Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo
 
Rekreacja

Zabawy dzieci

Jedynka

Rekreacja

Zawody sportowe
Tenis, kryte korty ziemne, Ożarów Mazowiecki, SportIn Bis
Warszawskie WOPR
Gminny Oœrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Ożarów Mazowiecki - logo
 
Pływalnia Miejska
05-850 Ożarów Maz.
ul. Szkolna 2a
0 -22 -721 -03 -29
Zawody mikołajkowe 2017


      9 grudnia 2017 roku już po raz czwarty odbyły się w Pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim „Świąteczno-Mikołajkowe” amatorskie zawody pływackie o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego dla dzieci i młodzieży szkolnej. Limit dwustu uczestników zawodów został wyczerpany w ciągu kilku dni od uruchomienia zapisów w specjalnie stworzonym portalu internetowym.      Punktualnie o 15.30 9 grudnia po uprzedniej rozgrzewce miało miejsce uroczyste otwarcie zawodów, którego dokonał Zastępca Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego ds. Społecznych Pan Tomasz Tymoftyjewicz. Chwilę później dwustu zawodników w wieku od 4 do 12–tu lat w ośmiu kategoriach wiekowych rozpoczęło wyścigi pływackie na dystansie 25 lub 50 metrów stylem dowolnym. Największe emocje wśród licznie zgromadzonych kibiców wzbudziły starty najmłodszych zawodników, którzy ze względów bezpieczeństwa startowali jednocześnie na dwóch skrajnych torach pływalni, często korzystając z pomocy desek lub przyrządów wspomagających utrzymywanie się na powierzchni wody. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, puchary przewidziano dla najlepszego zawodnika i zawodniczki w każdej kategorii wiekowej, a za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.      Organizatorem zawodów była Gmina Ożarów Mazowiecki oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim


      Partnerem zawodów i sponsorem nagród była FIRMA FLYSPOT – Tunel aerodynamiczny oraz szkółka pływacka SWIM PRO.


      Zawody nie mogłyby się odbyć bez zaangażowania przedstawicieli klubów pływackich i szkółek pływackich pracujących w pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim, którym za zaangażowanie i pomoc dziękuję.


      Wyniki zawodów udostępnione są na stronie (zakładka SPORT) i fanpage GOSiR Ożarów Maz., a komplet zdjęć z zawodów na stronie:
dropbox.com.


Ze sportowym pozdrowieniem - Jacek Andrzejczak      


PŁYWALNIA © 2005-2018  Projekt: PORTALiK