magdalena Polonia Warszawa 1:19.02 568
  2. Zejdler Aleksandra UKS Delfin Legionowo 1:26.45 434
  3. Bacińska Agnieszka Skalar Góra Kalwaria 1:26.70 430
  4. Śmiecińska Joanna Orka Ciechanów 1:28.12 410
  5. Chmielewska Julia Jedynka Ożarów Maz. 1:29.60 390
  6. Bujanowska Aleksandra ORKA Sochaczew 1:34.66 330
  7. Mazur Anna UKS Sparta Grodzisk Maz. 1:38.14 296
  8. Król Jagoda UKS Jagiellonka Warszawa 1:39.86 281
  9. Wójcik Magda UKS Delfin Legionowo 1:41.00 272
 10. Poniecka Sylwia Jedynka Ożarów Maz. 1:50.42 208
50m grzbietowy 9 lat
  1. Łukaszewicz Zuzanna UKS Ostrobramska W-wa 42.70 260
  2. Niestępska Joanna Orka Ciechanów 43.10 252
  3. Rzewuska Ada UKS Anprel-Armexim Pruszków 43.38 248
  4. Walczak Ola UKS Anprel-Armexim Pruszków 43.95 238
  5. Federowicz Julia Jedynka Ożarów Maz. 44.86 224
  6. Gaszkowska Bianka "UKS ""Skalar"" Ursus" 45.39 216
  7. Parkot Hania UKS Anprel-Armexim Pruszków 45.60 213
  8. Ugodzińska Karolina Orka Ciechanów 47.95 183
  8. Gaździńska Oliwia Polonia Warszawa 47.95 183
 10. Majek Magda UKS Meduza Warszawa 49.26 169
 11. Zdżalik Luiza PUKS Wola Warszawa 50.48 157
 12. Winiarz Aleksandra SPS Ursus Warszawa 50.57 156
 13. Stasiak Katarzyna Żoliborz Warszawa 52.39 141
 14. Kłos Katarzyna MKS Wodnik Radom 53.32 133
 15. Pęczarska Maria Żoliborz Warszawa 57.95 104
 16. Rogala Pola Żoliborz Warszawa 1:07.82 65
 DYSKW. Nasiełowska Adrianna MKS Wodnik Radom  
50m grzbietowy 10 lat
  1. Adasmka Nikola UKS Anprel-Armexim Pruszków 39.13 337
  2. Kunka Kamila Skalar Góra Kalwaria 39.74 322
  3. Nienałtowska Natalia UKS Jagiellonka Warszawa 40.67 300
  4. Białowąs Karolina Jedynka Ożarów Maz. 41.07 292
  5. Olińska Wiktoria "UKS'REKIN"" Wars" 41.23 288
  6. Lipnicka Julia UKS Anprel-Armexim Pruszków 41.80 277
  7. Warzyszyńska Aleksandra MUKP Warszawian 43.14 252
  8. Szyszkowska Karolina BUKS Warszawa 43.23 250
  9. Grabarczyk Dominika "UKS'REKIN"" Wars" 43.70 242
 10. Raboszuk Justyna UKS Jagiellonka Warszawa 44.02 237
 11. Elińska Iwona SPS Ursus Warszawa 49.48 167
 12. Ślączko Magda PUKS Wola Warszawa 52.14 143
100m grzbietowy 11 lat
  1. Olszewska Maja UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:18.16 415
  2. Parkot Joasia UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:20.45 380
  3. Kowalska Sylwia Orka Ciechanów 1:25.92 312
  4. Elsner Magdalena "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:26.13 310
  5. Paciorek Joanna UKS Delfin Legionowo 1:26.80 303
  6. Kobecka Marta UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:32.70 248
  7. Dąbkowska Paulina GOSiR Piaseczno 1:33.79 240
  8. Zakrzewska Paulina MKS Wodnik Radom 1:34.80 232
  9. Bola Agnieszka Orka Ciechanów 1:35.06 230
 10. Morawska Roberta SKS Ósemka 1:39.18 203
 DYSKW. Krzemień Aleksandra UKS Ostrobramska W-wa  
100m grzbietowy 12 lat
  1. Djurović Jovana Polonia Warszawa 1:15.92 452
  2. Kurasiewicz Agata MKS Wodnik Radom 1:19.21 398
  3. Seger Marta GOSiR Piaseczno 1:23.29 343
  4. Romaniszyn Bianka SKS Ósemka 1:27.67 294
  5. Knapek Marta GOSiR Piaseczno 1:28.04 290
  6. Swęd Klaudia UKS Jagiellonka Warszawa 1:28.23 288
  7. Żórawska Adrianna Orka Ciechanów 1:28.23 288
  8. Szczerba Aleksandra SKS Ósemka 1:43.70 178
50m motylkowy 10 lat
  1. Nowak Małgorzata Skalar Góra Kalwaria 35.64 388
  2. Kiliańska Martyna BUKS Warszawa 38.70 303
  3. Dymon Izabella MKS Wodnik Radom 39.75 280
  4. Szustak Małgorzata PUKS Wola Warszawa 40.31 268
  5. Białowąs Karolina Jedynka Ożarów Maz. 40.31 268
  6. Lipnicka Julia UKS Anprel-Armexim Pruszków 41.05 254
  7. Miłkowska Justyna ORKA Sochaczew 41.07 254
  8. Busse Sylwia MKS Wodnik Radom 41.29 250
  9. Nienałtowska Natalia UKS Jagiellonka Warszawa 41.95 238
 10. Adasmka Nikola UKS Anprel-Armexim Pruszków 44.10 205
 11. Sycewicz Angelika BUKS Warszawa 45.42 188
 12. Burczyńska Patrycja UKS Jagiellonka Warszawa 47.20 167
 13. Rybińska Magda UKS Jagiellonka Warszawa 50.57 136
 14. Ożarek Monika UKS Jagiellonka Warszawa 50.95 133
50m motylkowy 11 lat
  1. Biernacka Katarzyna Jedynka Ożarów Maz. 34.42 431
  2. Soboń Martyna MKS Wodnik Radom 36.50 361
  3. Hołubkow Natalia MUKP Warszawian 37.13 343
  4. Czaplicka Weronika ORKA Sochaczew 37.73 327
  5. Belka Dominika Jedynka Ożarów Maz. 38.07 319
  6. Gut Sylwia BUKS Warszawa 38.51 308
  7. Bińkowska Zuzanna "UKS'REKIN"" Wars" 38.82 300
  8. Wdowiarska Agnieszka "UKS ""Skalar"" Ursus" 41.08 254
  9. Wiśnios Zofia GOSiR Piaseczno 41.48 246
 10. Lenart Dominika GOSiR Piaseczno 41.60 244
100m motylkowy 12 lat
  1. Jezuita Joanna Polonia Warszawa 1:20.98 351
  2. Paczkowska Zuzanna Jedynka Ożarów Maz. 1:23.23 324
  3. Tymcio Żaneta UKS Jagiellonka Warszawa 1:29.73 258
  4. Osiecka Małgorzata Skalar Góra Kalwaria 1:29.86 257
  5. Cupiał Iza Viktoria Józefów 1:52.08 133
100m zmienny 10 lat
  1. Gesing Zuza BUKS Warszawa 1:24.76 358
  2. Dyakowska Maja Orka Ciechanów 1:25.48 349
  3. Szyszkowska Karolina BUKS Warszawa 1:29.72 302
  4. Kunka Kamila Skalar Góra Kalwaria 1:29.92 300
  5. Nienałtowska Natalia UKS Jagiellonka Warszawa 1:30.08 298
  6. Olińska Wiktoria "UKS'REKIN"" Wars" 1:30.58 294
  7. Rurarz Zuzanna UKS Jagiellonka Warszawa 1:30.67 293
  8. Furmanik Aga BUKS Warszawa 1:30.67 293
  9. Maciejewska Marta Jedynka Ożarów Maz. 1:32.32 277
 10. Sycewicz Angelika BUKS Warszawa 1:33.51 267
 11. Zapendowska Karolna BUKS Warszawa 1:33.64 266
 12. Miłkowska Justyna ORKA Sochaczew 1:33.95 263
 13. Nowak Paulina MKS Wodnik Radom 1:34.14 261
 14. Staśko Magdalena Skalar Góra Kalwaria 1:34.89 255
 15. Kaniewska Magdalena "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:35.14 253
 16. Fitz Patrycja MUKP Warszawian 1:35.95 247
 17. Stańczyk Olga Skalar Góra Kalwaria 1:39.73 220
 18. Grabarczyk Dominika "UKS'REKIN"" Wars" 1:41.26 210
 19. Wydryszek Kinga UKS Jagiellonka Warszawa 1:44.51 191
100m zmienny 11 lat
  1. Jagoda Julia Jedynka Ożarów Maz. 1:16.60 485
  2. Hellich Paulina BUKS Warszawa 1:23.05 381
  3. Barcicka Martyna UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:23.39 376
  4. Czaplicka Weronika ORKA Sochaczew 1:24.23 365
  5. Gut Sylwia BUKS Warszawa 1:25.45 350
  6. Bińkowska Zuzanna "UKS'REKIN"" Wars" 1:25.51 349
  7. Dembska Joanna "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:25.74 346
  8. Makuch Malwina MKS Wodnik Radom 1:25.75 346
  9. Trojgo Martyna "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:27.16 329
 10. Radzanowska Dominika BUKS Warszawa 1:27.67 324
 11. Małkińska Zuza BUKS Warszawa 1:27.94 321
 12. Walewska Agnieszka UKS Jagiellonka Warszawa 1:29.80 301
 13. Kukla Małgorzata UKS Jagiellonka Warszawa 1:29.86 301
 14. Belka Dominika Jedynka Ożarów Maz. 1:30.68 293
 15. Sajecka Ola UKS Anprel-Armexim Pruszków 1:30.73 292
 16. Wdowiarska Agnieszka "UKS ""Skalar"" Ursus" 1:30.73 292
 17. Adamenko Adrianna Polonia Warszawa 1:31.03 289
 18. Prządak Paulina Polonia Warszawa 1:32.00 280
 19. Paciorek Joanna UKS Delfin Legionowo 1:32.02 280
 20. Kubasiak Karolina UKS Jagiellonka Warszawa 1:32.94 272
 21. Węglińska Magdalena SKS Ósemka 1:36.36 244
 22. Morawska Roberta SKS Ósemka 1:38.39 229
100m zmienny 12 lat
  1. Djurović Jovana Polonia Warszawa 1:17.51 469
  2. Kurasiewicz Agata MKS Wodnik Radom 1:18.83 445
  3. Janiszewska Magdalena Polonia Warszawa 1:18.83 445
  4. Jezuita Joanna Polonia Warszawa 1:20.51 418
  5. Śmiecińska Joanna Orka Ciechanów 1:20.54 418
  6. Zejdler Aleksandra UKS Delfin Legionowo 1:20.80 414
  7. żórawska Adrianna Orka Ciechanów 1:26.22 340
  8. Bujanowska Aleksandra ORKA Sochaczew 1:26.70 335
  9. Pioterczak Patrycja UKS Sparta Grodzisk Maz. 1:28.73 312
 10. Romaniszyn Bianka SKS Ósemka 1:30.64 293
 11. Swęd Klaudia UKS Jagiellonka Warszawa 1:32.48 276
 12. Pers Magda MUKP Warszawian 1:33.95 263
 13. Król Jagoda UKS Jagiellonka Warszawa 1:35.42 251

PŁYWALNIA © 2005-2017  Projekt: PORTALiK